Kloptquote:Op woensdag 16 juli 2008 16:45 schreef Ou-Tannu het volgende:
[..]
je wil ook niet meer dan 16 man in een frysker steken
Ik hoop dat ze snel buiten dienst gaan, dit zijn ook bussen waarmee ik geen connectie heb. Die 2300-en missen gewoon uitstraling en souplesse.quote:Op vrijdag 18 juli 2008 21:56 schreef J_TM het volgende:
En hoe zit het met de toekomst van de Berkhof 2300-en ?
Van de week ook de 2582 op lijn 175 gespot, donderdagochtend.quote:Op vrijdag 18 juli 2008 17:07 schreef J_TM het volgende:
Bij Centraal nog een Alliance (lijn 170) gespot; misschien op afstand maar toch.
Is toch wel handig voor bepaalde forummers die met de rolstoel zijnquote:Op zaterdag 19 juli 2008 13:33 schreef Ou-Tannu het volgende:
tis toch best van den ZOTTE dat ze overal laagvloers CRAP eisen :/
Ja hoor:quote:Op dinsdag 1 juli 2008 11:45 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Het zou zomaar eens kunnen
[..]Heb je daar foto's van toevallig? Dit zegt me niks eigenlijk..
Dat ze lagevloers eisen is nog niet echt gek, dat begrijp ik wel. Maar dat ze vaak perse nieuw materieel willen, is belachelijk.quote:Op zaterdag 19 juli 2008 13:33 schreef Ou-Tannu het volgende:
tis toch best van den ZOTTE dat ze overal laagvloers CRAP eisen :/
Ja en ze moeten ook nog eens GEEL zijn, hoe gaat dat straks als de GVU consessie afloopt, moet GVU dan ook de kwast over haar bussen gaan halen omdat een of andere overijverige ambtenaar een kleurtje uitgekozen heeft? Belachelijk!quote:Op zaterdag 19 juli 2008 14:26 schreef ReisT het volgende:
[..]
Dat ze lagevloers eisen is nog niet echt gek, dat begrijp ik wel. Maar dat ze vaak perse nieuw materieel willen, is belachelijk.
Gelukkig doen ze daar niet overal aan mee, Noord-Holland neemt het bijvoorbeeld niet zou nauw met de leeftijd, zolang het spul gemiddeld maar 6 jaar oud is.
Ik heb gehoord dat daarom de Amba's van SVN (die zijn over want Utrecht wil wel nieuwe bussen) straks naar Noord-Holland komen.
Het waren er drie. Het grapje met de stopknopjes vond ik ook wel aardig: alleen het (groene!) lampje bij de dichtsbijzijnde deur ging dan branden, in de andere helft van de bus ging dan dus geen lamp aan.quote:
Als er nieuwe bussen geeist worden hoef je de oude natuurlijk niet meer over te schilderenquote:Op zaterdag 19 juli 2008 14:28 schreef zwahiel het volgende:
[..]
Ja en ze moeten ook nog eens GEEL zijn, hoe gaat dat straks als de GVU consessie afloopt, moet GVU dan ook de kwast over haar bussen gaan halen omdat een of andere overijverige ambtenaar een kleurtje uitgekozen heeft? Belachelijk!
Mee eensquote:Op zaterdag 19 juli 2008 14:26 schreef ReisT het volgende:
[..]
Dat ze lagevloers eisen is nog niet echt gek, dat begrijp ik wel. Maar dat ze vaak perse nieuw materieel willen, is belachelijk.
Gelukkig doen ze daar niet overal aan mee, Noord-Holland neemt het bijvoorbeeld niet zou nauw met de leeftijd, zolang het spul gemiddeld maar 6 jaar oud is.
Ik heb gehoord dat daarom de Amba's van SVN (die zijn over want Utrecht wil wel nieuwe bussen) straks naar Noord-Holland komen.
citaro?quote:
alkmaar -
Een buschauffeur van Connexxion kreeg zaterdagnacht om 01. 30 uur de schrik van zijn leven dat hij op de Nieuwe Schermerweg in Alkmaar merkte dat de achterkant van zijn bus in brand stond. Er waren op dat moment geen passagiers aanwezig.
De brandweer probeerde de brand te blussen, maar de bijna volle dieseltank scheurde en zorgde voor een ware vlammenzee. Uiteindelijk werd met een hoop schuim de brand bedwongen. De geluidsschermen en het asfalt raakte flink beschadigd. De buschauffeur bleef ongedeerd.
Over de oorzaak van de brand is nog niets bekend.
als ze zondig schoon willen rijden in de stedelijke gebieden.. voer de trollybus maar weer in danquote:Op zaterdag 19 juli 2008 21:21 schreef Willy84 het volgende:
[..]
Mee eens![]()
Dat er nieuw materieel wordt geist ivm milieu in een stad oke, Dat er aardgas wordt geeist ben ik het ook niet mee eens omdat diesel materieel veel goedkoper is en qua uitstoot even goed op een paar puntjes na. Hier is dan ook veel discussie over, het ene onderzoek beweert dit, het andere dat.
Maar als je dan nieuw materieel eist, oke. Maar eis dan niet voor een landelijk gebied als Zeeland aardgasbussen. Voor Haarlem valt er zeker wat voor te zeggen maar niet voor het platteland. Gewoon dikke onzin
Die is tof!quote:Op maandag 21 juli 2008 01:09 schreef RealZeus het volgende:Oeh
Ik heb wat leuke boeken besteld.
"Sporen door Holland"van Carel van Gestel, maar dat is off-topic.
Niet meer Bussentopic deel 2 is van willy84 hij heeft die topic gestart en nu hij post er zelf niet meer in.quote:
Maar daar mag je rustig in posten hoor, dat vindt Willy84 vast niet erg.quote:Op maandag 21 juli 2008 19:28 schreef Dj-Flash het volgende:
[..]
Niet meer Bussentopic deel 2 is van willy84 hij heeft die topic gestart en nu hij post er zelf niet meer in.
Dan zou je je misschien kunnen afvragen of er wel behoefte is aan zoveel GVB-nieuwtjes.quote:Op maandag 21 juli 2008 20:11 schreef Dj-Flash het volgende:
Een week langer posten users niets meer in het ander topic al komen er veranderen die er bij het GVB de komende periode zullen treffen wordt er niets meer gepost over in dat GVB topic dan heeft het toch geen enkele zin dat ik er wat in zal posten.
Aan het begin van zijn carrière reed de 8345 op de streekdienst, maar vanwege een chronisch tekort aan materieel bij Maxx Almere is de 8345 samen met de 8344 en 8346 omgebouwd tot stadsbus.quote:Op maandag 21 juli 2008 18:56 schreef Willy84 het volgende:
Vandaag de XX 8345 gespot op het Amstelstation. Wordt deze normaal in de stadsdienst ingezet?
Ik zag vandaag de 220 op lijn 21, het tekort is toch stringenter dan gedacht.quote:Op maandag 21 juli 2008 19:01 schreef Dj-Flash het volgende:
Gedurende de zomervakantieperiode is de metrotunnel tussen het Centraal Station en het Amstelstation buiten gebruik wegens
een grootschalige renovatie. Reizigers tussen Centraal en Amstel kunnen reizen met de trein, naar Station Zuid met tramlijn 5.
Op het traject CS-Waterlooplein-Weesperplein-Wibautstraat-Amstel rijdt buslijn 59. Op deze lijn rijden gedeeltelijk ingehuurde
Poolse buschauffeurs; zij rijden allen in de gelede Berkhof's 559-585.
Door deze extra buslijn is er een tekort aan gelede bussen. Daarom wordt lijn 18 tijdelijk met standaardbussen gereden.
Volgens nog onbevestigde berichten wil men nog 10 extra gelede Citaro's aanschaffen.
quote:Weer brand in bus Connexxion
Weer brand in bus Connexxion
DEN HELDER -
Een bus van Connexxion is dinsdagmiddag rond half een met een brandende motor gestrand op de Guldemondweg in Den Helder. Het is de tweede maal in vier dagen tijd dat een bus van deze maatschappij vlam vat.
De bus van lijn 135 was vanuit Hoorn op weg naar Den Helder. Volgens passagiers begon motor achterin de bus al bij Wieringerwerf te roken en hebben collega's van de buschauffeur hem bij Den Oever gewaarschuwd. ,,Daarop liep hij een rondje om de bus, maar besloot hij toch te vertrekken'', aldus een passagiere.
Onderweg op de N99 probeerden toeterende automobilisten de aandacht te trekken maar pas op de Guldemondweg in Den Helder werd de rokende bus tot stilstand gebracht. ,,Onverantwoord dat het zo lang duurde'', aldus verontwaardigde passagiers.
Met een brandblusser uit de bus hebben inzttenden het vuur in het motorcompartiment geblust. De gewaarschuwde brandweer hoefde niet veel meer te doen. De passagiers hebben bijna drie kwartier in de berm gewacht, waarna een vervangende bus hen naar het centrum van Den Helder bracht.
Afgelopen weekend brandde in Alkmaar een bus van Connexxionuit nadat de motor in vuur en vlam kwam te staan. In Haarlem raakte vorige maand een (lege) bus van dezelfde maatschappij in brand. In april brandde een andere bus van lijn 135, ditmaal in omgekeerde richting onderweg, bij Van Ewijcksluis uit. Ook in maart en september 2006 vatten bussen van Connexxion vlam.
Neem die gare pendelbus eens en je komt er achter dat hij heel ruim is ingedeeld. Dat ding gaat als een slak over de Wibautstraat. En dan zie je soms wel 4, 5, 6 bussen op Amstel staan.quote:Op maandag 21 juli 2008 22:00 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Ik zag vandaag de 220 op lijn 21, het tekort is toch stringenter dan gedacht.
Die Amba's rammelen van zichzelf aan alle kanten (op klinkerwegen bijv.). Ik vind ze wel fijn rijden trouwens verder.quote:Op woensdag 23 juli 2008 07:55 schreef Willy84 het volgende:
Als er iets gaar is dan zijn het wel die Amba's en Alliance's.
Nou ik heb dat juist met die MB's of die Scania'squote:Op woensdag 23 juli 2008 07:55 schreef Willy84 het volgende:
Als er iets gaar is dan zijn het wel die Amba's en Alliance's.
100% mee eens. Die Amba's zijn leuk, maar net als bij bijna al het lagevloers materieel mis je gewoon de vering. Heel simpel. Bij de Lion's City hebben ze dat nog enigszins opgelost door de hoge vloer achter, dan kun je ook een fatsoenlijke vering erin doen. Toch ben ik echt die-hard Alliance fan, vanaf het moment dat ze (toen nog de Zuid Ooster) in dienst kwamen was ik er verliefd op. Het zijn gewoon fijne bussen met een fijne loop en je kunt er gewoon heerlijk in slapen als het moet. En ik moest elke dag met de bus toch een rit van drie kwartier heen en drie kwartier terug. Dan leer je zo'n bus als passagier wel te waarderen! Vind ze ook nog altijd gewoon een goede mooie en degelijke uitstraling hebben. Het heeft gewoon wat dat Alliance ontwerp van DO. Jammer dat ze niet meer gemaakt worden, erg jammer. Want volgens mij had de opvolger er best prima uitgezien.quote:Op woensdag 23 juli 2008 19:18 schreef NoBody122 het volgende:
[..]
Die Amba's rammelen van zichzelf aan alle kanten (op klinkerwegen bijv.). Ik vind ze wel fijn rijden trouwens verder.
Alliances zijn van zichzelf hele fijne bussen, zowel als chauffeur als passagier
Het is alleen erg jammer dat er door achterstallig onderhoud vaak dingen aan defect zijn (zoals verwarming of juist verkoeling, bijvoorbeeld) en dat ze er niet meer zo mooi uitzien allemaal
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |