Je moet nu hard trappen op je hometrainer om te internetten?quote:Op vrijdag 20 juni 2008 10:45 schreef indahnesia.com het volgende:
nog altijd geen stroom, maar wel drie uur slaap ingehaald van de afgelopen nacht.
Stroopwafelsquote:
Whehehequote:
laptopquote:Op vrijdag 20 juni 2008 10:46 schreef Intrepidity het volgende:
[..]
Je moet nu hard trappen op je hometrainer om te internetten?
[..]
Oh, die kun je declareren bij mij danquote:Op vrijdag 20 juni 2008 10:48 schreef DrakenVlieg het volgende:
Zit net een real life stroopwafel naar binnen te werken
lekk0rquote:Op vrijdag 20 juni 2008 10:48 schreef DrakenVlieg het volgende:
Zit net een real life stroopwafel naar binnen te werken
quote:Op vrijdag 20 juni 2008 10:50 schreef Intrepidity het volgende:
[..]
Oh, die kun je declareren bij mij dan
twee stroopwafels? Wat een luxe!quote:Op vrijdag 20 juni 2008 10:51 schreef DrakenVlieg het volgende:
[..]
![]()
Dus ik kan ook gewoon een tweede nemen als ik dat zou willen?
quote:Op vrijdag 20 juni 2008 10:48 schreef DrakenVlieg het volgende:
Zit net een real life stroopwafel naar binnen te werken
Omdat jij het bent, maar dat word dan wel weer extra sporten om 'm er af te krijgen he, bedenk dat goed!quote:Op vrijdag 20 juni 2008 10:51 schreef DrakenVlieg het volgende:
[..]
![]()
Dus ik kan ook gewoon een tweede nemen als ik dat zou willen?
Ook eentje?quote:
Morgen moet Nederland spelen, en dan ben ik heel sportief aan het aanmoedigenquote:Op vrijdag 20 juni 2008 10:55 schreef Intrepidity het volgende:
[..]
Omdat jij het bent, maar dat word dan wel weer extra sporten om 'm er af te krijgen he, bedenk dat goed!
Ik ga 200 meter bierheffen met hindernissenquote:Op vrijdag 20 juni 2008 10:57 schreef DrakenVlieg het volgende:
[..]
Morgen moet Nederland spelen, en dan ben ik heel sportief aan het aanmoedigen
Ik doe sit-ups met twee flessen Sangriaquote:Op vrijdag 20 juni 2008 10:58 schreef Intrepidity het volgende:
[..]
Ik ga 200 meter bierheffen met hindernissen
Sangriaquote:Op vrijdag 20 juni 2008 10:59 schreef DrakenVlieg het volgende:
[..]
Ik doe sit-ups met twee flessen Sangria
* Stroopwafel heel ver weg gooit *quote:
Gelukkig word ik al snel dronkenquote:Op vrijdag 20 juni 2008 11:00 schreef Intrepidity het volgende:
[..]
Sangria
Dronken worden van de vruchtjes![]()
Tsssquote:
quote:
Ik heb wel een Raketijsje voor jequote:Op vrijdag 20 juni 2008 11:14 schreef DrakenVlieg het volgende:
Had je niet voor mij ook gelijk even wat kunnen halen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |