Doe mij maar een geyl aziatisch wijf hoorquote:Op maandag 9 juni 2008 12:58 schreef Anyanka het volgende:
Om het even over iets anders te hebben dan wie het meest verkracht.
Vrouwen hebben gemiddeld een iets lichtere huidskleur dan mannen. Zo zouden blanke vrouwen kunnen worden gezien als extra vrouwelijk (dus aantrekkelijk voor de heteroseksuele man) en donkere mannen als extra mannelijk (dus aantrekkelijk voor de heteroseksuele vrouw), en andersom juist niet.
Maar zoiets is (als het al waar is) ook alleen maar een algemeen verhaal. Ik (blank meisje) vind Aziatische jongens het knapst, terwijl die geen typisch mannelijke lichaamsbouw hebben.
Anders lees je eerst even het gehele topic voordat je je slakkenspoor achterlaat over wat jouw geile fantasietjes zijn.quote:Op maandag 9 juni 2008 12:58 schreef Anyanka het volgende:
Om het even over iets anders te hebben dan wie het meest verkracht.
Mja, dit soort gedrag ben ik helaas wel eens tegengekomen. Dat ze zoiets hebben van: "Denk JIJ, blanke Hollander, dat je goed genoeg bent voor MIJ? WHATEVA!" Bij blanke meisjes heb ik zoiets nog nooit meegemaakt. Ik hoop niet dat dit representatief is, het zou natuurlijk ook gewoon kunnen dat ik de verkeerde meisjes heb getroffen.quote:Op maandag 9 juni 2008 11:53 schreef Aneurism het volgende:
[..]
Ik heb geen vooroordelen, en toch.. als ik PSSSSTTTTT doe, dan kijken me zo aan van: WHATEVA
Dit is bijna net zo dom als John Wayne Gacy een Nederlander noemen.quote:Op maandag 9 juni 2008 04:37 schreef Lichtpunt het volgende:
Drugs/smokkel etc, daar doe je een ander geen pijn mee.
quote:Op maandag 9 juni 2008 04:31 schreef Lichtpunt het volgende:
Black people have more respect, if u say no, they take that and respect that.
Wehehe, heel raar, maar dat is mijn observatie ook. Hmm dus toch niet zo raar.quote:Op maandag 9 juni 2008 16:11 schreef Karammel het volgende:
Negers staan vaak wel bekend als grote, brede en sterke mannen al is dit lang niet altijd het geval. Toch valt het me op dat als ik een donkere man met een blanke vrouw zie lopen dat het vrijwel altijd een heel mannelijke man is. Groot, breed en gespierd dus. De vrouw ernaast is meestal een blond mokkel met een lage opleiding. Deze groepen kunnen het blijkbaar erg goed met elkaar vinden. De man straalt alles uit wat mannelijk is en de vrouw straalt voornamelijk seks uit. Het geeft toch aan wat ze aantrekkelijk vinden in elkaar.
Ik zie ook genoeg normale blanke meisjes met normale donkere jongens, maar zulke relaties hebben toch het stigma van dom tokkievolk op zich, wel een beetje jammer is dat.quote:Op dinsdag 10 juni 2008 10:20 schreef Liquidootje het volgende:
[..]
Wehehe, heel raar, maar dat is mijn observatie ook. Hmm dus toch niet zo raar.
Ik ken ook blanke jongens die iets hebben met een donkere vrouw. De uitzonderingen bevestigen de regel. Hoe daar op gereageerd word is dan geheel afhankelijk van hoe de mensen er zelf mee omgaan. Een vriendin van mij heeft ook een relatie met een donkere jongen. Daar heb ik ook absoluut niet een tokkie associate bij of het idee dat andere mensen dat hebben.quote:Op dinsdag 10 juni 2008 14:42 schreef alors het volgende:
[..]
Ik zie ook genoeg normale blanke meisjes met normale donkere jongens, maar zulke relaties hebben toch het stigma van dom tokkievolk op zich, wel een beetje jammer is dat.
quote:Op dinsdag 10 juni 2008 00:37 schreef Apropos het volgende:
Dit is bijna net zo dom als John Wayne Gacy een Nederlander noemen.
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ja, met dien verstande dat ik nooit beweerd heb dat blanken moreel verheven zijn.quote:Op dinsdag 10 juni 2008 01:05 schreef Zulon het volgende:
Ja, en zo zou ik ook een lange lijst met foto's van blanke criminelen kunnen posten. Laten we alsjeblieft ontopic blijven zeg.
Waarom pas over een x aantal jaren waarom niet gelijk nu.quote:Op maandag 9 juni 2008 05:10 schreef Lichtpunt het volgende:
[..]
Ben vooral blij met de sugababes, breezer cultuur die er in Nederland is. Over x aantal jaar ben ik hier gelukkig weg want Nedelrand komt mijn strot uit.
Haha is dit serieusquote:Op maandag 9 juni 2008 04:31 schreef Lichtpunt het volgende:
[..]
Ik ken toevallig enorm veel donkere meisjes waarvan de ouders het verbieden om met blanke te nemen. Simpelweg omdat blanken alleen sex willen. Black people have more respect, if u say no, they take that and respect that. Ook geloof speelt daar in mee. Als ik later kinderen heb en ze gaan liften zou ik ze ook zeker aanraden bij een neger in de auto te stappen dan bij een blanke.
quote:Op maandag 9 juni 2008 04:31 schreef Lichtpunt het volgende:
Simpelweg omdat blanken alleen sex willen. Black people have more respect, if u say no, they take that and respect that. Ook geloof speelt daar in mee. Als ik later kinderen heb en ze gaan liften zou ik ze ook zeker aanraden bij een neger in de auto te stappen dan bij een blanke.
Ligt er aan waar je dat op betrekt. Hier in Nederland is dat misschien anders ja. Maar een "streng opgevoed" jah-aanhanger of welk gelooft dan ook krijgt er (misschien wel letterlijk) met de paplepel ingeslagen dat je een vrouw respecteert.quote:Op dinsdag 10 juni 2008 20:58 schreef Roi het volgende:
[..]
Haha is dit serieus?! Dit is juist het tegenovergestelde man
!
In de superieure blanke cultuur hoeft dat niet. Hier is het vanzelfsprekend dat je respect voor elkaar hebt, zelfs voor vrouwen en buitenlanders.quote:
Ja die heb je met een dikker reet, ik ben zelf ook donker, maar ik heb eerder een ronde reet (mooier dan een platte reet)quote:Op dinsdag 10 juni 2008 15:24 schreef Dickies het volgende:
De donkere vrouwen die ik echt knap vond zijn makkelijk op 1 hand te tellen. Heeft in principe helemaal niets te maken met de huidskleur. Het zijn waarschijnlijk de typerende kenmerken die me niet aantrekken.
En ze hebben altijd een dikke reet.
mijn collega's (hindoestaans) zei eens dat ze vond dat ''blanke mannen'' stonken, een surinaamse colega'squote:Op dinsdag 10 juni 2008 02:55 schreef Morrigan het volgende:
Ik heb wel eens een donkere collega (jonge vrouw) gehad die op blanke kerels viel. Maar misschien dat dit een uitzondering is.
hehe de eerste. Eindelijk iemand die doorheeft wat n gladiool lichtpunt is. Niet te zuinig zegquote:Op maandag 9 juni 2008 08:08 schreef gunk77 het volgende:
[..]
Ik zou als ik jou was je naam maar aanpassen...
'Lichtpunt'
Ooh, dat was echt vies.. heb ook meerdere keren onder de koude douche gestaan.quote:Op maandag 9 juni 2008 05:03 schreef Lichtpunt het volgende:
[..]
Maar wel om Nederlandse "cultuur" uit te lachen, vind ik persoonlijk dan he... In Nederland zie je zoveel meisjes (zie sugababes) die hun ouders niet respecteren. Hoezo verwacht je van die meisjes dat ze zich manifesteren als vrouwen... they wont. Ik ben opgegroeid met "als je scheld was je je mond met zeep". Ik kan je vertellen dat je dan zo klaar bent met schelden, want na 2 keer zeep eten heb je het wel gehad! En respect is nou precies wat in nederland er niet is. We zeggen wel van wel, maar nooit eens over nagedacht waar bijvoorbeeld al die negers werken? Waarom zijn er geen negers als basisschoolhoofden... ooit in engeland geweest? Als je daar een donkere arts krijgt is dat meer regel dan uitzondering.... ooit een donkere chirurg/arts in Nederland gezien?
Sommige ouders zijn echt te lief.. en maar afvragen waarom de jeugd ontspoortquote:Op maandag 9 juni 2008 04:57 schreef Lichtpunt het volgende:
[..]
wil ermee duidelijk maken dat die meisjes nog enigszins respect hebben voor hun ouders, Nederland is daarin echt doorgeslagen. Ik ken meisjes die hun moeder uitschelden! Ik ben zelf half spaans en als ik mijn moeder uitscheld (wat ik niet eens durf) dan denk ik dat ik best problemen ga krijgen met mijn vader. Mijn ex, schold haar moeder uit voor teringhoer en moeder schold gewoon terug maar deed niks...
dat is nou het verschil tussen blank en donker
Helemaal met je eens. De nederlandse meisjes zijn indd precies zoals ze zich kleden; 'makkelijk'quote:Op maandag 9 juni 2008 04:48 schreef Lichtpunt het volgende:
[..]
In hoeverre is dat slecht kan je je afvragen. In nederland heb je veel vrouwen die enorm mannelijk zijn... ik wil niet zeggen dat die geslagen moeten worden, maar ze mogen best wat vrouwelijker worden. Ik stoor me aan het feit dat een engelse vrouwelijke minister in een spijkerbroek het podium op komt... Dat is niet vrouwelijk. Ik stoor me aan het feit dat meisjes/vrouwen in nederland zich kleden als een tweedehandse hoer. Een donkere vrouw, ookal word ze geslagen, kleed zich niet als veel Nederlandse meisjes. Waarom denk je dat Nederlandse meisjes in het buitenland worden zien als makkelijk en easy catch
Voorbeeldje ik wou met kennis, via via uit aruba naar kermis hier in Oss en die moeder wou mij eerst ontmoeten, ging mij ondervragen en maakte mij duidelijk hoe het met me afliep als ik haar dochter ook maar met 1 vinger aanraakte....
was dat maar in Nederland zo
Die zit dan ook in het land waar ze baby's verkrachten om geen aids te krijgen.quote:Op donderdag 12 juni 2008 11:23 schreef mister_popcorn het volgende:
[..]
hehe de eerste. Eindelijk iemand die doorheeft wat n gladiool lichtpunt is. Niet te zuinig zeg
Maar er zijn er zat die wel net zo makkelijk te neuken zijn. Ook met hoofddoek.quote:Op donderdag 12 juni 2008 13:29 schreef Netstorm het volgende:
Helemaal met je eens. De nederlandse meisjes zijn indd precies zoals ze zich kleden; 'makkelijk'
Ben nog weinig 'buitenlandse' meisjes tegengekomen ( en nee, ik bedoel niet de mocro's / turken ) die zich net zoals de hollanders kleden.
Inderdaad echt een eitjequote:Op donderdag 12 juni 2008 13:37 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Maar er zijn er zat die wel net zo makkelijk te neuken zijn. Ook met hoofddoek.
quote:Op donderdag 12 juni 2008 13:40 schreef Chewie het volgende:
In Afrika en derde wereldlanden in Azie staat je huidskleur dan ook voor een wandelende portomonnee zo is mijn ervaring althans
Dit is echt onzin. Sowieso zijn Engelse meisjes nog factor 20 erger wat betreft sletterigheid, over de meeste scandinavische landen kan je hetzelfde zeggen.quote:Op donderdag 12 juni 2008 13:29 schreef Netstorm het volgende:
Helemaal met je eens. De nederlandse meisjes zijn indd precies zoals ze zich kleden; 'makkelijk'
Ben nog weinig 'buitenlandse' meisjes tegengekomen ( en nee, ik bedoel niet de mocro's / turken ) die zich net zoals de hollanders kleden.
True. Maar dat maakt ze niet minder makkelijk te neukenquote:Op donderdag 12 juni 2008 13:40 schreef Chewie het volgende:
In Afrika en derde wereldlanden in Azie staat je huidskleur dan ook voor een wandelende portomonnee zo is mijn ervaring althans
Integendeel zelfs het wordt zo wel heel makkelijk.quote:Op donderdag 12 juni 2008 14:31 schreef leolinedance het volgende:
[..]
True. Maar dat maakt ze niet minder makkelijk te neuken
Ik was al van plan om daar volgend jaar heen te gaanquote:Op donderdag 12 juni 2008 14:33 schreef Chewie het volgende:
[..]
Integendeel zelfs het wordt zo wel heel makkelijk.
Wat is het dan dat je niet aan de blanke jongens daar bevalt? In welk opzicht vind je ze anders dan jongens uit het midden van het land?quote:Op donderdag 12 juni 2008 09:56 schreef aychelle het volgende:
Maar ik woon hier in het noorden en vind die blanke jongens hier totaal niet leuk of aantrekkelijk (in het midden wel weer meer)
*boekt kaartje naar Londen*quote:Op donderdag 12 juni 2008 10:07 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
In London heb je weel meisjes die op dat donkere meisje van de Sugababes lijken,
gewoon heel normaal en zonder Surinaamse/wat dan ook cultuur er nog in..
Ja, en hoe makkelijk zijn die vol zum spritzen?quote:Op donderdag 12 juni 2008 16:46 schreef Fingon het volgende:
Geef mij maar kaartje norrwegen/zweden, lange blondines ^^
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |