Tja, jammer dat sommigen de schuld bij de Kroaten leggen...quote:Op vrijdag 20 juni 2008 23:41 schreef DIGGER het volgende:
1: Een Turkse wissel
2: Landurig gejuich na de Kroatische goal.
Genoeg argumenten voor 2 minuten blessuretijd.
En wijzen is makkelijk, hadden de Kroaten maar vanaf minuut 1 het gaspedaal vol in moeten trappen ofgewoon nog even 2 minuten bij de les moeten blijven, want Turkije was voor de rest vrij pover, dan stonden de Kroaten nu gewoon te feesten.
Eigen schuld dus, en een dik voordeel voor Duitsland, geen verlengingen in de benen, niet tig geschorsten en een dag extra herstel.
			
			
			
			Duitsland kan beide landen wel hebben als Duitsland speelt zoals gisteren.quote:Op vrijdag 20 juni 2008 23:44 schreef SCH het volgende:
Eens, maar volgens mij geen voordeel voor Duitsland hoor, die balen hier als een stekker van denk ik.
			
			
			
			
			
			
			
			Had ik eerlijk gezegd ook verwacht. Maar het lijkt een ongeschreven regel te zijn om de partij die achter staat nog een allerlaatste kans te gunnen.quote:Op vrijdag 20 juni 2008 23:42 schreef Lekiamh het volgende:
[..]
Ja, die trap was vanaf de eigen helft en zou normaal gesproken geen kans meer worden. Dus daar had hij af moeten fluiten...
			
			
			
			Dit komt juist wel goed uit voor Duitsland.quote:Op vrijdag 20 juni 2008 23:44 schreef SCH het volgende:
[..]
![]()
Eens, maar volgens mij geen voordeel voor Duitsland hoor, die balen hier als een stekker van denk ik.
			
			
			
			Dat doe je als schieds hooguit wanneer je nog wat tijd over hebt.quote:Op vrijdag 20 juni 2008 23:50 schreef The_Verve het volgende:
[..]
Had ik eerlijk gezegd ook verwacht. Maar het lijkt een ongeschreven regel te zijn om de partij die achter staat nog een allerlaatste kans te gunnen.
			
			
			
			Heb t zelf niet gezien, maar als ze midden in een aanval zitten fluit je idd niet af puntquote:Op vrijdag 20 juni 2008 23:50 schreef ItaloDancer het volgende:
1 minuut en een paar seconden, geen 2 minuten.
En terecht dat je niet middenin een aanval affluit.
			
			
			
			Net zo hard als Kroatië heeft gefaald.quote:Op vrijdag 20 juni 2008 23:54 schreef Lekiamh het volgende:
[..]
Dat doe je als schieds hooguit wanneer je nog wat tijd over hebt.
Maar 1 minuut extra tellen, over de blessuretijd van de verlenging? Sorry hoor, maar als scheids heb je dan gefaald in mijn ogen...
			
			
			
			quote:Op vrijdag 20 juni 2008 23:38 schreef Roei het volgende:
Er kwam 1 minuut bij, om 120:55 ofzo begon die aanval en normaal wordt er niet afgefloten tijdens een aanval, gewoon terecht!
			
			
			
			Maar de Turken zijn de nieuwe Duitsers. Dus we krijgen de oudjes tegen de jonkies, ik moet het nog zienquote:Op vrijdag 20 juni 2008 23:52 schreef thebeequeen het volgende:
[..]
Dit komt juist wel goed uit voor Duitsland.Een aanvaller en een andere belangrijke Turkse speler zijn geschorst voor de halve finale. Bovendien heeft Duitsland verloren tegen Kroatië. Het is maar beter voor ze dat Kroatie er uit ligt.
			
			
			
			Juist! Niks bestolen.quote:Op vrijdag 20 juni 2008 23:41 schreef DIGGER het volgende:
1: Een Turkse wissel
2: Landurig gejuich na de Kroatische goal.
Genoeg argumenten voor 2 minuten blessuretijd.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Ik zie echt niet in waarom de scheids fout zat. Gewoon acceptabel wat hier gebeurde. Je fluit niet af tijdens een aanval en het was ook echt niet ruim buiten de tijd.quote:Op vrijdag 20 juni 2008 23:47 schreef Lekiamh het volgende:
[..]
Nee, deze scheids zat fout...
Natuurlijk kan je het op Kroatië gooien, maar dat is jusit onterecht. Die hebben gewoon net als Turkije lange tijd op 0-0 gespeeld en maakten pas in de verlenging hun treffer.
Het doelpunt van de Turken echter is puur een gelukstreffer, zowel het schot, dat van richting werd veranderd, als dat het overtijd was.
			
			
			
			3-0quote:Op zaterdag 21 juni 2008 01:05 schreef maxson het volgende:
Nog liever die Duitsers zien winnen dan dit armzalig voetbal land die er de ballen van kent en alleen maar kan rennen en schoppen.En die coach van turkije, ik moet er echt van kotsen DICTATOR.Dit mogen we op een E.K aanschouwen FOEI UEFA , schaam je![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
			
			
			
			inderdaad.. verlies dan gewoon met 3-0 van Nederland, dan is alles goedquote:Op zaterdag 21 juni 2008 01:05 schreef maxson het volgende:
Nog liever die Duitsers zien winnen dan dit armzalig voetbal land die er de ballen van kent en alleen maar kan rennen en schoppen.En die coach van turkije, ik moet er echt van kotsen DICTATOR.Dit mogen we op een E.K aanschouwen FOEI UEFA , schaam je![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			| 
 | 
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |