quote:Op donderdag 19 juni 2008 13:06 schreef VoreG het volgende:
[..]
Gelul, ik wilde juist zo snel mogelijk verder met m'n leven door naar school te gaan, weer te gaan werken etc. Ik denk dat ik daar niet de enige in ben, niet iedereen verwerkt zoiets op dezelfde manier.
Het ging om overlijden in de persoonlijke sfeer.quote:Op donderdag 19 juni 2008 13:08 schreef SCH het volgende:
[..]
Ik wist niet dat jij dit ook meegemaakt hebt.
quote:Op donderdag 19 juni 2008 13:05 schreef Blight het volgende:
Wat er ook gebeurt, sowieso respect voor de keuze en veel sterkte.
Maar zoals je zelf aangeeft; een ieder verwerkt dit op z'n eigen manier. En hij zal misschien wel door willen gaan, maar Boulah zal toch in de eerste plaats ook naar de wens van z'n vrouw luisteren. Als zij graag de rust op wil zoeken, dan lijk mij toch niet dat hij persé bij het team wil blijven.quote:Op donderdag 19 juni 2008 13:06 schreef VoreG het volgende:
[..]
Gelul, ik wilde juist zo snel mogelijk verder met m'n leven door naar school te gaan, weer te gaan werken etc. Ik denk dat ik daar niet de enige in ben, niet iedereen verwerkt zoiets op dezelfde manier.
Ik zie Boulah zaterdag best gewoon weer op het veld staan en juist gemotiveerder dan ooit zijn. Hij moet en zal dit EK gaan winnen voor z'n dochtertje.
Ok. Ik denk dat het overlijden van je kind misschien nog wel even anders is. Maar we weten het allemaal niet. Rouwverwerking is zo persoonlijk.quote:Op donderdag 19 juni 2008 13:10 schreef VoreG het volgende:
[..]
Het ging om overlijden in de persoonlijke sfeer.
Om 14:00 is er toch ook een journaal? Lijkt mij dat de NOS daar wel wat van zal laten zien...quote:Op donderdag 19 juni 2008 13:08 schreef NJ het volgende:
Wordt die persconferentie eigenlijk ergens uitgezonden? Op internet of op tv?
22 weken meen ik.quote:Op donderdag 19 juni 2008 13:13 schreef MaLo het volgende:
Vreselijk nieuws dit, heel veel sterkte voor de familie Boulahrouz...
Volgens mij het ergste wat een mens kan overkomen, je kind verliezen
Hoe lang was ze eigeniljk zwanger, daar ben ik wel benieuwd naar.
Dat lijkt mij ook.quote:Op donderdag 19 juni 2008 13:10 schreef SCH het volgende:
[..]
Ok. Ik denk dat het overlijden van je kind misschien nog wel even anders is. Maar we weten het allemaal niet. Rouwverwerking is zo persoonlijk.
Het was nog niet echt een kind natuurlijk. Ze was net over de helft...quote:Op donderdag 19 juni 2008 13:10 schreef SCH het volgende:
[..]
Ok. Ik denk dat het overlijden van je kind misschien nog wel even anders is. Maar we weten het allemaal niet. Rouwverwerking is zo persoonlijk.
Dit dus.quote:Op donderdag 19 juni 2008 12:56 schreef elcastel het volgende:
Bijna grappig hoe mensen hier gaan vertellen wat anderen moeten doen. Als Boulah gewoon wil blijven spelen speelt hij, als zijn teamgenoten een band willen dragen dan doen ze dat. En als een supporter een spandoek voor Boulah (en vrouw) wil ophangen dan moet hij dat vooral doen. Wat een gezanik om dat voor een ander te gaan zitten beslissen ...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |