Socios vindt dit vast heel erg.quote:Op woensdag 28 mei 2008 19:06 schreef papalaatmetietenlos het volgende:
Ik vroeg me af of het mag. Weet iemand dit?
Wat de NS betreft wel ja (ze verkopen het ook), maar in princiepe mag het net zoals op de openbare weg niet.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 15:12 schreef yosander het volgende:
Vorig jaar aan een conducteur gevraagd en mag gewoon.
Volgens mij mag het in de trein gewoon wel. Je moet toch betalen dus zo openbaar is het dan niet..? Op het perron mag het dan weer niet.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 20:41 schreef Catbert het volgende:
[..]
Wat de NS betreft wel ja (ze verkopen het ook), maar in princiepe mag het net zoals op de openbare weg niet.
Ten eerste mag je officieel ook niet op het perron komen, als je geen geldig plaatsbewijs hebt: ook niet echt 'openbaar' dus.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:58 schreef ad0rable het volgende:
[..]
Volgens mij mag het in de trein gewoon wel. Je moet toch betalen dus zo openbaar is het dan niet..? Op het perron mag het dan weer niet.
Wat ik me dan weer afvraag, waarom wil je in de trein drinken? Zo gezellig is het daar nou ook weer niet.
Ja. Wel eens gedaan ook.quote:Op zondag 20 februari 2011 00:25 schreef onlogisch het volgende:
Mag je in de auto een biertje drinken als bestuurder?
Nicequote:Op zondag 20 februari 2011 00:27 schreef remlof het volgende:
[..]
Ja. Wel eens gedaan ook.
Zolang het alcoholpercentage in je bloed maar onder het toegestane niveau is.
Nee.quote:Op zondag 20 februari 2011 00:25 schreef onlogisch het volgende:
Mag je in de auto een biertje drinken als bestuurder?
Wat een onzin. In Duitsland krijg je bij de McDrive ook gewoon een rietje bij je bier. En als je wordt aangehouden en de blaastest wijst op een te hoog alcoholpercentage kan je altijd nog om een bloedtest vragen.quote:Op zondag 20 februari 2011 00:41 schreef NoBody122 het volgende:
[..]
Nee.
Zie ook: http://www.goeievraag.nl/(...)r-drinken-rijd.91356 (het antwoord van 'itsme').
Ja hey, het is ook niet m'n gewoonte hoorquote:Op zondag 20 februari 2011 01:27 schreef NoBody122 het volgende:
Want er kunnen geen verschillen zijn tussen de Duitse en Nederlandse wetgevingen.
Nergens kan ik een éénduidig antwoord vinden via google (alleen maar 234987239847298 sites/vragen over hoeveel promille je mag hebben en één of ander nieuwsbericht over iemand uit Vlijmen, die betrapt is tijdens het drinken achter het stuur).
Hoe dan ook: naar mijn idee bevind je je gewoon in het openbaar, zo gauw je op de weg bent, ook in de auto. In het openbaar drinken mag niet -> you do the math.
En al mag het wel: levert alleen maar gezeik op, want reken maar dat ze je staandehouden voor een blaastest en mag je elke keer weer een bloedtest aanvragen..
Het lijkt me echt sterk dat je in een auto (zeker als passagier) geen bier zou mogen drinken.quote:Op zondag 20 februari 2011 01:40 schreef NoBody122 het volgende:
Hoe het precies zit weet ik ook niet.. Het schijnt per gemeente te kunnen verschillen. Terrasjes e.d. zijn ook uitgezonderd.
Waarom denk je dat het Openbaar Vervoer heet?quote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:58 schreef ad0rable het volgende:
[..]
Volgens mij mag het in de trein gewoon wel. Je moet toch betalen dus zo openbaar is het dan niet..? Op het perron mag het dan weer niet.
Wat ik me dan weer afvraag, waarom wil je in de trein drinken? Zo gezellig is het daar nou ook weer niet.
Er worden (wereldwijd) ook dagelijks mensen vermoord. Mag dat dan ook? Immers gebeurd het dagelijks.quote:Op zondag 20 februari 2011 01:29 schreef remlof het volgende:
[..]
Ja hey, het is ook niet m'n gewoonte hoor
Maar hoezo mag je in Nederland in het openbaar niet drinken? Ik zie het dagelijks gebeuren.
Als passagier mag het natuurlijk wel, mits je je niet als een imbeciel gedraagt.quote:Op zondag 20 februari 2011 01:43 schreef remlof het volgende:
[..]
Het lijkt me echt sterk dat je in een auto (zeker als passagier) geen bier zou mogen drinken.
Kortom, bier drinken in het openbaar is gewoon toegestaan. Je imbiciel gedragen of mensen vermoorden niet.quote:Op zondag 20 februari 2011 01:44 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Als passagier mag het natuurlijk wel, mits je je niet als een imbeciel gedraagt.
Ik weet niet of je een auto als openbaar kan zien. Het wordt waarschijnlijk gedoogt.quote:Op zondag 20 februari 2011 01:45 schreef remlof het volgende:
[..]
Kortom, bier drinken in het openbaar is gewoon toegestaan. Je imbiciel gedragen of mensen vermoorden niet.
Londonquote:Op zondag 20 februari 2011 01:45 schreef Stuart het volgende:
Hier in London mag het in ieder geval niet in de bus of metro
Ow? Toen ik er woonde (10 jaar geleden) nog wel.quote:Op zondag 20 februari 2011 01:45 schreef Stuart het volgende:
Hier in London mag het in ieder geval niet in de bus of metro
Is ook pas sinds een aantal jaar hierquote:Op zondag 20 februari 2011 01:48 schreef remlof het volgende:
[..]
Ow? Toen ik er woonde (10 jaar geleden) nog wel.
Verkapte ik-ben-een-ouwe-lul postquote:Op zondag 20 februari 2011 01:48 schreef remlof het volgende:
[..]
Ow? Toen ik er woonde (10 jaar geleden) nog wel.
Wat een rebel ben jij. Leven op het randje.quote:Op zondag 20 februari 2011 01:49 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Verkapte ik-ben-een-ouwe-lul post
En deze post komt van iemand die Harry Potter wilt vermoorden?quote:Op zondag 20 februari 2011 01:53 schreef Bellatrix het volgende:
[..]
Wat een rebel ben jij. Leven op het randje.
Ik ben al dood. Volgens de boeken dan.quote:Op zondag 20 februari 2011 01:58 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
En deze post komt van iemand die Harry Potter wilt vermoorden?
Lees vooral eerst de APV na, in de model-APV van de VNG staat namelijk het verbod op drinken van alcohol in de openbare ruimte.quote:Op zondag 20 februari 2011 01:45 schreef remlof het volgende:
[..]
Kortom, bier drinken in het openbaar is gewoon toegestaan.
Daarom word je ook vrijwel meteen aangehouden, zo gauw een agent het zietquote:Op zondag 20 februari 2011 01:46 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ik weet niet of je een auto als openbaar kan zien. Het wordt waarschijnlijk gedoogt.
Niet dus, maar de reden dat het niet mag heeft niks met het bestuurder-zijn te maken. Je mag op de openbare weg geen alcohol drinken. Hetzelfde geldt voor de trein. Dat je er niet op gepakt wordt waarschijnlijk is wat anders (dat doen ze alleen bij lallende tieners, ervaring hier), maar het mag eigenlijk niet.quote:Op zondag 20 februari 2011 00:27 schreef remlof het volgende:
Ja. Wel eens gedaan ook.
Zolang het alcoholpercentage in je bloed maar onder het toegestane niveau is.
Dat is maar helemaal afhankelijk van de APV... Op heel veel plaatsen mag dat gewoon wel.quote:Op zondag 20 februari 2011 10:26 schreef Catbert het volgende:
[..]
Niet dus, maar de reden dat het niet mag heeft niks met het bestuurder-zijn te maken. Je mag op de openbare weg geen alcohol drinken. Hetzelfde geldt voor de trein. Dat je er niet op gepakt wordt waarschijnlijk is wat anders (dat doen ze alleen bij lallende tieners, ervaring hier), maar het mag eigenlijk niet.
Open je eigen topic, ouwequote:Op zondag 20 februari 2011 14:36 schreef Supperboeren het volgende:
Die stinkende patat vretende monsters die er de eerste halte uitstappen, maar wel de hele trein laten meuren.
Die moeten ze afschieten man, gatverdamme, dat is zo kk ranzig.
Ja, maar snelwegen en het spoor vallen daar weer niet onder geloof ik, da's rijksoverheid.quote:Op zondag 20 februari 2011 16:07 schreef Metalfreak het volgende:
Dat is maar helemaal afhankelijk van de APV... Op heel veel plaatsen mag dat gewoon wel.
Bron? Ik heb nog nooit een boete of opmerking gehad, sterker nog: het is gewoon toegestaan. Dat kun je alleen al afleiden uit het feit dat er soms expliciete alcoholverboden worden ingelast voor in de treinen (Koninginnedag etc.) om overlast te beperken.quote:Op zondag 20 februari 2011 10:26 schreef Catbert het volgende:
[..]
Niet dus, maar de reden dat het niet mag heeft niks met het bestuurder-zijn te maken. Je mag op de openbare weg geen alcohol drinken. Hetzelfde geldt voor de trein. Dat je er niet op gepakt wordt waarschijnlijk is wat anders (dat doen ze alleen bij lallende tieners, ervaring hier), maar het mag eigenlijk niet.
In treinen van Veolia mag het overigens weer niet...quote:Op vrijdag 23 december 2011 14:42 schreef kapiteintje het volgende:
Ja, het mag gewoon. Iedereen die hier zegt dat het niet mag loopt uit z'n nek te kletsen. Wat NIET mag is bier drinken op het perron. Daar kun je gewoon een boete voor krijgen. In de trein is het echter geen probleem.
Kun je toch mooi even een kwartiertje (at best) chillen in zo'n restauratiewagon.quote:Op vrijdag 23 december 2011 14:58 schreef Nielsch het volgende:
Daarom; Duitse treinen tussen Amersfoort en Utrecht!
4,50 voor een pint Warsteiner in de restauratiewagon met van die ronde zitjes!
Dus als ik m'n baco netjes uit glas drink mag het wel? Weer wat geleerdquote:Op zondag 20 februari 2011 00:41 schreef NoBody122 het volgende:
[..]
Nee.
Zie ook: http://www.goeievraag.nl/(...)r-drinken-rijd.91356 (het antwoord van 'itsme').
Ik doe het wel eens tussen Amsterdam en Arnhem in de ICE. Heb je met gemak tijd voor twee van die koele rakkers.quote:Op vrijdag 23 december 2011 16:32 schreef NoBody122 het volgende:
[..]
Kun je toch mooi even een kwartiertje (at best) chillen in zo'n restauratiewagon.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |