ik voel me echt pwndquote:Op donderdag 21 augustus 2008 18:43 schreef MoneyTalks het volgende:
topper007 het gaat hier over studentenkamers, niet appartementen.
Huur ligt rond de 500 euro per maand (varieert per kamer ivm oppervlakte) inclusief water, gas, electra en internet. Apparatuur in de keuken stond er al dus hoefden eigenlijk weinig te doen.quote:Op vrijdag 22 augustus 2008 13:12 schreef Molluck het volgende:
Wat een belachelijk relaxed en groot huis, hoeveel betaal je daarvoor? (En waar ergens ligt het in Amsterdam?)
En een studentenhuis met schoonmaakster is natuurlijk not done he
wow fuck je hebt daar zeker niet nog een kamertje vrij?quote:Op vrijdag 22 augustus 2008 13:46 schreef topper007 het volgende:
[..]
Huur ligt rond de 500 euro per maand (varieert per kamer ivm oppervlakte) inclusief water, gas, electra en internet. Apparatuur in de keuken stond er al dus hoefden eigenlijk weinig te doen.
Huis ligt in Centrum.
De schoonmaakster is heel relaxt, maar ze doet alleen de gemeenschappelijke ruimtes denk hierbij aan trappen, keuken en badkamer.
500 per kamer vind ik echt heel duur. Hoe relaxed het ook is.quote:Op vrijdag 22 augustus 2008 13:46 schreef topper007 het volgende:
[..]
Huur ligt rond de 500 euro per maand (varieert per kamer ivm oppervlakte) inclusief water, gas, electra en internet. Apparatuur in de keuken stond er al dus hoefden eigenlijk weinig te doen.
Huis ligt in Centrum.
De schoonmaakster is heel relaxt, maar ze doet alleen de gemeenschappelijke ruimtes denk hierbij aan trappen, keuken en badkamer.
500 is standaardprijs voor een kamer van 28m2, zijn kleinere kamers voor hetzelfde geld en die ook nog eens buiten het centrum liggen. 500 is voor Amsterdamse begrippen nog enigszins maatschappelijk. Tis uiteraard een bak geld waarvoor ik hard moet werken (en bijlenen). Maar zoals eerder gezegd locatie is helemaal top en huis ziet er goed onderhouden uit.quote:Op vrijdag 22 augustus 2008 15:28 schreef Ewelina het volgende:
[..]
500 per kamer vind ik echt heel duur. Hoe relaxed het ook is.
Het relativeert wel een beetjeMaar eerlijk is eerlijk: je woont goed voor een student!
![]()
Alhoewel ik zelf ook zeer gelukkig ben met mijn studiootjeGister een nieuwe krabpaal en nieuwe kast gekocht
Ja, maar dan nog, als student zijnde... ik betaal E370,- per maand (als ik de huursubsidie afrek dan kost het ongeveer E260,- per maand) voor 24m2, met eigen voorzieningen. Ik zit dan niet in het centrum, maar wel op een zeer fietsbare locatiequote:Op vrijdag 22 augustus 2008 15:54 schreef topper007 het volgende:
[..]
500 is standaardprijs voor een kamer van 28m2, zijn kleinere kamers voor hetzelfde geld en die ook nog eens buiten het centrum liggen. 500 is voor Amsterdamse begrippen nog enigszins maatschappelijk. Tis uiteraard een bak geld waarvoor ik hard moet werken (en bijlenen). Maar zoals eerder gezegd locatie is helemaal top en huis ziet er goed onderhouden uit.
Zijn helaas geen kamers meer vrij, houdt Kamernet ff in de gaten!
Nee okay, dan is het goed.quote:Op vrijdag 22 augustus 2008 13:46 schreef topper007 het volgende:
[..]
De schoonmaakster is heel relaxt, maar ze doet alleen de gemeenschappelijke ruimtes denk hierbij aan trappen, keuken en badkamer.
Nou ja, stel dat je dan een tientje per maand bijbetaalt, dan vind ik dat op zich geen slechte deal. Zeker in corpshuizen gebeurt dit regelmatig (moet je nagaan hoe onleefbaar het er anders zou zijnquote:
Waarom zouden studentenhuizen niet mooi ingericht en netjes kunnen zijn?quote:Op donderdag 21 augustus 2008 18:50 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Misschien is de keuken gedeeld![]()
Al denk ik van niet, omdat de meeste studentenhuizen niet zo netjes zijn. En ook niet zo mooi ingericht en hebben ze zeker niet zo'n mooie badkamer.
Hoe fucking zelfstandig ben je als je niet eens een doekje over een aanrecht kan halen?quote:Op maandag 25 augustus 2008 09:34 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Nou ja, stel dat je dan een tientje per maand bijbetaalt, dan vind ik dat op zich geen slechte deal. Zeker in corpshuizen gebeurt dit regelmatig (moet je nagaan hoe onleefbaar het er anders zou zijn)
Omdat mooie meubels meestal veel kosten. Studenten hebben nou eenmaal niet zo heel veel geld. En met name badkamers zijn vaak niet zo mooi, vaak is het interieur toch wat krakemikkiger. En met name niet zo schoon. (ik doel hierbij op de badkamer)quote:Op maandag 25 augustus 2008 09:34 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Waarom zouden studentenhuizen niet mooi ingericht en netjes kunnen zijn?
Het probleem in een hoop studentenhuizen is gewoon dat niemand het doet. Dan is het: "Dat komt wel" en wordt er gewacht dat iemand anders dat wel doet. En omdat niemand een doekje eroverheen haalt, wordt het vies.quote:Op maandag 25 augustus 2008 09:35 schreef Nosh het volgende:
[..]
Hoe fucking zelfstandig ben je als je niet eens een doekje over een aanrecht kan halen?
Ik ben 't eens met wat je zegt maar voor een tientje per maand wil ik ook wel een schoonmaaksterquote:Op maandag 25 augustus 2008 09:35 schreef Nosh het volgende:
[..]
Hoe fucking zelfstandig ben je als je niet eens een doekje over een aanrecht kan halen?
Een hoop studenten hebben gewoon de ruggegraat van een zak aardappelen, en zijn niet in staat om fatsoenlijk zulke dingen te bespreken. Dan gaat het óf via briefjes ('DIT IS ECHT DE LAATSTE KEER!!!!') of gewoon erm. Niet. Om dan een schoonmaakster te laten komen is echt de allerallerallermakkelijkste oplossing.quote:Op maandag 25 augustus 2008 09:38 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Het probleem in een hoop studentenhuizen is gewoon dat niemand het doet. Dan is het: "Dat komt wel" en wordt er gewacht dat iemand anders dat wel doet. En omdat niemand een doekje eroverheen haalt, wordt het vies.
Ik heb het gevoel dat het idd hard die kant op gaat. En zelfs zo dat volgens mij mensen met een "normale" studentenkamer hier niet meer durven te posten, want wat ik hier zie is echt geen standaard voor studentenhuizenquote:Op maandag 25 augustus 2008 10:23 schreef Syytön het volgende:
't moet niet veel gekker worden met die studentenhuizen, in topic 15 verwacht ik wel design meubelen te zien, massief eiken houten vloeren, badkamer met infrarood cabine en whirpool, en iedere student zijn eigen kamer + inloopkast en een bigass LCD tv in elke kamer van het huis.
Ben blij dat ik nu samenwoon met een vriendin en niet meer met mn drie huisgenoten.quote:Op maandag 25 augustus 2008 10:13 schreef Nosh het volgende:
[..]
Een hoop studenten hebben gewoon de ruggegraat van een zak aardappelen, en zijn niet in staat om fatsoenlijk zulke dingen te bespreken. Dan gaat het óf via briefjes ('DIT IS ECHT DE LAATSTE KEER!!!!') of gewoon erm. Niet. Om dan een schoonmaakster te laten komen is echt de allerallerallermakkelijkste oplossing.
Maar ja, nevermind. Verloren zaak..
Ja, jammer. Ik dacht al dat ik zeer relaxed woon voor een student, maar wat ik hier zie...quote:Op maandag 25 augustus 2008 10:25 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Ik heb het gevoel dat het idd hard die kant op gaat. En zelfs zo dat volgens mij mensen met een "normale" studentenkamer hier niet meer durven te posten, want wat ik hier zie is echt geen standaard voor studentenhuizen
Gefeliciteerd!quote:Op woensdag 10 september 2008 10:00 schreef Memento-Mori het volgende:
Ik heb een appartementje in Casa Confetti. (Utrecht) dus 16 sept bezichtigen en dan hoef ik alleen nog ja te zeggen en dan weet ik per 1 oktober welke en per wanneer precies
Dan zul je ook wel geen hypotheek krijgenquote:Op woensdag 10 september 2008 16:52 schreef MoneyTalks het volgende:
Ik heb een koopwoning in City Campus Max toegewezen gekregen, nu nog de financiering zien te regelen.. Denk dat ik wel flinke schulden ga krijgen als ik het accepteer, want ik kan de maandlasten van een koopwoning lang niet betalen [ afbeelding ]
Mijn ouders willen wel garant staan voor hypotheekquote:Op woensdag 10 september 2008 16:54 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Dan zul je ook wel geen hypotheek krijgen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |