quote:
De redenen waarom ik het feit dat en de manier waarop hij met jou omgaat niet gezond vind:
1. Iemand met dergelijke extreemrechtse opvattingen lijkt me sowieso niet gezond, zeker niet als je in de gemeenteraad zit als zijnde PvdA. Natuurlijk heeft iedereen recht op zijn eigen mening en politieke overtuiging, alle respect daarvoor, maar sommige uitspraken vond ik nou niet echt getuigen van respect van zijn kant. Voor de gekleurde medemens niet, voor mensen met HIV of Aids niet, eigenlijk gewoon niet voor mensen. Dat dat uit zijn verband is getrokken door gay.nl of in ieder geval is aangedikt kan best, maar dat neemt de kern van de overtuiging niet weg. Evenals reacties op andere topics en andere stellingen. Ik neem aan dat gay.nl die reacties niet edit en aandikt.
2. Een crush op wederom iemand van die leeftijd en dat van de daken schreeuwen (de Fok-daken en blijkbaar ook de vrienden-daken als mijn ex in Amsterdam het inmiddels weet en mij er op aanspreekt) lijkt me niet gezond voor hem, zeker niet als je toch al overal bestempeld wordt als pedo; in de uitgaansscene, op Fok en in je eigen dorp. Hoe vaak ik al wel niet een dergelijk gerucht de kop in heb moeten drukken en hoe vaak ik wel niet hem heb “moeten” verdedigen als ook IK er weer op aangesproken word is niet meer te tellen (op MSN, tijdens het uitgaan, via Fok in een post danwel een PM, op gay.nl). Hij moet weten dat je met dergelijke “vriendschappen” en “crushes” die geruchten wederom aanwakkerd (al waren ze nog bij lange na niet gaan liggen). Dan kun je zeggen fuck de geruchten ik weet wie ik ben, maar dan moet je ook accepteren dat de geruchten er zullen blijven zijn en dat ze je af en toe ’t leven moeilijk kunnen maken.
3. Het is tevens weer zo'n enorme crush van hem die blijkbaar niet wederzijds is gezien het feit dat je zegt dat jullie geen lovers zijn en alleen maar vrienden en je zelfs al een vriend hebt ... en dat soort crushes heb ik al MEERDERE malen meegemaakt van hem, waaronder op mijn ex, op mijzelf , op de beste vriend van mijn ex, etc. en ik zie ook iedere keer weer wat het met hem doet.
Kortom: alle drie bij elkaar opgeteld vind ik dat ik als vriend mag concluderen dat ik het in mijn ogen niet gezond vind voor hem. Dat is mijn recht. En het is ook zijn recht om die waarschuwing naast hem neer te leggen. Ik zal hem daar niet op aankijken. Ik zal zelfs geen “I told you so” zeggen als het weer misgaat. Maar hij zal nooit kunnen zeggen dat ik hem niet gewaarschuwd heb.
Mocht Dick deze post verwijderd willen hebben dan moet ie dan maar even aangeven. Dan haal ik ‘m weer weg.