Hee, dat wilde ik vandaag postenquote:Op zondag 19 juli 2009 09:18 schreef DJMO het volgende:
http://www.c1000.nl/aanbiedingen
25% korting op alle soorten luiers en luierbroekjes van de c1000
Kan al heel snel, al moet je wel oppassen dat ze niet headfirst er ingaan natuurlijk. Maar da's met een bak water ook. Nou, vanaf een jaar of twee is dit wel leuk hoor, varen, en de sluis leeg pompen en lekker kladderen.quote:Op vrijdag 3 juli 2009 05:38 schreef Troel het volgende:
Vanaf welke leeftijd is zoiets eigenlijk geschikt? (En werkt een bak met water niet net zo goed?)
quote:Zwitsal lotiondoekjes 6-pak*
Regular 6x72 stuks
of Sensitive 6x63 stuks
per 6-pak 17.49-21.54 9.49
*OP=OP
quote:Twee halen, één betalen: Friso maaltijden en fruithapjes
alle varianten
bijvoorbeeld Friso 2 Zomerfruit
met zuivel 200 gram, 2 stuks
1.78 0.89
quote:2e halve prijs Etos luiers
alle varianten*
bijvoorbeeld Junior luiers
40 stuks, 2 pakken
16.38 12.28
*m.u.v. Mini en luierbroekjes
Oh wat leuk!! En niet duur!quote:Op zaterdag 15 augustus 2009 15:34 schreef Macka66 het volgende:
Bij de Zeeman hebben ze nu keukenspeelgoed, waaronder boodschappenmandjes volgepakt met plastic groenten, fruit, broodjes, worstje (en kippenpoten). Vier verschillende sets a ¤1,49 per stuk. Ook erg leuk om winkeltje mee te spelen.
En een braadpan met spatels en spiegelei voor ¤0,99.
Deze week bij de Etos.quote:Op maandag 17 augustus 2009 18:13 schreef het-is-mij het volgende:
Bij het kruidvat pampers 2+1 gratis
2 halen 1 betalen van alle zwitsal productenquote:
En bij de c1000, 3 pakken voor 20euro.quote:
Vorige week is ie ook geweest bij de PLUS winkels en een collega van mij zei dat het ook bij de Jan Linders was.quote:Op maandag 7 september 2009 08:43 schreef het-is-mij het volgende:
[..]
En bij de c1000, 3 pakken voor 20euro.
Als ik dat van vriendinnen hoor is deze aanbieidng niet zo heel vaak?
Maar nu al een paar weken achter elkaar bij vershcillende winkels
handige site m.b.t. luieraanbiedingen en luierdoekjesaanbiedingen
De actie is nu weer bij de Etos...quote:Op maandag 7 september 2009 10:38 schreef Koningin het volgende:
[..]
Vorige week is ie ook geweest bij de PLUS winkels en een collega van mij zei dat het ook bij de Jan Linders was.
Ik heb al bijna 3 keer gebruik gemaakt van de actie.
Mijn kitten was bij de geboorte 4140 gram en heel erg spekkig die kleinste hebben we direct over geslagen.quote:Op woensdag 16 september 2009 09:28 schreef DuchessX het volgende:
Mbt die luier-actie... tot hoe lang doe je ongeveer met de kleinste maat pampers? Evi is nu 3,5 week, weegt 3800 gram. Ik heb echt geen flauw idee wanneer we een grotere maat 'moeten' gaan gebruiken? Ik bedoel hoeveel maanden of kg is een baby dan?
Ze zijn altijd wel ergens in de aanbiedingquote:Op maandag 21 september 2009 14:08 schreef DuchessX het volgende:
Zo hee die pampers blijven maar in de aanbieding!
Die heb ik geprobeerd bij de Prenatal en het leek me zo'n gedoe voor 1 luiertje: drukken, draaien, knippen ofzo. Is een pedaalemmertje niet veel handiger? Of is de lucht echt niet te harden?quote:Op woensdag 23 september 2009 10:03 schreef RockabeIIa het volgende:
Bij de Kruidvat hebben ze nu ook de Sangenic luieremmers voor 14,99![]()
Ik vind gewone emmers zo vies!!! Nee, dat nooit weer!quote:Op woensdag 23 september 2009 10:05 schreef Twinkly het volgende:
[..]
Die heb ik geprobeerd bij de Prenatal en het leek me zo'n gedoe voor 1 luiertje: drukken, draaien, knippen ofzo. Is een pedaalemmertje niet veel handiger? Of is de lucht echt niet te harden?
oh echt! Doe jezelf dat plezier! die kleine borstvoedings- of flessepoepjes gaan op zich nog wel, maar zodra er vast voedsel ingaatquote:Op woensdag 23 september 2009 10:05 schreef Twinkly het volgende:
[..]
Die heb ik geprobeerd bij de Prenatal en het leek me zo'n gedoe voor 1 luiertje: drukken, draaien, knippen ofzo. Is een pedaalemmertje niet veel handiger? Of is de lucht echt niet te harden?
Ervaringen met een luieremmerquote:Op woensdag 23 september 2009 10:17 schreef RockabeIIa het volgende:
(en ja je kunt echt vies zijn van je eigen kind! Maar er is een topic over luieremmers e.d. dus...)
Het is nu al de tweede keer dat me dit gebeurtquote:Op zaterdag 26 september 2009 17:35 schreef tichi het volgende:
Kreeg net een mailtje van H&M met een kortingscode voor 10%.
Bestel uiterlijk 28/9/2009 en vermeld bij je bestelling kortingscode 8630, dan krijg je 10% korting* op je gehele bestelling.
* Deze aanbieding is uitsluitend geldig voor nieuwe bestellingen uit de catalogus of via de Shop Online, met uitzondering van afgeprijsde artikelen, en kan niet in combinatie met andere kortingsaanbiedingen gebruikt worden. Kortingscode is niet geldig in een H&M winkel.
Zet m in vraag en aanbod...quote:Op dinsdag 29 september 2009 15:41 schreef _Nathalie_ het volgende:
Geen idee of dit het juiste topic is...![]()
Marco en ik hebben 4 vrijkaartjes voor Duinrell,deze zijn echter alleen geldig op zondag 04-10-09.
We zijn zelf helaas door omstandigheden verhinderd,en hopen iemand anders hier blij mee te kunnen maken.
Degene die het eerst komt ......
We hoeven er niets voor te hebben,iemand er blij mee maken is al voldoendequote:Op dinsdag 29 september 2009 15:48 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Zet m in vraag en aanbod...
Wat wil je ervoor hebben?
En ze zijn wegquote:Op dinsdag 29 september 2009 15:41 schreef _Nathalie_ het volgende:
Geen idee of dit het juiste topic is...![]()
Marco en ik hebben 4 vrijkaartjes voor Duinrell,deze zijn echter alleen geldig op zondag 04-10-09.
We zijn zelf helaas door omstandigheden verhinderd,en hopen iemand anders hier blij mee te kunnen maken.
Degene die het eerst komt ......
ik wou dat ik dan kon! Lijkt me hilarisch!! Al die mensen met een toetjesmuts op hun hoofdquote:Op vrijdag 2 oktober 2009 13:31 schreef zout-droppie het volgende:
Kinderen t/m 12 jaar gratis naar Emmer dierenpark met Mona en volwassenen met 50% korting.
Het enige wat je hiervoor moet doen is een feestmuts maken van zo'n toetjesbeker.
Geld alleen op zaterdag 10 oktober.
Wij hebben een abonnement.quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 15:54 schreef Lishe het volgende:
[..]
ik wou dat ik dan kon! Lijkt me hilarisch!! Al die mensen met een toetjesmuts op hun hoofd
doe! Doe!!quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 16:26 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Wij hebben een abonnement.Zal ik foto's gaan maken?
![]()
na 12.00 uur pas..quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 13:31 schreef zout-droppie het volgende:
Kinderen t/m 12 jaar gratis naar Emmer dierenpark met Mona en volwassenen met 50% korting.
Het enige wat je hiervoor moet doen is een feestmuts maken van zo'n toetjesbeker.
Geld alleen op zaterdag 10 oktober.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |