Maar wat heb je er dan aan?quote:Op zondag 15 juni 2008 19:54 schreef PeterNB het volgende:
[..]
Ik heb een collegaatje en die is de hele dag met dat Hyves bezig. En als je dan
vraagt wat ze doet is ze aan het 'tikken' of 'buzzen' en vraagt ze waarom ik haar
'krabbel' nog niet heb beantwoord......................................
Je hebt het door.quote:Op zondag 15 juni 2008 19:56 schreef mazaru het volgende:
[..]
Maar wat heb je er dan aan?
Als ik het goed begrijp is het de bedoeling om zo veel mogelijk 'vrienden' te krijgen?
En die 'vrienden' zijn dan of mensen die je of totaal niet kent, of mensen die je in het dagelijks leven of op een ander forum dagelijks spreekt?
quote:Op zondag 15 juni 2008 19:58 schreef Disana het volgende:
[..]
Psst... volgens mij staat zijn NB gewoon voor No Boobs.
Ik weet het ook nog niet hoor, ben op verkenning onder mijn Fok-nicknamequote:Op zondag 15 juni 2008 19:51 schreef mazaru het volgende:
[..]
Wat is dat toch met dat Hyves?
Ik zie er echt de lol niet van in
Oh het zal vast wel handig zijn maar er zijn zat users daar die alleen maar "vrienden" verzamelen en er verder weinig mee doen.quote:Op zondag 15 juni 2008 20:01 schreef Smash-it het volgende:
Of je echte vrienden hebben ook allemaal hyves en krabbels doen hetzelfde als een smsje o.i.d. Ik vind het super handig!
Sms is toch veel handiger ? Heb je altijd bij je in je broekzak, hoef je niet door dequote:Op zondag 15 juni 2008 20:01 schreef Smash-it het volgende:
Of je echte vrienden hebben ook allemaal hyves en krabbels doen hetzelfde als een smsje o.i.d. Ik vind het super handig!
Naughty Boobs, asiels draaien op vrijwilligersquote:Op zondag 15 juni 2008 20:02 schreef PeterNB het volgende:
[..]
Nou en ? De Albert Heijn is toch ook open ?![]()
![]()
Oh absoluut. Hoe kom je er anders aan 400+? Maar het verschilt dus gewoon per gebruiker.quote:Op zondag 15 juni 2008 20:02 schreef Dementor het volgende:
Oh het zal vast wel handig zijn maar er zijn zat users daar die alleen maar "vrienden" verzamelen en er verder weinig mee doen.
Dus op zondag krijgen ze ook geen eten die diertjes ??quote:Op zondag 15 juni 2008 20:03 schreef Disana het volgende:
[..]
Naughty Boobs, asiels draaien op vrijwilligers
Ik heb nog 1 tentamen, 23 juni. En de hele dag vandaag natuurlijk niks nuttigs gedaan.. Tijd voor vakantie!quote:Op zondag 15 juni 2008 20:06 schreef Dementor het volgende:
Hoerig ik moet nog 1 online toets maken en daarna een practice exam.
Ik heb einde deze maand nog wat dingen zoals een tentamen en twee presentaties ( zo uit mijn hoofd) maar ik ben al aan het onderhandelen met die draken over afstudeeropdracht / baan.quote:Op zondag 15 juni 2008 20:07 schreef Smash-it het volgende:
[..]
Ik heb nog 1 tentamen, 23 juni. En de hele dag vandaag natuurlijk niks nuttigs gedaan.. Tijd voor vakantie!
Heb je zo'n gangbare achternaam? Het kunnen natuurlijk ook groupies zijn.quote:Op zondag 15 juni 2008 20:10 schreef PeterNB het volgende:
Heeee dit is eng. Ik type mijn volledige voor- en achternaam in bij hyves,
BLIJK IK VIER DUBBELGANGERS TE HEBBEN !!!![]()
Doen!!quote:Op zondag 15 juni 2008 20:11 schreef Dementor het volgende:
Nog even en ik ga mijn sollicitatiegesprek painten, ik ben er nog kwaad over.![]()
Is nou niet echt bijzonder maar vind het wel frappantquote:Op zondag 15 juni 2008 20:11 schreef Disana het volgende:
[..]
Heb je zo'n gangbare achternaam? Het kunnen natuurlijk ook groupies zijn.
Dat zit je echt nog dwars he ?quote:Op zondag 15 juni 2008 20:11 schreef Dementor het volgende:
Nog even en ik ga mijn sollicitatiegesprek painten, ik ben er nog kwaad over.![]()
Ze zitten daar als draken op hun schat, terwijl ze mensen zoals ik de komende jaren hard nodig zullen hebben.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |