Tja die hoeven niet te werken dus zijn hier ook een dagje eerderquote:
volgens fancamps kan je anders op beide campings nog boeken, dus ze zullen wel niet helemaal vol zijnquote:Op vrijdag 20 juni 2008 16:30 schreef crv het volgende:
Tot nu toe zijn er op de campings in Pratteln en Bubendorf 7000 boekingen gedaan.
Zoals ik begreep is Pratteln vol en is er op Liestal/bubendorf nog enige capaciteit beschikbaar)
rekenend met 3 man per boeking zit je daar al op 21.000 man.
In Basel zou bijna geen kamer meer te krijgen zijn.
[ afbeelding ] [ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ] [ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 20 juni 2008 16:45 schreef Game_Error het volgende:
[..]
volgens fancamps kan je anders op beide campings nog boeken, dus ze zullen wel niet helemaal vol zijn
Gaat je inderdaad niet lukkenquote:Op vrijdag 20 juni 2008 16:47 schreef Game_Error het volgende:
[ afbeelding ]
en je zou hier je eigen tent maar terug moeten vinden als je lam bent
even een snel antwoord ivm je vertrekquote:Op vrijdag 20 juni 2008 17:00 schreef VonBammel het volgende:
he crv, ik weet jij hoe het zit met stadium 9. wij hebben bij de boeking van de fancamp bubendorf dat maar bijgeboekt maar volgens mij moeten we daar helemaal niet zijn en gebeurd het allemaal op de marktplatz??
weet jij of dat wat is en waar we ons het beste vermakuh?
we vertrekken met een uurtje. WIJ ZIJN ER WEER BIJ EN DAT IS PRIIIIIMAA!!!
Goede reis en veel plezierquote:Op vrijdag 20 juni 2008 17:24 schreef Sender_ het volgende:
CRV bedankt voor alle tips. reuze handig.
Wij gaan rond een uurtje of 10 rijden richting Basel en zien wel waar we uitkomen. Hopelijk nog een plekje op 1 van de campings.
Veel plezier allemaal.
Dank uquote:Op vrijdag 20 juni 2008 18:41 schreef crv het volgende:
Ik wil iedereen die vanavond vertrekt alvast een goede reis wensen een een enorm waanzinnig feest morgen.
[ afbeelding ] [ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ] [ afbeelding ]
Is dit Pratteln?quote:Op vrijdag 20 juni 2008 16:47 schreef Game_Error het volgende:
[ afbeelding ]
en je zou hier je eigen tent maar terug moeten vinden als je lam bent
ik weet het niet, maar ik ben ook op pratteln te vindenquote:Op vrijdag 20 juni 2008 18:49 schreef Stone64 het volgende:
[..]
Is dit Pratteln?Want dan moet ik inderdaad daar mijn tentje tussen zoeken
Ja dat vroeg ik me ook al af, Interlaken ligt al een behoorlijk stuk van Bern af maar Basel is nog een stuk verder.quote:Op vrijdag 20 juni 2008 14:16 schreef Silenus het volgende:
Haha mooie foto's crv!
[..]
Wat voor ontzettende Sjef van Oekel moet je wel niet zijn om helemaal naar Interlaken te karren, dat ligt 160 kilometer onder Basel ofzo?
dan pak je nog net de blessuretijd meequote:Op vrijdag 20 juni 2008 19:07 schreef Timmehhh het volgende:
Wij vertekken morgenvroeg om half 10. Komen we wel op tijd toch of niet ?
Geen idee. Ik heb er een met plastic stoik en dat is in iedergeval geen probleem. ze keken er geeneens naarquote:Op vrijdag 20 juni 2008 19:34 schreef Spaisy het volgende:
Misschien nog even een stomme vraag. We hebben een vlag van +- 1 x 0,75 m. (of nog ietsie groter). Echter met een houten stok. Mag dat? Of kan ik beter nog ff snel een plastic ding halen?
Ja zat, Basel valt echt mee, in 6 uur ben je er zeker.quote:Op vrijdag 20 juni 2008 20:16 schreef Timmehhh het volgende:
Ik heb een bamboestok in mijn vlag gedaan die erg sterk is. Maar het is 500km vanaf hier. Als we om 9:30 hier vertrekken komen we wel op tijd aan of niet?
Half 10 ga ik Basel al in, ik zou zo vroeg mogelijk vertrekken, reken vanaf venlo 5/6 uur zeker overdagquote:Op vrijdag 20 juni 2008 19:07 schreef Timmehhh het volgende:
Wij vertekken morgenvroeg om half 10. Komen we wel op tijd toch of niet ?
quote:Op vrijdag 20 juni 2008 20:16 schreef Timmehhh het volgende:
Ik heb een bamboestok in mijn vlag gedaan die erg sterk is. Maar het is 500km vanaf hier. Als we om 9:30 hier vertrekken komen we wel op tijd aan of niet?
dan ben je zeker op tijd en die gezeligheid is er nu alquote:Op vrijdag 20 juni 2008 20:17 schreef Spaisy het volgende:
Heb volgens mij nog wel een pvc buisje liggen voor de vlag. Wij vertrekken rond 2:30 - 3:00 denk ik. Kunnen we overdag alvast van de gezelligheid genieten
niks ov er gehoord, maar ik kan me voorstellen dat ze op een gegeven moment volzitten, buiten dat heeft NL maar met een fanzone te maken waar controle is en dat is Kaserna-Riviera.quote:Op vrijdag 20 juni 2008 20:20 schreef toma het volgende:
Hoe zit dat nou precies met die fanzones? Ik hoorde via via dat je voor een bepaalde tijd in de fanzone moet zijn anders kom je er niet meer in. Weet iemand daar iets meer over?
Dank je, Veel plezier en de voorspelling voor de nacht is 16/17 graden dus wel kil maar niet te koudquote:Op vrijdag 20 juni 2008 21:05 schreef Denewar het volgende:
geweldige foto's CRV, lachen.
Heb er zin in. nog een paar uurtjes en dan vliegen!
echt onwijs bedankt! en als ik je tegen kom, eerste biertje is van mij!
en wat een heerlijk weer. Ik maakte me licht zorgen om de nacht om straat door te komen om met het eerstvolgende vliegtuid naar huis te gaan, maar dat weer is super voor 's nachts. enkel truitje mee thats's all
Ik zag net SBS6, al files in Duitsland......
quote:Op vrijdag 20 juni 2008 21:09 schreef crv het volgende:
[..]
Dank je, Veel plezier en de voorspelling voor de nacht is 16/17 graden dus wel kil maar niet te koud
Nu al files in DE![]()
![]()
ik ben dikke met die bierbuik in het oranje ( niet die van de foto das weer erg overdreven)![]()
[ afbeelding ] [ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ] [ afbeelding ]
Ons doel is dat we naar de Kaserne-Riviera gaan.......of we het halenquote:Op vrijdag 20 juni 2008 21:16 schreef Denewar het volgende:
[..]
bierbuik en oranje, gelukkig is 90% zo volgens mij (ik ook denk ik)![]()
slapen zie in OP "fancamps"quote:Op vrijdag 20 juni 2008 21:32 schreef DarkWimDuck het volgende:
Yeah wij gaan er morgen heel vroeg ook naartoe!!! Geen idee hoe we moeten rijden of waar we moeten slapen
We komen uit nijmegenquote:Op vrijdag 20 juni 2008 21:34 schreef crv het volgende:
[..]
slapen zie in OP "fancamps"
waar kom je vandaan ?
CRV, je bent goed bezigquote:Op vrijdag 20 juni 2008 21:33 schreef crv het volgende:
overigens voor iedereen die nog weg moet check de OP want ik heb daar regelamtig nog info aan toegevoegd
Oh grens over en naar beneden trappen (5 a 6 uur)quote:
En dit zijn de feiten van Donderdag (Duitsland-Portugal)quote:Vorausschau für morgen Samstag, 21. Juni 2008
- Am Tag des EURO 08-Spiels Niederlanden – Russland, das um 20.45 Uhr in Basel stattfinden wird, erwartet der EuroAirport 176 Flüge (88 Ankünfte und 88 Abflüge)
- Es sind 32 zusätzliche EURO 08-Charterflüge vorgesehen: 14 Ankünfte und 18 Abflüge davon 4 Flüge, die im Rahmen der von der französischen Präfektur festgelegten Ausnahmebewilligung zwischen 24.00 und 02.00 Uhr morgens starten werden (S. Medienmitteilung vom 16. Mai 2008).
- Zusätzlich werden 60 Taxiflüge (30 Ankünfte, 30 Abflüge) abgewickelt.
- Der EuroAirport wird voraussichtlich rund 18 000 ankommende und abfliegende Passagiere im Laufe des Tages begrüssen.
- Die Spitzenzeiten des Verkehrs: 08.00 – 12.00 Uhr.
quote:Fakten & Zahlen für heute Donnerstag, 19. Juni 2008
- Der EuroAirport erwartet 174 Flüge (87 Ankünfte, 87 Abflüge) im Normalbetrieb (Linien- & Ferienflüge).
- Es sind 19 zusätzliche EURO 08-Charterflüge vorgesehen: 9 Ankünfte und 10 Abflüge davon 8 Flüge, die im Rahmen der von der französischen Präfektur festgelegten Ausnahmebewilligung zwischen 24.00 und 02.00 Uhr morgens starten werden (S. Medienmitteilung vom 16. Mai 2008).
- Zusätzlich werden 62 Taxiflüge (32 Ankünfte, 31 Abflüge) abgewickelt.
- Der EuroAirport wird voraussichtlich rund 13 000 ankommende und abfliegende Passagiere im Laufe des Tages begrüssen.
- Zur Zeit der Veröffentlichung dieses Blatts läuft der Verkehr reibungslos.
Vanuit Nijmegen is het inderdaad easy. Die controles vallen meestal wel mee, heb er vorige week geen enkele gezien in die stukken. Wel opletten bij wegwerkzaamheden thoughquote:Op vrijdag 20 juni 2008 21:52 schreef crv het volgende:
[..]
Oh grens over en naar beneden trappen (5 a 6 uur)
A73, A67 richting venlo daar de grens over (venlo is een stukje binnendoor op de A67 afslag 40)
Hou in Venlo Kaldenkirchen M. Gladbach aan
Uiteindelijk kom je op de 61 in DE uit en trappen met dat hok tot ludwigshafen (die duitsers schijne wel strenger te controleren op de beperkte stukken(100/130)
61 dus helemaal aftrappen tot je ludwigshafen op de borden tegenkomt, dan krijg je een paar km de 6 richting heidelberg en let op hier staat ineens Basel aangegeven Je moet de 5 op. eerste stuk tot aan Karlsruhe even oppassen (ben er een keer geflitst) daarna trappen met dat hok tot Freiburg daar 120 regelmatig controledan is het nog dik half uur tot de grensen 15 min tot fancamp.
Veeöl plezier
Afhankelijk van de drukte is het vrij vlot te doen. Wij hebben vorige week op de heenweg file, omleiding en allerlei shit gehad en er daardoor bijna elf uur over gedaan (leve bijrijders die niet kunnen navigeren) naar Bern. De terugweg vingen we aan vanuit Basel, en toen waren we in 5,5 uur in Nijmegen, inclusief een tussenstop in Malden om twee mensen te droppen. Had dat niet gehoeven, was 't dus een goede vijf uur geweest. Maar dat was wel 's avonds, terwijl de heenweg overdag was.quote:Op vrijdag 20 juni 2008 21:38 schreef DarkWimDuck het volgende:
We komen uit nijmegen
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |