Dat vindt de moeder der Flenzen leuk om te horen !quote:Op donderdag 10 juli 2008 15:34 schreef Lishe het volgende:
Moeder der Flenzen, ik wou nog even zeggen dat Lena met dit weer zo ongeveer vergroeid is met haar snoopy-vest! Echt leuk en lief staat het!
* snoopy ookquote:Op donderdag 10 juli 2008 19:41 schreef kapitein_pannekoek het volgende:
[..]
Dat vindt de moeder der Flenzen leuk om te horen !
Marit.... je hebt een PMquote:Op dinsdag 15 juli 2008 21:00 schreef marit1978 het volgende:
LL . .wonen wij bij elkaar in de buurt ?
ik hoop dat ik de vit.K vanaf oct. weer nodig heb !
welke kleur is het?quote:Op dinsdag 22 juli 2008 14:28 schreef amaranta het volgende:
Ik heb nog een baby bjorn. 25 euro excl verzendkosten.
Vandaag was ik in de Prenatal en daar hingen (zomer)jasjes (dus niet gevoerd!) in de aanbieding voor 4.99 of 5.99quote:Op dinsdag 29 juli 2008 11:37 schreef freecell het volgende:
Ik zoek nog een klein jasje. Maat 50/56 of eventueel maat 62.
Hier ook zoquote:Op dinsdag 29 juli 2008 19:35 schreef Lois het volgende:
Ik zou niet al te moeilijk doen Freecell,, wij hadden gewoon een (fleece)dekentje over beide baby's heen toen we uit het ziekenhuis kwamen. Ik vond ze te klein om in een jasje te sleuren, en had gewoon een dekentje in de maxi cosi klaargelegd vooraf.
Ik heb er nog een stuk of 4. zal vanavond laat of morgen even voor je kijken en foto's maken.quote:Op dinsdag 29 juli 2008 11:37 schreef freecell het volgende:
TVP en wat een geniaal badpakje
Als ik geweten had welk geslacht er in mijn buik rondzwemt en het een meisje was geweest had ik hem willen hebben! (nu maar even niet dus)
Ik zoek nog een klein jasje. Maat 50/56 of eventueel maat 62.
Mijn moeder breit namelijk een héél tof jasje voor onze uk, maar die krijgen we waarschijnlijk in zo'n 10 dagen doos met cadeautjes.
Dan heb ik voor de eerste dagen (eventueel vervoer uit ziekenhuis ed) eigenlijk ook nog een jasje nodig. Vandaar.
Ik had nav van dit topic eigenlijk net geconstateerd dat ik ook wel zonder konquote:Op dinsdag 29 juli 2008 20:58 schreef Webkim het volgende:
[..]
Ik heb er nog een stuk of 4. zal vanavond laat of morgen even voor je kijken en foto's maken.
Als je ook op zoek gaat naar bouwtekeningen voor wiegjes dan kom je bijna altijd dit model tegen. Helemáál veel op amerikaanse sites!quote:Op dinsdag 29 juli 2008 20:55 schreef Maneki.Neko het volgende:
volgens mijn kraamverzorgster is dat de meest voorkomende wieg die ze gezien heeft juist
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |