Leer dan in ieder geval eens dat het niet aan jou of je moeder is om te bepalen hoe iemand zijn verdriet verwerkt.quote:
Dat valt wel mee denk ikquote:Op donderdag 19 juni 2008 19:27 schreef ilona-scuderia het volgende:
Goed dat ie speelt hoor maar wordt de kans op een rode kaart nu niet groter, hij zal de duels nu waarschijnlijk nog feller aangaan...
Dat weet je niet.. Misschien wordt hij nu wel juist een softie en lopen de Russen hem lachend voorbij. Misschien speelt hij überhaupt niet eens.quote:Op donderdag 19 juni 2008 19:27 schreef ilona-scuderia het volgende:
Goed dat ie speelt hoor maar wordt de kans op een rode kaart nu niet groter, hij zal de duels nu waarschijnlijk nog feller aangaan...
Hoe erg het ook is, ik denk toch dat er wel een verschil zit in je schoonvader verliezen of je ongeboren kind..quote:Op donderdag 19 juni 2008 19:06 schreef _Mike_ het volgende:
[..]
Wat is dat nou voor gelul, jij hebt geen idee van zijn situatie. Een dierbare verliezen doet altijd pijn. En heeft totaal geen nut om te discussieren of het minder erg of erger was bij wie dan ook..
Hij speelt sowieso...quote:Op donderdag 19 juni 2008 19:30 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Dat weet je niet.. Misschien wordt hij nu wel juist een softie en lopen de Russen hem lachend voorbij. Misschien speelt hij überhaupt niet eens.
We zien het zaterdag wel..
Ja natuurlijk zit er een verschil in, maar is het nodig om daar een discussie over te starten?quote:Op donderdag 19 juni 2008 19:31 schreef Paaskonijn het volgende:
[..]
Hoe erg het ook is, ik denk toch dat er wel een verschil zit in je schoonvader verliezen of je ongeboren kind..
Hoewel ik het verder niet met DaniLX geval eens ben
Denk jij dat voetbal onbelangrijk bij de familie Boulahrouz?quote:Op donderdag 19 juni 2008 18:44 schreef DANILXL het volgende:
mijn moeder vindt het belachelijk wat boulah doet en dat hij er voor zn vrouw moet zijn en niet voor dat onbelangrijke voetbal.
Dat hij zich beschikbaar heeft gesteld, betekent toch niet direct dat hij ook wordt opgesteld?quote:Op donderdag 19 juni 2008 19:31 schreef _Mike_ het volgende:
Hij speelt sowieso...
Wat jij wil, dan kan het nog steeds zijn dat hij juist softer wordt, of misschien is hij inderdaad feller. Kan ook zo zijn dat hij verder gaat waar hij is gebleven. We zien het zaterdag.quote:
Hij heeft alle 3 de wedstrijden gewoon een top-niveau gehaald en hij wil zelf spelen dus ga er maar vanuit dat hij gewoon start.quote:Op donderdag 19 juni 2008 19:32 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dat hij zich beschikbaar heeft gesteld, betekent toch niet direct dat hij ook wordt opgesteld?
Okay.quote:Op donderdag 19 juni 2008 19:34 schreef _Mike_ het volgende:
Hij heeft alle 3 de wedstrijden gewoon een top-niveau gehaald en hij wil zelf spelen dus ga er maar vanuit dat hij gewoon start.
Onzin! Sporten is een zeer goede afleiding ongeacht welke situatie dan ook. Of het nou je dochter, vader, je hond is die overlijdt. Iedereen gaat er anders mee om en verwerkt dit op zijn/haar manier.quote:Op donderdag 19 juni 2008 19:05 schreef DANILXL het volgende:
[..]
(schoon)vader is weer van een andere categorie denk ik, hoewel het natuurlijk afhangt van de leeftijd
Ok, hij is professioneel genoeg om z'n onmacht en woede over het gebeuren gescheiden te houden tijdens de wedstrijd, als Heitinga hem maar niet vervangt want die staat te vaak op de verkeerde plek...quote:Op donderdag 19 juni 2008 19:30 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Dat weet je niet.. Misschien wordt hij nu wel juist een softie en lopen de Russen hem lachend voorbij. Misschien speelt hij überhaupt niet eens.
We zien het zaterdag wel..
Van Basten zal 'm niet de resterende wedstrijden geen speeltijd meer gunnen, lijkt me.quote:Op donderdag 19 juni 2008 19:32 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dat hij zich beschikbaar heeft gesteld, betekent toch niet direct dat hij ook wordt opgesteld?
Nee, absoluut niet.quote:Op donderdag 19 juni 2008 19:32 schreef _Mike_ het volgende:
[..]
Ja natuurlijk zit er een verschil in, maar is het nodig om daar een discussie over te starten?
Je hoort sowieso geen vergelijkingen of rangordes te maken als een dierbare komt te overlijden.quote:Op donderdag 19 juni 2008 19:32 schreef _Mike_ het volgende:
[..]
Ja natuurlijk zit er een verschil in, maar is het nodig om daar een discussie over te starten?
Inderdaadquote:Op donderdag 19 juni 2008 19:39 schreef MarkNMGN het volgende:
[..]
Je hoort sowieso geen vergelijkingen of rangordes te maken als een dierbare komt te overlijden.
denk het ook wel ja. ook het juichen zal nog meer naar elkaar toe gericht zijn denk ik. allemaal nog closer.quote:Op donderdag 19 juni 2008 19:38 schreef MarkNMGN het volgende:
Ik heb trouwens het gevoel dat het Nederlands Elftal hier nog sterker van wordt.
Het Oranje-publiek kennende zal dat eerder een: 'Boulah is oké olé olé!' worden.quote:Op donderdag 19 juni 2008 19:39 schreef _Mike_ het volgende:
Zou geweldig zijn als de supporters groep een actie houd en "You'll never walk alone" zingt
Nu overdrijf je denk ik helaas, ik denk dat het allemaal nog wel meevalt. Al hoop ik dat er aardig wat decibelletjes met steunbetuigingen te horen zullen zijn.quote:Op donderdag 19 juni 2008 19:39 schreef Lyzio het volgende:
Hopen dat Boulah een onvergetelijk welkom krijgt zaterdag. De Liverpoolfans gaan nog wat leren van ons.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |