Recent, waar ik eerder al over twijfelde, maar dat aan de kant gezet had en wat nu meer dan terechte twijfels waren.quote:Op dinsdag 10 juni 2008 14:57 schreef Greys het volgende:
DML, was dat een 'recente' man, of eentje die al lang(er) in je leven was?
Ik snap het niet meer zo goed geloof ik
Ja dat kan gelukkig (ze krijgt het grootste deel terug). Ik wist niet dat het beëindigen van je relatie onder de annuleringsverzekering valt trouwensquote:Op dinsdag 10 juni 2008 15:08 schreef Ingetje79 het volgende:
He bah Greys...wat sneu voor je zusje![]()
En wat een rotstreek van die vent.
Kunnen ze die vakantie nog wel annuleren?
Nou ik krijg net een smsje dat me echt pislink maakt en doet shaken. Iemand een idee voor een wraak actie want geloof me, deze opmerking rechtvaardigt alles...quote:Op dinsdag 10 juni 2008 15:25 schreef Greys het volgende:
Dizzy, was het pannekoekenman dus?
Zo te horen mis je aan hem niets dus in elk geval, maar het weer alleen zijn zal wel even flink klote voelen. Kan ik me voorstellen!
Heb je goed gezienquote:Op dinsdag 10 juni 2008 16:29 schreef Morretje het volgende:
Voor goede wraakacties moet je bij Qwea zijn!![]()
Maar ja, zijn smsje was vast van zijn kant al een wraakactie, of niet?
Zeker waar, ik ben verder ook niks van plan maar op het momentje dat je zo'n smsje leestquote:Op dinsdag 10 juni 2008 16:40 schreef Greys het volgende:
In wraakacties moet je helemaal geen zin hebben. Dat lost niets op, behalve dat je er een hoop extra negatieve energie aan kwijt bent.
quote:Op dinsdag 10 juni 2008 13:29 schreef Nonneke het volgende:
IK BEN GESLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAGD![]()
![]()
![]()
Met gem. een 7![]()
![]()
woohoo
Ja dat doe ik.quote:Op dinsdag 10 juni 2008 16:58 schreef Greys het volgende:
Ja Maes dat vind ik ook fijn
Bel je even als je onderweg gaat? Want ik weet niet zeker of we in de Tuin gaan eten of in dat tentje iets verderop zitten!
Jaquote:
Ik heb 'm niet afgewezen, ik heb 'm mijn huis uit gezet nadat ie mij een dom wijf noemde over een berichtje op teletekst. Nu wilde hij toch al gaan, omdat weg rennen zijn oplossing voor alles is, dat had ik van de week ook al ondervonden. (vandaar dat ik er nu ook gewoon echt klaar mee was).quote:Op dinsdag 10 juni 2008 17:49 schreef nokwanda het volgende:
DML, Beter alleen dan met iemand die om welke reden dan ook niet bij je past. En als je daar eerlijk over bent geweest en er komt een actie omdat iemand zich afgewezen voelt dan kun je daar wel boos over worden, maar is het ook wel goed om er boven te staan.
Maar dat weet je allemaal al.
Thnx allemaal voor de felicitatiesquote:Op dinsdag 10 juni 2008 17:00 schreef nokwanda het volgende:
[..]Gefeliciteeeerd
Voor welke opleiding ben je nou geslaagd?
quote:Op dinsdag 10 juni 2008 18:20 schreef Ingetje79 het volgende:
Kan me voorstellen DML, maar Dom Wijf zijn geen aardige woordjes zeg maar.
Daarnaast ben ik van mening dat een relatie een aanvulling moet zijn op je leven en geen invulling.
En iemand die je zo noemt, zou ik niet als aanvulling zien![]()
Lekker erboven blijven staan, zoals Nok zegt. Gal spuien doe je maar hier...
Of je moet um via Fok! kennen natuurlijk..
quote:
Mjaquote:Op dinsdag 10 juni 2008 17:44 schreef Ingetje79 het volgende:
Gedver MB![]()
Heeft Muis ook es gehad, als z'n suiker te hoog was raakte die aan schijt.
Zat ie bij de DA in z'n mandje en scheet dat vol.... om er vervolgens lekker in te gaan liggen.
Die lucht, oooooh wat was dat ranzig.![]()
Ik heb toen het onderste gedeelte van de kattenbak vol water gezet en um daar echt ingedrukt![]()
Succes met opruimen, als je straks lekker op bedje ligt denk je het nog steeds te ruiken
Wat een lul 13.gif.quote:Op dinsdag 10 juni 2008 17:56 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
[..]
Ik heb 'm niet afgewezen, ik heb 'm mijn huis uit gezet nadat ie mij een dom wijf noemde over een berichtje op teletekst. Nu wilde hij toch al gaan, omdat weg rennen zijn oplossing voor alles is, dat had ik van de week ook al ondervonden. (vandaar dat ik er nu ook gewoon echt klaar mee was).
Ik heb op geen van zijn 3 smsjes naderhand meer gereageerd en 'm overal verwijderd en geblockt.
Ik vind het ook al lang best zo, ik twijfelde al eerder namelijk, alleen kan ook met modder smijten achteraf helaas nog wel eens een gevoelige snaar raken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |