pretty much sums it up, in it! Alle mensen in dit topic die geen rijbewijs hebben vinden het niet nodig, alle mensen die wel een rijbewijs hebben vinden het juist wel praktisch.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 11:25 schreef veiligheidsspeldje het volgende:
Het is gewoon soort zoekt soort:
Mensen die het hebben van een rijbewijs belangrijk vinden, vinden het belachelijk als iemand het niet heeft.
Mensen die dat niet belangrijk vinden, vinden het belachelijk als iemand het belangrijk vindt.
Als je dat onoverkomelijk vindt, pas je toch niet bij elkaar.
Problem solved.
Daarom had ik ervoor gespaard voordat ik ging studeren. En ik vind het ook vreemd als je halverwege 20 bent en geen rijbewijs hebt.quote:Op vrijdag 6 juni 2008 22:49 schreef VonHinten het volgende:
[..]
Mijn God wat een crap_!
'k Ben 22 en heb geen rijbewijs. Ik studeer en doe alles met de fiets of lopend, zo af en toe pak ik het openbaar vervoer als ik mijn ouders of wat vrienden ga opzoeken. Dan ben ik inderdaad afhankelijk van wanneer de treinen rijden, maar aangezien die 3x in het uur gaan, zou ik mezelf niet superafhankelijk noemen.
Daar komt nog eens bij dat een rijbewijs halen een duur geintje kan zijn, zeker voor een student. Met die paar euri die je per maand overhoudt, kan je ervoor kiezen om je rijbewijs te halen, maar de prioriteit ligt daar in mijn geval zeker niet.
Maar voor de rest heb je gelijk hoor, ik ben heul onzelfstandig, vind vrijheid een vies woord en weet niet wat ik met het leven aanmoet. Meestal lig ik voor acht uur al huilend op bed.
Quelle crap
Ik heb het over rijbewijs, niet over auto...quote:Op zaterdag 7 juni 2008 16:06 schreef liefie_ het volgende:
Waarom?
Ik vind het juist nogal vreemd dat tegenwoordig elke 18jarige meteen zn rijbewijs heeft en een auto voor de deur
Bij mij thuis ook... Op een gegeven moment woonde er 3 mensen (exclusief mijzelf) en stonden er 4 autos voor de deur! Dat is toch absurd? Ook niet echt lekker voor het milieu
Mn zusje neemt nog de auto als ze bij de supermarkt om de hoek moet zijn
Ga gewoon fietsen
Je draait mijn woorden om. Waar zeg ik dat het voor studenten bizar en pauperig is om gelijk je rijbewijs te halen? Wat ik zeg is dat het niet ongebruikelijk is dat een student op latere leeftijd zijn rijbewijs haalt, simpelweg omdat hij daar tijdens zijn studietijd niet zoveel aan heeft.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 10:59 schreef Vandaag... het volgende:
[..]
De meeste mensen die in Amsterdam of Rotterdam studeren komen niet oorspronkelijk uit die stad hoor. Die komen maar al te vaak gewoon uit de provincie waar ze nog voor het studeren hun rijbewijs hebben gehaald. Ga nou niet doen alsof alleen paupers op hun 18e hun rijbewijs hebben en alsof het voor hoger opgeleiden totaal bizar en pauperig is om gelijk je rijbewijs te halen.
Ook de reden dat mensen die niet meer bij papa & mama wonen minder aan het rijbewijs hebben: ze kunnen niet zomaar even de wagen lenen. Ook heb je er waarschijnlijk niet genoeg geld voor.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 16:12 schreef liefie_ het volgende:
Ik heb gemerkt dat als er eenmaal een rijbewijs is er steeds meer met de auto gedaan word
Is het niet met de eigen auto dan wel met die van papa of mama
Nee dat zijn gewoon de dikke vatsige mensen met rijbewijs. Daar ben ik ook tegenquote:Op zaterdag 7 juni 2008 16:12 schreef liefie_ het volgende:
Ik heb gemerkt dat als er eenmaal een rijbewijs is er steeds meer met de auto gedaan word
Is het niet met de eigen auto dan wel met die van papa of mama
Goed hoor, alleen woont ze natuurlijk nog steeds hier
Net als mensen zonder universitaire graad. Luie mafkezen zijn dat !quote:Op donderdag 5 juni 2008 16:21 schreef Lightning_NL het volgende:
Ik heb sinds m'n 18e al m'n rijbewijs. Op 3-4 lessen na helemaal zelf betaald terwijl ik wat langer over m'n VWO deed. Zonder rijbewijs ben je niks manVoor mij is het ook een afknapper als een meisje geen rijbewijs heeft. Zegt toch heel wat over een persoon, en dat is voor mij negatief.
ach joh.. misschien 10 minuutjes... als je niet voor het rode verkeerslicht staat.. maar ik geef toe.. je hebt er inderdaad maar mooi 10 minuten mee gewonnenquote:Op zaterdag 7 juni 2008 02:09 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Bwehehe als je met 160+ over de snelweg blaast ben je echt wel een stukje eerder op de plaats van bestemming. Wel oppassen voor de belastingdienst natuurlijk.
Een jongen waar ik mee date/heb gedate heeft al dat soort dingenquote:Op donderdag 5 juni 2008 16:12 schreef Dipkip het volgende:
Ik denk dat het ligt aan het soort vrouwen waar je mee wil daten. Sommige vrouwen (meestal niet het type toekomstig nobelprijswinnaar) letten heel erg op materiele zaken zoals hoe duur je kleding is, hoeveel geld je tijdens de date uitgeeft, wat voor auto je hebt enzo. Andere soorten vrouwen letten op jou en vinden het romantisch dat je voor hun stempelt in de tram.
Ik snap er geen hol van.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 20:29 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
[..]
Een jongen waar ik mee date/heb gedate heeft al dat soort dingen
maar ik mis iets essentieels en daarom vind ik hem niet zo leuk.
Ik denk dat ik later een nobelprijs ga winnen.
Dat laatste was een grapjequote:Op zaterdag 7 juni 2008 20:48 schreef veiligheidsspeldje het volgende:
[..]
Ik snap er geen hol van.Is dat waarom je later de nobelprijs krijgt?
Dat lijkt me sowieso een erg logisch iets waar niemand verbaasd over hoeft te doen hahaquote:Op zaterdag 7 juni 2008 20:58 schreef veiligheidsspeldje het volgende:
Misschien vond ze het wel belangrijk om een vriendje met een auto te hebben.
Maar het bleek geen garantie voor een leuk vriendje!
Zoiets denk ik.
Jahaa, papa's auto gebruiken in plaats van het OV. Een stuk minder afhankelijk ben je danquote:Op zondag 8 juni 2008 05:20 schreef Beroepsgokker het volgende:
Mijn vriendin en ik hebben beide een rijbewijs en ik moet zeggen dat dat ook wel verdomme handig is! Auto hebben we niet, maar gebruiken we van onze ouders zeer regelmatig. Zeker nu die bussen bijna niet rijden. Ik denk dat we per week zo'n 50km rijden.
Jawel, van achteren.quote:Op vrijdag 6 juni 2008 23:22 schreef LoggedIn het volgende:
[..]
kan je daar even blij mee zijnkoop je een leuke auto waarin je fatsoenlijk op de achterbank kan zittten, mag je er nieteens zelf in rijden. Das net zoiets als een hele mooie vriendin nemen, maar haar vervolgens nooit neuken
iig heb je dan wel meer optiesquote:Op zondag 8 juni 2008 09:21 schreef VonHinten het volgende:
[..]
Jahaa, papa's auto gebruiken in plaats van het OV. Een stuk minder afhankelijk ben je dan
Owja?quote:
Ja.quote:
Onzin om te zeggen dat een auto onnodig is. Bovendien wil het hebben van een rijbewijs niet automatisch zeggen dat je veel gebruikt maakt van een auto. Sterker nog ik pak de auto erg weinig, pak 9 van de 10 keer de fiets.quote:Op zondag 8 juni 2008 12:00 schreef beestjuh het volgende:
Aan de vooravond van een oliecrisis die zijn weerga niet kent vind ik het zelfs een pluspunt als het object van mijn affectie geen auto heeft. Rijbewijs is ook onnodig. Al moet ik toegeven dat een brommertje, nu met de busstakingen voor lange afstanden wel handig is (1 op 40!).
Onafhankelijk worden van olie ftw
quote:Op zondag 8 juni 2008 14:48 schreef OldJeller het volgende:
Of als je met een prachtig hertje naar een black tie fuif gaat en je zegt dat je haar rond een uur of 10 komt ophalen.
Ze heeft de hele avond toilet gemaakt en kijkt er erg naar uit om deze avond met jou door te brengen en weet in haar achterhoofd dat jullie hem fantastisch zullen afsluiten.
Er wordt aangebeld.. jij bent het, jullie begroeten elkaar, je zegt moeder gedag en drinkt een Scotch on the rocks met vaders.
Het is nu toch wel tijd om richting de feestelijke gelegenheid te gaan en na vriendelijk gedag te hebben gezegd, lopen jullie hand in hand richting jouw mooi stel wielen.
Je fiets glimt prachtig in het maanlicht, zeker na de poetsbeurt van vanmiddag en je zal zeker de blits maken.
Terwijl jij nog trots knikkend en voldaan naar jullie rijtuig voor vanavond kijkt en aanstalten maakt op te vertrekken besef je plots dat je deerne niet meer naast je staat.
Een deur valt in een slot, je kijkt stomverbaasd achterom en vraagt je af wat er in hemelsnaam aan de hand is.
Na twee keer aanbellen doet vaders de deur open en je brede glimlach wordt weer tevoorschijn getoverd, zeker na die twee gezellige borrels die je met de man hebt gehad.
Hij kijkt echter ernstig... jij wordt daardoor ook serieus en denkt dat er iets ernstigs aan de had is.
Hij kijkt teleurgesteld en met onbegrip naar je fiets die achteraan de oprit staat en dan naar jou.
Hoofdschuddend sluit hij de deur.
Idd van die gasten die een uur praten over hun getunede twingoquote:Op zondag 8 juni 2008 16:26 schreef DuranK het volgende:
Ik ben 21 en heb ook nog geen rijbewijs. Ik ben wel bezig, dat wel. Maar voorlopig nog lang niet van plan om een auto te kopen. Ben wel aan het sparen hoor, voor een nieuwe versterker en een gitaar en pedalen en en en en...
Wordt ook altijd zo moe van die gasten die uren over auto's kunnen lullen, like, who the fuck cares
Geen rijbewijs en MBO'er zeker?quote:Op donderdag 5 juni 2008 16:12 schreef mirannie het volgende:
Kan me best voorstellen dat het voor iemand een afknapper is eigenlijk. Ga je voor het eerst samen uit, komt hij je op de fiets halen. Sorry, maar na een bepaalde leeftijd heb je daar gewoon geen zin meer in.
Wie heb jij gepijpt?quote:Op zondag 8 juni 2008 20:05 schreef mirannie het volgende:
[..]
Ik? HBO'er met rijbewijs en gloednieuwe auto (en nee, niet van de zaak), maar hoezo?
mjah, 20 km heb je zo gedaan met zo`n ding... nette schoenen stop je in een rugzak.. en een regenpak doet wonderen.quote:Op vrijdag 6 juni 2008 11:26 schreef rival het volgende:
[..]
leuk op je scootertje 20 km naar je werk in de regen met je pak en nette schoentjes
quote:Op zondag 8 juni 2008 14:48 schreef OldJeller het volgende:
Of als je met een prachtig hertje naar een black tie fuif gaat en je zegt dat je haar rond een uur of 10 komt ophalen.
Ze heeft de hele avond toilet gemaakt en kijkt er erg naar uit om deze avond met jou door te brengen en weet in haar achterhoofd dat jullie hem fantastisch zullen afsluiten.
Er wordt aangebeld.. jij bent het, jullie begroeten elkaar, je zegt moeder gedag en drinkt een Scotch on the rocks met vaders.
Het is nu toch wel tijd om richting de feestelijke gelegenheid te gaan en na vriendelijk gedag te hebben gezegd, lopen jullie hand in hand richting jouw mooi stel wielen.
Je fietsbolide glimt prachtig in het maanlicht, zeker na de poetsbeurt van vanmiddag en je zal zeker de blits maken.
Terwijl jij nog trots knikkend en voldaan naar jullie rijtuig voor vanavond kijkt en aanstalten maakt op te vertrekken besef je plots dat je deerne niet meer naast je staat.
Een deur valt in een slot, je kijkt stomverbaasd achterom en vraagt je af wat er in hemelsnaam aan de hand is.
Na twee keer aanbellen doet vaders de deur open en je brede glimlach wordt weer tevoorschijn getoverd, zeker na die twee gezellige borrels die je met de man hebt gehad.
Hij kijkt echter ernstig... jij wordt daardoor ook serieus en denkt dat er iets ernstigs aan de had is.
Hij kijkt teleurgesteld en met onbegrip naar je fietsglimmende auto die achteraan de oprit staat en dan naar jou. Je vangt nog niets op van "alcohol - taxi".
Hoofdschuddend sluit hij de deur.
Waarom zou je je dan laten ophalen met de fiets bij een eerste date? Dan kun je hem toch gewoon ophalen?quote:Op zondag 8 juni 2008 20:05 schreef mirannie het volgende:
[..]
Ik? HBO'er met rijbewijs en gloednieuwe auto (en nee, niet van de zaak), maar hoezo?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |