GEEN FINANCIELE STEUN VAN ECHTGENOTE CLAIRE! Huub uit Gouden Kooi bijna bankroet!
(11-6-2008) Hij droomde van miljoenen, maar zou nu bijna op zwart zaad zitten! Het lijken dan ook zware tijden te worden voor voormalig Gouden Kooi-bewoner Huub die incde miljonairsvilla opviel door zijn alcoholmisbruik, zijn agressieve gedrag en zijn huwelijk met medebewoonster Claire!
Huub dacht na zijn avontuur in de Gouden Kooi een glansrijke carrière tegemoet te gaan, maar in praktijk lijkt dat nu, drie weken nadat de Gouden Kooi haar deuren sloot, flink tegen te vallen! Werden Huub en echtgenote Claire twee weken geleden nog omringd door beveiligers, nu lijkt niemand het Gouden Kooi-echtpaar meer te herkennen. zo blijkt uit een fotoreportage in het weekblad Prive.
En ook de telefoon bij het boekingskantoor, waar Huub voor ruim 2000 euro in te huren is voor een meet & greet of voor het openen van een winkel, staat niet bepaald roodgloeiend weet het weekblad.
Huub, de pestkop uit de Gouden Kooi, verliet de villa al bijna bankroet want zijn alcoholmisbruik en opstootjes maakte dat Huub slechts 2000 euro overhield van zijn 10.000 euro borg.
Echtgenote Claire staat er iets beter voor; de blondine verliet de villa bij het begin van de finale uit vrije wil en toucheerde 25.000 euro. Manlief Huub lijkt niet op haar financiele steun te hoeven rekenen. "We zijn op huwelijkse voorwaarden getrouwd. Financieel houden Huub en ik alles gescheiden," zegt zij!
http://www.zijonline.nl/news.asp?GossipID=40107&roddels=56379