En wat test je dan precies?quote:Op zondag 8 juni 2008 18:14 schreef MLI het volgende:
[..]
Gelukkig hoef ik jou niet te overtuigen van mijn doel.
Voor jou lijkt het misschien een hele klus om een testprofiel aan te maken, maar eigenlijk was het binnen 10 minuten gebeurd.
En dat noem je niet triest. Sterker nog, dit is de meest trieste reden die ik ooit gehoord heb. Je hebt dit nodig om je beter te voelen dan anderen? Misschien is die 'pauper' gewoon wel een goede gozer die een leuk meisje zoekt.quote:Op zondag 8 juni 2008 18:28 schreef MLI het volgende:
Nou, ik wil eens weten wat voor paupers kans denken te maken.
Oh. OK.quote:Op zondag 8 juni 2008 18:31 schreef JoeyT het volgende:
[..]
En dat noem je niet triest. Sterker nog, dit is de meest trieste reden die ik ooit gehoord heb. Je hebt dit nodig om je beter te voelen dan anderen? Misschien is die 'pauper' gewoon wel een goede gozer die een leuk meisje zoekt.
Ik vind je echt een zielig stuk vlees, dat totaal geen inzicht heeft in waar het leven om draait.
Sprak de fok internet flamer.quote:Op zondag 8 juni 2008 18:31 schreef JoeyT het volgende:
Je hebt dit nodig om je beter te voelen dan anderen?
Nou nou nou, ken ik jou?quote:
Sterke comeback...quote:
Het gaat me niet om een comeback, Joey. Maar ik besefte me gewoon dat hij gelijk heeft. Je bént ook een flamer. Maakt mij geen bal uit, doe lekker wat je wil. Maar vergeet niet waar deze reeks over gaat. In ieder geval niet over of ik me beter voel dan anderen. [/offtopic]quote:
Ik vind flamen toch wel iets anders dan wat jij doet met zo'n relatieprofiel. Bovendien zeg je zelf dat je dat profiel hebt aangemaakt om de 'paupers' te bekijken die de moeite nemen om jou een bericht te sturen. Geef gewoon eerlijk toe dat dat gewoon erg triest is.quote:Op zondag 8 juni 2008 18:40 schreef MLI het volgende:
[..]
Het gaat me niet om een comeback, Joey. Maar ik besefte me gewoon dat hij gelijk heeft. Je bént ook een flamer. Maakt mij geen bal uit, doe lekker wat je wil. Maar vergeet niet waar deze reeks over gaat. In ieder geval niet over of ik me beter voel dan anderen. [/offtopic]
Ik vind echt van niet. Einde discussie.quote:Op zondag 8 juni 2008 18:43 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Ik vind flamen toch wel iets anders dan wat jij doet met zo'n relatieprofiel. Bovendien zeg je zelf dat je dat profiel hebt aangemaakt om de 'paupers' te bekijken die de moeite nemen om jou een bericht te sturen. Geef gewoon eerlijk toe dat dat gewoon erg triest is.
Nee, hele verhalen over jezelf ophangen past zeker niet bij jou.quote:Altijd wel mogelijk om een heel cliche verhaal hier neer te zetten over mezelf, maar dat past niet bij me. Ik ben gewoon op zoek naar iemand met wie ik lekker kan genieten van het leven. Ben tenslotte dan ook een echte Brabander, genieten zit ons ook in het bloed.
Ik heb alles ook redelijk voor elkaar. Leuk huisje, leuke, maar zware baan en een gezellige kat. Wat wil een mens nog meer? Nou...gewoon een persoon in mijn leven waarmee ik lekker kan praten, waarmee ik leuke dingen kan doen, die van uitslapen houdt en zich op d'r gemak kan voelen.
Ik kom uit een gezin van 6 kinderen. Inmiddels ben ik ook al 11x oom. (de oudste is 19 en de jongste net 1 jaar). Zelf heb ik helaas geen kinderen. Helaas ja...want met zo'n familie als ik heb moet je er wel gek op zijn!
Mijn voornaamste hobby is op internet wat rondhangen op diverse forums. (tik mijn gebruikersnaam maar eens op Google in en je lacht je dood). Noemt het maar een ernstige verslaving. Da's ook meteen mijn grootste minpunt. Dus wie me kan helpen afkicken van deze verslaving...wordt mijn heldin!
Oh ja...ben je iemand die het liefste ieder weekend op stap is? Sorry...ik dus niet. Af en toe lekker uit eten, naar de bioscoop of lekker op bezoek bij familie en vrienden vind ik leuker.
Dus wát?quote:En zo is het de bedoeling dat je hier wat origineels plaatst?
Een verkooppraatje, zeg maar een soort verkapte marktplaats?!
Ik zoek... ( tja wat zoek ik eigenlijk sterker nog, wat zoek ik niet! ( denk dat de laatste doelgroep namelijk groter zal zijn dan de eerst genoemde!) ik zal er eens over nadenken..![]()
Ik ben...who the fuck am I? dat verschilt per dag Kan ik tuurlijk hier een blog per dag gaan bijhouden over wie ik ben op deze dag maar dat weiger ik, veels te ingewikkeld?! (als jij dat al te ingewikkeld vind)
mn advertenties op marktplaats stellen altijd al niet veel voor, ze werken niet, verkopen niet en uiteindelijk blijf ik met alles zitten...![]()
prijs... NOTK..
offe..
neuh..
prijs: onbetaalbaar
Dus..
quote:Op zondag 8 juni 2008 18:58 schreef MLI het volgende:
[..]
Nee, hele verhalen over jezelf ophangen past zeker niet bij jou.
Lekker oprecht.quote:HI EVERYONE AM HERE TO MAKE FRIENDS AND IF POSSIBLE HOOK UP TO A WOMAN WHO HAS SELF RESPECT AND RESPECT FOR OTHER NO MATTER THE RACE.REMEMBER U CAN NEVER KNOW SOMEONE UNTIL U GET CLOSE TO THE PERSON.I LOVE U ALL.
quote:TOPOCCASION!
!!! specificaties en rij eigenschappen !!!
Carosserie kleur : huidkleur met groen/ grijze kijkers.
Gewicht : 82 kg.
Carosserie : Ziet er jonger uit voor dit bouwjaar en zit nog goed en fris in de lak.
Onderstel : Voor elk type ondergrond geschikt, ook offroad .
Niet de bocht uit te krijgen ook niet met hoge snelheid !!
Motor : Op een uitgedeukte relatie en bijgewerkte krasjes na verkeerd hij in absolute nieuwstaat , en wacht op een nieuwe mede eigenaar om samen veel kilometers te maken ...!!
Bekleding : modern en verzorgd
interieur : warm, openminded, vertrouwd, knus ,eerlijk
Alarm :klasse 3 anti diefstal alarm (is niet te stelen als jij de nieuwe eigenaar wordt).
Versnellingsbak :tiptronic, soepel en en daar wat tegengas.
Kofferbak : Zeer ruim, en natuurlijk staan er nog wat koffers met levensbaggage in. Ook voor jouw koffer is nog voldoende plaats
Kortom een eerlijke betrouwbare fijne occasion
Alleen regelmatig en goed en verstandig onderhoud geeft jaren plezier.
APK is gezien de leeftijd niet meer noodzakelijk, en het model is ondertussen vrij van lasten. Uiteraard is het buitenstallen in een wat twijfelachtige buurt niet erg verstandig en om beschadigingen te voorkomen zal de gebruiker (dit model heeft men niet in eigendom) er zeer zorvuldig mee om moeten gaan zodat hij ook in topconditie blijft functioneren.
De ontwerper heeft destijds een creatie geschapen die tijdloos is en de echte liefhebber dan ook langdurig zal kunnen bekoren.
Je kan je persoonlijke wensen aangeven, die kunnen dan worden meegenomen in de garantievoorwaarden !!
Dus wees er snel bij want van dit collectors item is er maar 1 gebouwd
OP = OP WEG = WEG
Dit model is voor hen die het niet voldoende waarderen uiteraard niet te koop en uitsluitend beschikbaar voor die enkele selectieve echte liefhebber. Deze zal een rijbewijs MET pasfoto moeten kunnen tonen en mag roken
Als dat de enige vereiste isquote:°º©©º°¨¨°º©©º°¨¨°º©©º°¨¨°º©©º°¨¨°º©©º°¨
Hey, ik ben Dr. vlinderinjebuik, niet op cupido sabbatical maar als ik je vind (of jij mij) is dat heel erg leuk en verrassend.
Ben jij net als ik gelukkig vrijgezel maar niet bang om iemand tegen te komen? Misschien gaan wij binnenkort samen vlinders vangen!
.
.
.
.
Nou, je leest nog steeds... Dan moeten we eens wat afspreken.
Dit vind ik een van de meest typerende reacties ooit.quote:Op zondag 8 juni 2008 16:27 schreef nokwanda het volgende:briljante reeks. Heb letterlijk tranen met tuiten gelachen.
Heb zelf een van de meest foute profielen (expres) en heb ook vreselijk foute reacties gekregen.
En nog veeeeel foutere dates.
quote:
Er is best een verschil tussen op zoek zijn en op zoek zijn.quote:Op zondag 8 juni 2008 20:42 schreef Untouchables het volgende:
[..]
Dit vind ik een van de meest typerende reacties ooit.
Je hebt gewoon een profiel op een datingsite en je hebt blijkbaar het idee dat je dat moet verantwoorden, dus state je maar at het expres een fout profiel is. Maar desondanks is het wel serieus om dates mee te scoren..?:S
Als je profiel zo "fout' is en je dates nog fouter..waarom verander je het dan niet in een normaal profiel?
Of vindt je het wel prima zo.
Serieus, dat mensen een date zoeken via internet, prima, maar doe er dan niet zo kansloos "luchtig" over en geef gewoon toe dat je serieus op zoek bent.
Im serial.
meestal geef ik JoeyT geen gelijk, maar dit keer heeft hij groot gelijk...quote:Op zondag 8 juni 2008 18:31 schreef JoeyT het volgende:
[..]
En dat noem je niet triest. Sterker nog, dit is de meest trieste reden die ik ooit gehoord heb. Je hebt dit nodig om je beter te voelen dan anderen? Misschien is die 'pauper' gewoon wel een goede gozer die een leuk meisje zoekt.
Ik vind je echt een zielig stuk vlees, dat totaal geen inzicht heeft in waar het leven om draait.
eh?quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |