quote:Op dinsdag 17 juni 2008 17:58 schreef Mr.Noodle het volgende:
Sjoewie zocht toch nog een Mac Mini?
We zijn een modern gezin. Ik zit met krulspelden op de bank te kankeren tegen de kat en zij is in de stad met collega's de bloemetjes buiten aan het zetten.quote:Op dinsdag 17 juni 2008 22:21 schreef nietzman het volgende:
Ik ben een beetje te veel met speelgoedjes aan het spelen eigenlijk. :$.
Eigenlijk moet ik een hele grote hark aan gaan schaffen om ook wat puntjes binnen te gaan halen, op dit moment loopt m'n vertraging alleen maar op. :$..
En je nuekertje?
Raar abbootje dan ineens bij T-Mobile Nederland. Heb het idee dat de abonnementenstructuur toch wel anders is als in duitsland. Laagste abonnement is 'n Relax 100 abo volgens mij, waar je toch alsnog 100 belminuten bij krijgt. Zouden ze voor de iPhone echt een compleet nieuw abo-type gaan introduceren? Lijkt me sterk...quote:Op dinsdag 17 juni 2008 19:16 schreef Evil_Koekje het volgende:
[..]
Das dus datzelfde bagger abbo als in Duitsland.
't Gaat me in vergelijking waarschijnlijk tonnen meer kosten dan met een "normale" telefoon bedoel ik. Doe mij maar een losse iPhone + 15eu per maand oid.quote:Op dinsdag 17 juni 2008 22:35 schreef SKa_BoSS het volgende:
[..]
Raar abbootje dan ineens bij T-Mobile Nederland. Heb het idee dat de abonnementenstructuur toch wel anders is als in duitsland. Laagste abonnement is 'n Relax 100 abo volgens mij, waar je toch alsnog 100 belminuten bij krijgt. Zouden ze voor de iPhone echt een compleet nieuw abo-type gaan introduceren? Lijkt me sterk...
Congratz. Macmiep.nl kan je goed helpen in 't begin.quote:Op dinsdag 17 juni 2008 22:52 schreef Cyan het volgende:
Vanaf morgen wordt ik ook een Apple user! Ga toch maar voor die Imac waar ik het in het vorige topic over had want ik kon er nog wat korting vanaf peuteren met als gevolg dat ie nu minder dan ¤700 kost.![]()
Dat is al een stuk beter! Veel succes ermee.quote:Op dinsdag 17 juni 2008 22:52 schreef Cyan het volgende:
Vanaf morgen wordt ik ook een Apple user! Ga toch maar voor die Imac waar ik het in het vorige topic over had want ik kon er nog wat korting vanaf peuteren met als gevolg dat ie nu minder dan ¤700 kost.![]()
Nou dan eh, boek ik liever een vakantie naar Rome en dat ik daar vakantie kan vieren en een iPhone kan ophalen dan dat ik er daar 1 koop..quote:Op dinsdag 17 juni 2008 23:36 schreef portier het volgende:
[ afbeelding ]
http://www.joepmac.nl/
Nou, de eerste die ik tegenkom. Ik ben benieuwd of er wat dealertjes bijkomen.
Ik koop liever een kaartje voor de finale Nederland-Portugal op de zwarte markt dan dat ik er daar 1 koop.quote:Op woensdag 18 juni 2008 00:08 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
Nou dan eh, boek ik liever een vakantie naar Rome en dat ik daar vakantie kan vieren en een iPhone kan ophalen dan dat ik er daar 1 koop..
Hoe wou je dat doen dan? Een reep geheugen in de cd-drive duwen?quote:Op woensdag 18 juni 2008 12:12 schreef timbob het volgende:
Verder:
Is het mogelijk om een mac mini (zelf) te upgraden met meer geheugen. en dan wel op zo'n manier dat je 'm niet helemaal open hoef te breken met alle (garantie) gevolgen van dien...
ja, ik dacht, ik download wel even wat geheugen...quote:Op woensdag 18 juni 2008 12:19 schreef Sjoewe het volgende:
[..]
Hoe wou je dat doen dan? Een reep geheugen in de cd-drive duwen?
Je moet toch echt met een plamuurmes aan de gang...
http://www.lockergnome.com/diy/how-to-open-a-mac-mini/quote:Op woensdag 18 juni 2008 12:23 schreef timbob het volgende:
[..]
ja, ik dacht, ik download wel even wat geheugen...
nee, ik snap heust wel dat ie open moet. maar er zit een verschil tussen open maken en open breken. dat was het punt. maar ik zal eens een tutorial zoeken dan maar.
Niet dat ik enig verstand heb van 10.4, want ik heb alleen maar ervaring met 10.5, maar zijn de basis dingen die jij je vader wilt leren niet precies hetzelfde in 10.4 als in 10.5? Oftewel, kan je niet net zo makkelijk dat boek kopen? En kijk anders in de winkel waar ze dat ding verkopen eens in het boek of je er wat aan hebt?quote:Op woensdag 18 juni 2008 12:12 schreef timbob het volgende:
Hoi
Die site van macmiep is wel erg handig enzo. maar het is een site. Ik wil voor m'n vader graag een boek hebben waarmee hij beter met de mac mee kan leren omgaan. Nu heeft macmiep wel een boek, maar das voor 10.5 wij draaien 10.4.
En het moet ook wel echt heel basic zijn.. mappen aanmaken, programma's openen / sluiten. slepen.. zulke dingen.
de meeste boeken die ik tegenkom zijn minstens 400 pagina's dik en leren je alles van voor tot achter. is wel mooi, maar niet handig.
Is die macmiep niet als pdf te downloaden ofzo ergens?
Wat de kansen zijn weet niemand, dat moet je afwachten tot na de launch. De kansen zijn niet heel groot denk ik omdat, wat je al zegt, je een abo erbij moet afsluiten.quote:Op woensdag 18 juni 2008 12:35 schreef Northside het volgende:
Toevallig ga ik in september naar Amerika... wat zijn de kansen dat ik daar een iPhone 3g kan oppikken zonder contract, want ik meen te begrijpen dat je ook daar alleen zo'n ding krijgt als je gelijk een contract afsluit. Wat zijn de andere opties? Een amerikaan die net zo'n ding heeft aangeschaft 100$ extra geven voor zijn losse iPhone ofzo? (en dan nog steeds 300 euro winst hebben)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |