Maar eh, lastig, om daar een stageplek voor te vinden, lijkt me!quote:Op vrijdag 6 juni 2008 15:23 schreef DevilsAndDust het volgende:
Mocht iemand een stage weten voor een masterstudente Nederlands, afstudeerrichting historische letterkunde, dan houd ik mij zeer warm aanbevolen.
Nee, een stage is niet verplicht. Het volgen van ten minste twee onderzoekscolleges wél, en die heb ik al gedaan (of nou ja, die ben ik aan het afronden). De resterende tijd, naast m'n scriptie, mag ik zelf invullen met of nóg een onderzoekscollege, of een stage. En dan lijkt een stage me leuker.quote:Op vrijdag 6 juni 2008 15:31 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Maar eh, lastig, om daar een stageplek voor te vinden, lijkt me!
Is stage verplicht? En moet je dan een onderzoek uitvoeren?
Je kan ook overdrijven, Gellius. Maar goed, mijn eerste daadwerkelijk verdiende weekend.quote:Op vrijdag 6 juni 2008 08:16 schreef Gellius het volgende:
Môge. Gefeliciteerd, IR.
quote:Op vrijdag 6 juni 2008 19:04 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik weet gelukkig niet wat een brulshirt is.
En anders is er nog altijd Photoshopquote:Op zaterdag 7 juni 2008 00:17 schreef De-oneven-2 het volgende:
Ik ben serieus nieuwsgierig naar hoe de kleur oranje jou zou staan, PopeOfTheSubspace.
Maar daarmee krijg ik je vast niet om.
Hier ook zon aan de kustquote:Op zaterdag 7 juni 2008 11:57 schreef Lienekien het volgende:
Oh, hier niet. Maar het Noorden heeft de laatste weken het grootste aandeel zonnig weer van het land.
quote:Op zondag 8 juni 2008 12:46 schreef PopeOfTheSubspace het volgende:
USC? Daar is ook hatha yoga. Dat zou ik doen. Anders ashtanga. 'Traditioneel' betekent volgens mij meditatief. Bharata is met allemaal werktuigen heb ik begrepen. Dat lijkt me sowieso nogal idioot, maar het schijnt ook niet erg intensief te zijn. Ik kan ook nergens een goede uitleg vinden wat er anders aan is of wat er goed aan is. Volgens mij wil die Gertje gewoon centjes verdienen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |