Voor haren wel ja, maar voor kleding ook?quote:
Ik weet niet wat het doet, ik weet wel dat het helpt!quote:Op donderdag 19 juni 2008 09:44 schreef Liquidootje het volgende:
Wat doet pindakaas met kaugom dan? Ik ga het aan willem wever vragen.
Goeie tip idd, anders kan je weer opnieuw beginnenquote:Op donderdag 19 juni 2008 09:55 schreef stbabylon het volgende:
wel even keukenpapiertje er tussen tenzij je het niet erg vind om daarna je strijkbout weer schoon te maken.
Inderdaad. De beste tip nog in dit topicquote:Op donderdag 19 juni 2008 09:55 schreef stbabylon het volgende:
Idd, kauwgom of kaarsvet kun je ook met de strijkbout verwijderen, wel even keukenpapiertje er tussen tenzij je het niet erg vind om daarna je strijkbout weer schoon te maken.
Leg uitquote:Op donderdag 19 juni 2008 10:00 schreef morgane het volgende:
Wel even wachten tot je strijkbout een beetje afgekoeld is voordat je het eraf peutert
Strijkbout heetquote:
Natuurlijk is dat waar, op FOk! durf ik geen onzin te verkopen hoorquote:Op donderdag 19 juni 2008 09:54 schreef PietjePuk007 het volgende:
Dat pindakaasverhaal is waar, na wat googlen. Er schijnen stoffen in te zitten die "een verbinding" aangaan, welke dat zijn geen idee
.
quote:
goede uitlegquote:Op donderdag 19 juni 2008 10:08 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Strijkbout heet
Peutern gebeurt met vinger
Vinger doet auw bij heet
Als dit nog niet jip&janneke genoeg is moet je maar eens een strijkbout op je hand zetten, vergeet je het nooit weer.
zal mooie boel zijn, als ik daar nog voor moet betalenquote:Op donderdag 19 juni 2008 10:09 schreef l3laster het volgende:
[..]
Natuurlijk is dat waar, op FOk! durf ik geen onzin te verkopen hoor
Wrijf (quote:
Nee, dat wordt fase 2 als dit niet luktquote:Op vrijdag 20 juni 2008 13:34 schreef -moppie- het volgende:
Heb je de pindakaas nou al geprobeerd?
kauwgom in een asbak pleuren zonder papiertje eromheenquote:Op vrijdag 20 juni 2008 14:17 schreef First het volgende:
Kauwgom kauwen![]()
Kauwgom op straat of andere openbare plek achterlaten
trein- en busstations ookquote:Op vrijdag 20 juni 2008 14:23 schreef PietjePuk007 het volgende:
Buiten een gemiddelde middelbare school (in de eerste meters na de uitgang) is 't vaak ook bezaaid met kauwgom
![]()
.
vlekkenschaartjequote:Op vrijdag 20 juni 2008 14:53 schreef PietjePuk007 het volgende:
Goed nieuws![]()
![]()
![]()
De jas is helemaal schoon. Op de broek is 't grotendeels eruit maar nog niet helemaal. Op de stik-rand (noem je dat zo
?) is 't nog wel aanwezig, ik ga weer ff met de schaar aan de gang
.
Verklaar je naderquote:Op vrijdag 20 juni 2008 15:19 schreef Mss het volgende:
Stickerverwijderaar!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |