Inderdaad, ik noem ze altijd gewoon hoerenquote:Op zondag 13 juli 2008 13:12 schreef Kreator het volgende:
[..]
Ah, je valt op 'dames' (wat een kutwoord, dat gebruiken alleen vieze enge gore stinkende wankers op RP) zonder intelligentie. Succes ermee dan.
quote:Op dinsdag 29 juli 2008 13:48 schreef Godshand het volgende:
Van lymic:
Ghe, probeert de veeleisende vrouw uit te hangen
----------------------------------
Vrouw , 26 jaar uit Zeeland
Voldoe jij aan deze eisen???
* Krijg je een bloedneus als je zenuwachtig bent?
* Heb je een lui oog?
* Spaar je postzegels?
* Heb je een hekel aan gezellige uitstapjes maken?
* Ben je erg saai en heb je geen humor?
* Ben je geen levensgenieter?
Reageer dan vooral niet!
Denk je totaal het tegenovergestelde te zijn van wat hier boven staat? Laat iets van je horen!
Enne.... aangezien het hier gratis is een persoonlijk berichtje te sturen, is dat natuurlijk wel zo leuk
welk Kasta topic? Link?quote:Op dinsdag 29 juli 2008 15:19 schreef PDOA het volgende:
Is dit topic afgeleid van dat Kastanova-topic?
Misschien ligt het aan mij, maar als ''hij'' precies hetzelfde is als dat mens van dat profiel, dan zullen er niet veel verrassingen zijn of wel ?quote:Ik: Goedlachs, recht door zee, aanhankelijk en onafhankelijk, ondernemend, flexibel, hou van verrassingen!!
Hij: Goedlachs, recht door zee, onafhankelijk, aanhankelijk, ondernemend, flexibel, houdt van verrassingen!!
Wie gaat er met me uit, wie wil mij veroveren, wie verrast mij?
http://www.prisoners.be/profiel.php?GedetineerdeID=47quote:Ik zou mijzelf kunnen omschrijven als iemand die vriendelijk, behulpzaam, begripvol, attent, romantisch, graag lacht, respect vol en lief is. Ik ben in arrest sinds 2001 en veroordeeld tot moord. V.I. is 2011.
vast iets voor een Fok!ker om het experiment mee aan te gaan...quote:Op vrijdag 5 december 2008 02:19 schreef Adolecens het volgende:![]()
[..]
http://www.prisoners.be/profiel.php?GedetineerdeID=47
Ik heb net het hele topic gelezen en MLI is wel van de experimentjes en ze woont ook al in België.quote:Op vrijdag 5 december 2008 02:44 schreef Godshand het volgende:
[..]
vast iets voor een Fok!ker om het experiment mee aan te gaan...
Whehe, vooral ook dat laatste zinnetje. Ohja ben trouwens veroordeeld voor moordquote:Op vrijdag 5 december 2008 02:19 schreef Adolecens het volgende:![]()
[..]
http://www.prisoners.be/profiel.php?GedetineerdeID=47
Bij die anderen staat er helaas niet bij waar ze voor veroordeeld zijnquote:Op vrijdag 5 december 2008 09:28 schreef MrFl0ppY het volgende:
[..]
Whehe, vooral ook dat laatste zinnetje. Ohja ben trouwens veroordeeld voor moord
ik moest hier toch wel om lachen, niet dat ik haar zou aanspreken...quote:Op zondag 8 juni 2008 15:53 schreef kaasplankje het volgende:
Type verzuurde feminist is dit![]()
[..]
zou hier echt iemand op reageren?
deze vind ik wel stoerquote:Op zondag 8 juni 2008 18:01 schreef MLI het volgende:
[..]
Het is dan ook een testprofiel. Ik ben niet bepaald op zoek naar een relatie.
[..]
Check my fobo, cutiequote:Op maandag 30 maart 2009 08:28 schreef -Strawberry- het volgende:
"need sand btw my toes! (daarbij ben ik ook een huge fan van mannen met teenslippers ;-) ) "
Wat is dit nou weer voor een stompzinnige conclusie.quote:Op maandag 30 maart 2009 17:10 schreef HandiMAN het volgende:
is het feit dat er tientallen datingsites bestaan en wel 2 miljoen mensen zijn ingeschreven niet HET bewijs dat internetdaten niet werkt?
Als internetdaten wel zou werken zouden volgens mij heel veel mensen snel weer lid af worden waardoor het ledental veel lager zou liggen en tientallen copycats niet bestaan.
quote:Hallo, mijn naam xxx, ben 25 jaar en woon nog bij mijn ouders in Rotterdam. Wat mijn wens is... ik ben op zoek naar een leuke/ lieve man, die daarbij ook eerlijk is in de leeftijd van 27-32 jaar. (GRAAG niet jonger dan 27 jaar en niet ouder dan 32!!) Ik ben dan wel doof maar ik kan goed spraakafzien en beheers de Nederlandse taal goed en kan goed Nederlands en Engels praten. Daar hoef je dus niet bang voor te zijn, want ik ga hoofdzakelijk met horenden mensen om! Omdat het voor mij moeilijk is om leuke mannen te ontmoeten wil ik het via deze manier proberen! Misschien ben je ook geintereseerd in gebarentaal en de Dovencultuur dat is natuurlijk een pre.
Hoop snel iets te horen!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |