Ja.quote:Op woensdag 27 augustus 2008 19:48 schreef Silver_Shark het volgende:
is de grap al gemaakt??
[ afbeelding ]
Zwarte welpie
Ik ben gewend dat jullie Tokio Hotel-aanhangers twaalf zijn en menen dat hun smaak echt de enige juiste is.quote:Op woensdag 27 augustus 2008 19:43 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
[..]
Volgens mij heb ik hier alleen maar gezegd dat IK hun muziek leuk vond..?
Maar kun jij aantonen dat hij geen penis in de bips krijgt?quote:Op woensdag 27 augustus 2008 21:25 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
Nou, nee. Ik respecteer iedereen z'n muziekkeuze, met 1 uitzondering; dutch hardcore T_T en van mij mogen jullie zeggen dat Bill op een wijf lijkt, dat vind ik namelijk ook. Hem homoseksueel noemen vind ik alleen een beetje overdreven.
Vertel mij dan eens waarom je dat denkt. (:quote:Op donderdag 28 augustus 2008 07:57 schreef Vodkadruppel het volgende:
[..]
Maar kun jij aantonen dat hij geen penis in de bips krijgt?
Want daar ga ik namelijk tot op heden wel van uit.
Begrijpelijk.quote:Op woensdag 27 augustus 2008 15:49 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
[..]
Eh, ik snap je zin niet helemaal.
Bill heeft anorexia.quote:Op donderdag 28 augustus 2008 11:16 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
[..]
Vertel mij dan eens waarom je dat denkt. (:
Omdat hij make-up draagt? Zo mooi dun is dat het op een vrouwenlichaam lijkt? Zijn kledingstijl? Tell me.
En is het niet genoeg dat hij zelf toegeeft dat hij géén homo is?!
Domme opmerking. Er zijn mensen voor wie het niet uit maakt wat ze eten, ze komen niet (veel) aan. Ik bijvoorbeeld al kan ik mezelf niet vergelijken met Bill want heb hem nog nooit met ontbloot bovenlichaam gezien... en dat hoef ik ook niet. Maar in ieder geval, als iemand dus redelijk dun is lijdt ie meteen aan anorexia? Juist.quote:
Ik ken iemand die is fan van die gasten en die zegt dat hij zeker onder het minimale gewicht zit dan een zestienjarige.quote:Op donderdag 28 augustus 2008 13:34 schreef Desunoto het volgende:
[..]
Domme opmerking. Er zijn mensen voor wie het niet uit maakt wat ze eten, ze komen niet (veel) aan. Ik bijvoorbeeld al kan ik mezelf niet vergelijken met Bill want heb hem nog nooit met ontbloot bovenlichaam gezien... en dat hoef ik ook niet. Maar in ieder geval, als iemand dus redelijk dun is lijdt ie meteen aan anorexia? Juist.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 28 augustus 2008 13:37 schreef Tabloid het volgende:
[..]
Ik ken iemand die is fan van die gasten en die zegt dat hij zeker onder het minimale gewicht zit dan een zestienjarige.Dat zit hij ook, maar dan hoeft hij niet meteen anorexia te hebben.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
"Vraag eens aan die flikkers als ze een rustig muziek kunnen maken."quote:Op donderdag 28 augustus 2008 13:29 schreef Tabloid het volgende:
[..]
Begrijpelijk.![]()
Jij snapt ook niet dat Tokio Hotel kut muziek maakt.
Misschien ben ik een s vergeten. Kan iedereen overkomen.quote:Op donderdag 28 augustus 2008 13:45 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
[..]
"Vraag eens aan die flikkers als ze een rustig muziek kunnen maken."
Van die zin klopt geen ene ruk.
Nee.quote:Op donderdag 28 augustus 2008 13:43 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
[ afbeelding ]
Er is niks mis met zijn figuur. Wat moet je dan hebben, een bierbuik? --"
Ze moeten dus rustige nummers maken?quote:Op donderdag 28 augustus 2008 13:46 schreef Tabloid het volgende:
[..]
Misschien ben ik een s vergeten. Kan iedereen overkomen.
Spring 'Nicht'quote:Op donderdag 28 augustus 2008 13:49 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
[..]
Ze moeten dus rustige nummers maken?
Nee.quote:Op donderdag 28 augustus 2008 14:06 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
[..]
Ja haha, die is oud. Het is een duits nummer, dus lees de titel ook als in het duits.
Hij zegt toch ook VOLGENS JOU?quote:Op woensdag 27 augustus 2008 19:43 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
[..]
Volgens mij heb ik hier alleen maar gezegd dat IK hun muziek leuk vond..?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |