hehequote:Op donderdag 12 juni 2008 16:34 schreef janjoostebroodje het volgende:
[..]
Hebben we toch allebei wat he
quote:Op donderdag 12 juni 2008 16:40 schreef janjoostebroodje het volgende:
Eventjes alle scenario's op een rijtje
Nederland wint, Italie wint
Ned: 6
Fra: 1
Ita: 3
Roe: 3
Nederland speelt gelijk, Italie wint
Ned: 4
Fra: 2
Ita: 3
Roe: 1
Nederland verliest, Italie wint
Ned: 3
Fra: 4
Ita: 3
Roe: 1
Nederland wint, Italie gelijk
Ned: 6
Fra: 1
Ita: 1
Roe: 2
Nederland gelijk, Italie gelijk
Ned: 4
Fra: 2
Ita: 1
Roe: 2
Nederland verliest, Italie gelijk
Ned: 3
Fra: 4
Ita: 1
Roe: 2
Nederland wint, Italie verliest
Ned: 6
Fra: 1
Ita: 0
Roe: 4
Nederland gelijk, Italie verliest
Ned: 4
Fra: 2
Ita: 0
Roe: 4
Nederland verliest, Italie verliest
Ned: 3
Fra: 2
Ita: 0
Roe: 4
Wat lijkt jullie het beste?
ja gelukkig weten de spelers beter dan de polonaise volk hequote:Op donderdag 12 juni 2008 16:58 schreef HeatWave het volgende:
Het is gek maar ik krijg steeds MINDER vertrouwen. Kan het niet uitleggen waarom. Maar iedereen is ZO positief, kan nooit goed gaan
.
Ik denk dat je overwinningsroes plaatsmaakt voor een dosis gezonde nuchterheid.quote:Op donderdag 12 juni 2008 16:58 schreef HeatWave het volgende:
Het is gek maar ik krijg steeds MINDER vertrouwen. Kan het niet uitleggen waarom. Maar iedereen is ZO positief, kan nooit goed gaan
.
Sja, dat hoop ik dan maar. Ik las dat Sneijder iets had gezegd van "we voelen nu met zijn allen dat we kampioen kunnen worden".quote:Op donderdag 12 juni 2008 17:02 schreef BonJovi het volgende:
[..]
ja gelukkig weten de spelers beter dan de polonaise volk he
Dat klopt niet. Als wij verliezen heeft Frankrijk 4 punten.quote:Op donderdag 12 juni 2008 16:40 schreef janjoostebroodje het volgende:
Nederland verliest, Italie verliest
Ned: 3
Fra: 2
Ita: 0
Roe: 4
Wat lijkt jullie het beste?
Of we worden gewoon nog beter en die bal van Van Nistelrooij en de schoten van Afellay en Van Persie gaan er ook in.quote:Op donderdag 12 juni 2008 17:13 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Sja, dat hoop ik dan maar. Ik las dat Sneijder iets had gezegd van "we voelen nu met zijn allen dat we kampioen kunnen worden".
Nou kan dat uiteraard gewoon, maar dan zal je het spel van maandag echt vol moeten houden en de mazzel houden. En vd Sar moet zo in vorm blijven etc etc etc....
Kan allemaal natuurlijkquote:Op donderdag 12 juni 2008 17:22 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Of we worden gewoon nog beter en die bal van Van Nistelrooij en de schoten van Afellay en Van Persie gaan er ook in.
Daar is ook niks mis mee.quote:Op donderdag 12 juni 2008 17:24 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Kan allemaal natuurlijk.
Ach, we zien het wel, ik probeer alleen (voor mezelf hoor) de euforie te temperen en de verwachtingen niet weer te hoog te leggen. Ben al vaker teleurgesteld.
Ach ... als wij winnen vind ik dat niet zo erg hoorquote:Op donderdag 12 juni 2008 20:15 schreef Anonymousz het volgende:
Benzema waarschijnlijk op de bank morgen
Wat een mongool is die DommeNek
...Dit is wat de NOS ervan denkt, waarschijnlijk komt het niet eens in de buurtquote:Op donderdag 12 juni 2008 20:15 schreef Barca het volgende:
5! wijzigingen!!
Geen Benzema, RIbéry een andere rol, Henry in de basis ... nou, nou ... wat een verschil met onze ploeg.
We zien wel. Ik sta niet in de basis. Da's voor iedereen een geruststelling.quote:Op donderdag 12 juni 2008 20:16 schreef _Mike_ het volgende:
[..]
...Dit is wat de NOS ervan denkt, waarschijnlijk komt het niet eens in de buurt
nou vertelquote:Op donderdag 12 juni 2008 20:16 schreef Barca het volgende:
[..]
Ach ... als wij winnen vind ik dat niet zo erg hoor![]()
Weet je wat de spelers zeiden na het gelijk spel tegen Roemenië?
quote:Op donderdag 12 juni 2008 20:19 schreef Barca het volgende:
[..]
We zien wel. Ik sta niet in de basis. Da's voor iedereen een geruststelling.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |