Ze komen wel beide uit de buurt van Brabant inderdaad.quote:Op woensdag 4 juni 2008 10:29 schreef Flurry het volgende:
Nooit van gehoord... misschien is het iets regionaals?
Ik kijk geen tv, maar het zou zomaar kunnen. Geen idee welke reclame?quote:Op woensdag 4 juni 2008 10:31 schreef Copycat het volgende:
Dat is toch van een reclame? Iemand neemt het laatste koekje en dan zegt iemand anders 'Dan laat je zeker ook even de hond uit?' oid.
quote:Op woensdag 4 juni 2008 10:39 schreef Buitendam het volgende:
Walking the dog betekent in amerika masturberen, weet ik
Als ik klik trekt die jongen zijn broek zeker uit als Partyboy en gaat dan volgas aan de slag, hè?quote:Op woensdag 4 juni 2008 10:43 schreef InTrePidIvity het volgende:
[..]om deze externe inhoud weer te geven is het noodzakelijk dat je toestemming geeft voor het gebruik van tracking en social mediacookies.Ja toon me deze inhoudmeer informatie
ik accepteer de cookies.
Walk the dog
Spanking the monkeyquote:Op woensdag 4 juni 2008 10:39 schreef Buitendam het volgende:
Walking the dog betekent in amerika masturberen, weet ik
Of de Amerikaanse versie van het paard achter de wagen spannen? (aangezien het meestal the dog is die de tail wagged) ?quote:Op woensdag 4 juni 2008 10:50 schreef Copycat het volgende:
Is 'wag the dog' niet de metafoor voor masturberen?
Inderdaad, en die andere projectgenoot is gewoon weg van dat debiele wijf, en zegt daarom de uitspraak te kennen...quote:Op woensdag 4 juni 2008 10:29 schreef MarkNMGN het volgende:
Ik heb er nog nooit van gehoord.
TS zit in zijn projectgroep met een debiel wijf opgescheept.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop