Wat voor statistiektoets moet je doen dan? Is dat alleen als je eerst HBO hebt gedaan? Want mijn huisgenootje is van HBO-V naar pedagogiek gegaan, ik kan het haar wel eens vragen als je wilquote:Op donderdag 5 juni 2008 13:33 schreef Miss_S het volgende:
[..]
Zal dan eens naar dat aanvragen kijken![]()
Heb me wel weer ingeschreven bij de HAN voor het geval dat
Ja volgens mij moet iedereen dat die van het HBO komtquote:Op donderdag 5 juni 2008 15:00 schreef HetwasietsmeteenF het volgende:
[..]
Wat voor statistiektoets moet je doen dan? Is dat alleen als je eerst HBO hebt gedaan? Want mijn huisgenootje is van HBO-V naar pedagogiek gegaan, ik kan het haar wel eens vragen als je wil.
Ik wist niet dat FNWI studenten genegeerd worden ...quote:Afgelopen dinsdag werden de uitslagen van de verkiezingen voor de studentmedezeggenschap bekend gemaakt. FNWI zat met een opkomstpercentage van 40% ruim boven het RU gemiddelde van 26,1%. Hiermee hebben wij een duidelijk signaal gegeven; FNWI studenten zijn betrokken en kunnen niet genegeerd worden!
Maar eamon wie is volgens jou nu de slechtste docent die je tegengekomen bent op de RU? Een vraag om je post niet voor niets te laten zijn.quote:Op donderdag 5 juni 2008 18:39 schreef IrishBastard het volgende:
[..]
Als je het posten van een youtube-link zo wilt noemen: kennelijk
Shmmm ... waar was de opbouwende kritiek dan. Ik zelf ik vindt elke docent super, de kennis de kunde het inzicht.quote:Op donderdag 5 juni 2008 18:54 schreef IrishBastard het volgende:
As if i careMisschien doet ie iets met de opbouwende kritiek
Vierdejaars pedagogiek die derdejaars vakken volgt.quote:
Verder nog niets spannendsquote:Op donderdag 5 juni 2008 22:07 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Vierdejaars pedagogiek die derdejaars vakken volgt.
Wat wil je weten?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |