Inderdaad want Blind kan niet veel doen zonder Van Basten.quote:Op zondag 1 juni 2008 00:32 schreef _Mike_ het volgende:
Danny schijnt tijdens het EK hard door te gaan met zoeken, maar inderdaad laten we ons pas druk gaan maken als er na het EK geen geruchten komen![]()
Begrijpelijk..quote:Op zaterdag 31 mei 2008 21:02 schreef _Mike_ het volgende:
En Van Basten heeft Boulah er weer bijgehaald
Ik denk dat hij tijdens het EK gewoon namen gaat bekijken en zoeken, maar een knoop doorhakken doet hij niet zonder Marco iig.quote:Op zondag 1 juni 2008 00:43 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Inderdaad want Blind kan niet veel doen zonder Van Basten.
Denk het ook niet. De scouting is al gedaan nu moeten de onderhandelingen alleen nog gedaan worden; wat ik begrijp is er flink gescout in Zuid-Amerika en dat is (waarschijnlijk) te danken aan van der Zee.quote:Op zondag 1 juni 2008 00:58 schreef Radegast het volgende:
Blind gaat geen spelers meer zoeken.
Ja. Zoals het nu lijkt hebben ze Van der Zee een jaar de tijd gegeven om goed te scouten. Zodat er geen overhaaste beslissingen zijn genomen door bijvoorbeeld spelers al in de winterstop te laten komen. Vanuit Zuid-Amerika dus,quote:Op zondag 1 juni 2008 01:05 schreef toma het volgende:
[..]
Denk het ook niet. De scouting is al gedaan nu moeten de onderhandelingen alleen nog gedaan worden; wat ik begrijp is er flink gescout in Zuid-Amerika en dat is (waarschijnlijk) te danken aan van der Zee.
Dat denk ik ook wel. Ik ben ook benieuwd wat nou een echte Van Basten aankoop zal zijn. Ik denk dat hij erg graag Engelaar erbij gehad zou hebben.quote:Op zondag 1 juni 2008 02:44 schreef w00h00 het volgende:
MvB zal de jaren afgelopen jaren ook wel eeen lijstje hebben bijgehouden met interessante spelers.
Ik ben echt benieuwd welke spelers er nog aangetrokken worden.
Idd, gaf hij al aan bij Holland Sport. Overigens zou het sowieso om te huilen zijn als je geen lijstje hebt met vervangers van Heitinga, waarvan je al ruim anderhalf jaar weet dat hij rond deze tijd zou gaan vertrekken.quote:Op zondag 1 juni 2008 00:58 schreef Radegast het volgende:
Blind gaat geen spelers meer zoeken.
Het heeft ook z'n charme: hopen op aankopen, naar wedstrijdverslagen op hele slechte lokale omroep-streams luisteren bij een oefenwedstrijd en zelfs uitkijken naar het Amsterdam Tournament om de aankopen eens aan het werk te zienquote:Op zondag 1 juni 2008 12:08 schreef M0NTANA het volgende:
Wat duurt die zomerstop nog lang, zeg.
Dat gaat vrees ik tegenvallen. Topclubs kopen gewoon de talenten in eigen land op.quote:Op zaterdag 31 mei 2008 20:31 schreef _Mike_ het volgende:
Ik hoop overigens echt dat de 6+5 regel er gaat komen, dit is voor ons echt een groot voordeel, misschien betekent dit ook dat je gewoon weer redelijk mee kan komen in de Champions League en UEFA cup
Hoe dan ook zullen er wel clubs voor hem komenquote:Op zondag 1 juni 2008 14:16 schreef Wooldoor het volgende:
Goed voor het Nederlands elftal dat Boulahrouz erbij komt maar voor Ajax lijkt het me alleen maar nadelig. Als hij een beetje fatsoenlijk EK speelt zullen er gelijk weer clubs komen die hem willen hebben.
Een geluk dat hij zijn voorkeur in NL al sowieso voor Ajax heeft uitgesproken, dus moet Ajax nu gewoon aan het werk met hem. Laat MvB hem lekker opstellen enzo, zodat ze een band creerenquote:Op zondag 1 juni 2008 16:19 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Hoe dan ook zullen er wel clubs voor hem komen
te ernstig zeg.. vooral dadelijk na t ek.. niets om je op te verheugen..quote:Op zondag 1 juni 2008 12:08 schreef M0NTANA het volgende:
Wat duurt die zomerstop nog lang, zeg.
geen vCLquote:Op zondag 1 juni 2008 17:46 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
te ernstig zeg.. vooral dadelijk na t ek.. niets om je op te verheugen..
Olym. Spelen zijn er ook nogquote:Op zondag 1 juni 2008 17:46 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
te ernstig zeg.. vooral dadelijk na t ek.. niets om je op te verheugen..
Tour de France, Wimbledon, vakantie.quote:
Wel handig, kan hij zichzelf niet nog meer in de kijker spelen (doet Marco dus gewoon expres omdat hij KJ wil houdenquote:Op zondag 1 juni 2008 17:58 schreef _Mike_ het volgende:
Ongelofelijk dat Huntelaar geen speelminuten krijgt trouwens. Je hebt echt geen flikker aan Ruud.
En hem meteen tegen zich opzet?quote:Op zondag 1 juni 2008 18:11 schreef kreischer2000 het volgende:
[..]
Wel handig, kan hij zichzelf niet nog meer in de kijker spelen (doet Marco dus gewoon expres omdat hij KJ wil houden)
Lijkt me dat Huntelaar toch wel snapt dat hij Van Nistelrooij voor zich heeft.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |