Ah joh, zolang het maar een lekker wijf is in een schooluniformquote:Op vrijdag 20 juni 2008 03:38 schreef Peter.Petrelli het volgende:
Liever english school girls! Toch lekkerder dan japanse meiden... Tenminste dat vind ik ...
Hahaha, weet niet of dat zo verstandig is. Er zijn hier ook mensen die van een vol lichaam houden, zou niet meer in verhouding staanquote:Op vrijdag 20 juni 2008 10:22 schreef SwitcheR het volgende:
Ja juist Gothic-achtige meiden daar kick ik altijd wel op, heerlijk, hebben vaak ook een wat sexier manier van kleden, dan normaal.
Wat betreft die fetish van die 'dijbenen', klinkt mij bekend. Lekkere stevige bovenbenen (kuiten doen me niets) vind ik 'uber', zeker als er ook nog eens een lekkere stevige reet aan vast zit!!
Kan je nagaan als je die fetishes aan elkaar koppelt...
sow jah! Zo'n heel klein lief sexy geil buikjequote:Op vrijdag 20 juni 2008 21:34 schreef Flyingdutchman het volgende:
Een heel klein ietsie pietsie buikje
juist een lekkere ronde kont, en dan maar botsen, he tochquote:Op dinsdag 10 juni 2008 19:08 schreef VoetbalHater het volgende:
Een geile volle kont, niet zo'n negerreet.
Je maakt me nu wel erg nieuwsgierig... Wat nog meer dan?quote:Op zondag 22 juni 2008 22:52 schreef Sirtalis het volgende:
Shibari, dominantiespelletjes, kleine borstjes, oh en nog zoooveel meer die ik hier niet durf te vermelden
Daar kan ik je wel van genezenquote:Op dinsdag 10 juni 2008 17:37 schreef Fronde het volgende:
ik geil op vrouwenvoeten vooral met vuurrood gelakte nagels in sandalen met naaldhakken, eerst de hielen en de zolen likken, de meeste vrouwen vinden dat overigens lekker, en tenslotte onder de blote voet klaarkomen. Het is begonnen toen ik 15 was, meisjes van mijn eigen leeftijd droegen alleen van die stomme teenslippers maar de buurvrouw had altijd geile sandalen met plateauzolen
En ik dan?quote:
Er zijn, denk ik, niet veel mannen die hun 'pinda' 'een gedrocht om te zien' noemen....quote:Op dinsdag 17 juni 2008 13:29 schreef TheDarkPrince het volgende:
....Als een vrouw mooie dijbenen en kuiten heeft, is mn pinda al helemaal van slagAl is het een gedrocht om te zien...
quote:Op zondag 29 juni 2008 18:23 schreef JumpingJacky het volgende:
[..]
Er zijn, denk ik, niet veel mannen die hun 'pinda' 'een gedrocht om te zien' noemen....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |