Zou kunnen dat B en A ook wel ietwat teleurgesteld zijn. Jaap zal het worst wezen vermoed ik. Alles wat hij kan grijpen pakt hij mee, z'n banksaldo is sparerib positief genoeg voorlopigquote:Op donderdag 12 juni 2008 22:00 schreef blomst het volgende:
[..]
WAT moet het van de anderen dan tegenvallen, Huub ging er altijd al vanuit dat de roem van DGK niet zo lang zou duren.
Ha nu kijk ik hem nogmaals, afschuwelijkheid ben je toch.quote:Op donderdag 12 juni 2008 22:04 schreef Smash-it het volgende:
[..]
Haha, absoluut! Dit is en blijft mijn lievelings (heerlijk deuntje ook). Hoe jij en Eric dansend bovenaan de trap staan. Genieten!
Die kerel kan zijn eigen sparerib expres opzetten.quote:Op donderdag 12 juni 2008 22:04 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Zou kunnen dat B en A ook wel ietwat teleurgesteld zijn. Jaap zal het worst wezen vermoed ik. Alles wat hij kan grijpen pakt hij mee, z'n banksaldo is sparerib positief genoeg voorlopig
quote:Op donderdag 12 juni 2008 20:40 schreef sunny16947 het volgende:
[..]
Je bedoelt dat ze het knetterlam uitgehouden heeft????
Ik denk dat die jongen een goede toekomst gaat krijgen. Of dat nu voor de schermen is of hij gaat een B&B runnen in Zanzibar. Hij is slim genoeg om wat van zijn leven te maken. Wat maakt het ook uit, als je maar gelukkig bent. Ik vind hem een positieve geest hebben dus het komt dik in orde met onze Huub.quote:Op donderdag 12 juni 2008 21:51 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Dat is waar, die kans van lukken schat ik dan ook in voor "pak um beet" 5 procent.
En dat hoop ik ook, echt waar. Dat gún ik hem ook zo graag.quote:Op donderdag 12 juni 2008 22:12 schreef noekje het volgende:
[..]
Ik denk dat die jongen een goede toekomst gaat krijgen. Of dat nu voor de schermen is of hij gaat een B&B runnen in Zanzibar. Hij is slim genoeg om wat van zijn leven te maken. Wat maakt het ook uit, als je maar gelukkig bent. Ik vind hem een positieve geest hebben dus het komt dik in orde met onze Huub.
Ik vind hem wel gegroeid sinds het begin. Eerst was het nog een jochie en hij is er toch best volwassen uitgekomen. Als hij zich nu écht richt op de toekomst en dat doet hij volgens mij ook, dan gaat het goedkomen.quote:Op donderdag 12 juni 2008 22:17 schreef -Blurk- het volgende:
[..]
En dat hoop ik ook, echt waar. Dat gún ik hem ook zo graag.
Voor zover ik hem ken op basis van wat ik gezien heb:quote:Op donderdag 12 juni 2008 22:12 schreef noekje het volgende:
[..]
Ik denk dat die jongen een goede toekomst gaat krijgen. Of dat nu voor de schermen is of hij gaat een B&B runnen in Zanzibar. Hij is slim genoeg om wat van zijn leven te maken. Wat maakt het ook uit, als je maar gelukkig bent. Ik vind hem een positieve geest hebben dus het komt dik in orde met onze Huub.
inclusief het kettingrokenquote:Op donderdag 12 juni 2008 22:35 schreef marky het volgende:
En je praatshow...
Kopieer het niet maar kijk naar de talkshows van Theo van Gogh dat lijkt me wel een stijl die bij je past.
Die zen kan die dan nu mooi gaan vinden. Alsof je in die snelkookpan je balans kunt vinden. Dat gaat niet.quote:Op donderdag 12 juni 2008 22:25 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Voor zover ik hem ken op basis van wat ik gezien heb:
Ik zie een slimme vent die in een soort van onmin leeft met zichzelf, niet in balans is, zichzelf profileert over de rug van derden, zich goed voelt bij verschil van mening waarbij hij de discussie kan aangaan.
Zolang hij dat niet oplost zie ik hem nergens! D'r moet wat meer "Zen" overheen en wat tijd. Dan komt het wel goed met 'm. Hij is nog jong, alle kansen voor hem!
komt wel goed met huubquote:Op donderdag 12 juni 2008 22:37 schreef noekje het volgende:
[..]
Die zen kan die dan nu mooi gaan vinden. Alsof je in die snelkookpan je balans kunt vinden. Dat gaat niet.
Geldt voor iedere bewoner overigens. Ik zou in die pan of na een week ze allemaal ritueel afslachten of ik was jankend naar mijn moeder gekropen. Daarbij, hoezeer kennen wij de echte bewoners? Wij hebben ze gezien in een niet normale situatie, zelfs een ongezonde situatie als je het mij vraagt. Als ik dan uitga van de basis die ik heb gezien, dan is Huub een slimme dude. Met die slimheid kun je best een leuke baan krijgen.
Jaap idem trouwens. Zonder dat hoedje is het een hele slimme jongen die zeker een goede toekomst gaat krijgen.
Laten we dat dan maar als uitgangspunt nemenquote:Op donderdag 12 juni 2008 22:41 schreef fanvanheteersteuur het volgende:
[..]
komt wel goed met huuben jaap
In mijn herinnering was het een ontroerend moment, dat telefoontje van Jaap aan zijn vader.quote:Op donderdag 12 juni 2008 23:11 schreef Lieve het volgende:
En dan belt hij zijn vader. Daar ben ik persoonlijk echt niet vrolijker door geworden? Van die vader was ik niet bijzonder onder de indruk. Eerder een wat trieste relatie alweer. Een man met grote problemen, hij had zo'n pijn enzo. Van die pijn van; maak JIJ je maar geen zorgen hoor!
Jaap is niets verplicht aan Huub, als Huub geluk heeft kan hij sidekick worden in de Terror Jaap Show.quote:Nee, of het op dit moment goed komt met Jaap kan me eerlijk gezegd.... weinig schelen. Een piano hoort van Jaap te komen! Dat is wel het minste. Nu moet de piano van Erik komen.
En natuurlijk gaat een piano de plaats van de eettafel innemen. Je kunt toch ook in bed eten... als je jong en verliefd bent?
Heeeeeey conjoquote:Op donderdag 12 juni 2008 23:13 schreef Huubdgk het volgende:
erica hysterica, beete triest hoe je reageert, natuurlijk ben ik hier voorzichtig wat ik zeg, ik ga niet in op wat mensen vinden over benadelen en uitzendingen, over heftige situaties wil ik altijd reageren, maar ik ga zometeen een pilot opnemen met talpa ga ik nu een beetje zeggen ja ik vind dit ja ik vind dat? met welk doel, het pleasen van jou? ga ff lekker fietsen of big brother groupie worden, ik ben klaar met dit personage? zoek dan een ander personage en als die klaar is weer een ander, als je jezelf maar niet hoeft te ontdekken toch?
hallo Yvonnequote:Op donderdag 12 juni 2008 23:15 schreef yvonne het volgende:
Oooit hè, OOIT zegt ie wel "hallo Yvonne"
Wat een onzin.quote:Op donderdag 12 juni 2008 23:16 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
In mijn herinnering was het een ontroerend moment, dat telefoontje van Jaap aan zijn vader.
[..]
Jaap is niets verplicht aan Huub, als Huub geluk heeft kan hij sidekick worden in de Terror Jaap Show.
quote:Op donderdag 12 juni 2008 22:25 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Voor zover ik hem ken op basis van wat ik gezien heb:
Ik zie een slimme vent die in een soort van onmin leeft met zichzelf, niet in balans is, zichzelf profileert over de rug van derden, zich goed voelt bij verschil van mening waarbij hij de discussie kan aangaan.
Zolang hij dat niet oplost zie ik hem nergens! D'r moet wat meer "Zen" overheen en wat tijd. Dan komt het wel goed met 'm. Hij is nog jong, alle kansen voor hem!
quote:Op donderdag 12 juni 2008 23:16 schreef Dementor het volgende:
[..]
Heeeeeey conjo
Als je tijd hebt hoor ik graag of je wat vooraf wist van het 6 tegen 2 incident of niet.
Je weet wel dat moment dat Jaap jou vast greep en Brian in je oor stond te schreeuwen terwijl de dames zich met Lieke bezig hielden.
Kijk, dàt is natuurlijk wel weer een prima eigenschap.quote:Op donderdag 12 juni 2008 23:18 schreef Huubdgk het volgende:
in de kooi heb ik mij vaak bewust een afwijkend standpunt ingenomen om de discussie los te maken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |