Pffff vermoeiend hoor.quote:Op maandag 9 juni 2008 19:32 schreef Shivo het volgende:
uitgaan draait om telefoonnummers scores, eerste avond wordt er niet gezoend, als je een meisje date dan is het de bedoeling dat je een avondcompleet programma verzorgd, etc...
Net als dat ik weiger om bij wallmart te kopen, weiger ik ook een facebook te startenquote:Op maandag 9 juni 2008 05:55 schreef Shivo het volgende:
Zit hier trouwens ook iedereen op Facebook? In Boston heb je zonder Facebook geen sociaal leven meer!
principe kwestie? wal-mart is veels te handig lolquote:Op dinsdag 10 juni 2008 18:36 schreef devzero het volgende:
[..]
Net als dat ik weiger om bij wallmart te kopen, weiger ik ook een facebook te startenIk heb echter een collega die alle slides/papers voor zijn class via zijn facebook pagina verspreid
Wat is er zo handig aan? De laatste keer dat ik er was liep er constant volk in de weg. Veel te grote winkel, veel te veel obstakels.quote:Op zaterdag 14 juni 2008 02:35 schreef compier het volgende:
principe kwestie? wal-mart is veels te handig lol
daarom ga je5:30 sochtends, of 11 uur savondsquote:Op zaterdag 14 juni 2008 12:34 schreef LintuxCx het volgende:
[..]
Wat is er zo handig aan? De laatste keer dat ik er was liep er constant volk in de weg. Veel te grote winkel, veel te veel obstakels.
Een goede aflevering idd, wal-martquote:Op zaterdag 14 juni 2008 12:42 schreef Isegrim het volgende:
Ik vind Wal-Mart stiekem leuk.Ik moet altijd aan die South Park aflevering over de Wal-Mart denken.
Alleen voor Scrabulous.quote:Op maandag 9 juni 2008 05:55 schreef Shivo het volgende:
Zit hier trouwens ook iedereen op Facebook? In Boston heb je zonder Facebook geen sociaal leven meer!
Ik raad je aan het artikel over China in Afrika te lezen in het Magazine "Fast Company". Er zijn natuurlijk TALLOZE winkelketens die het niet zo nauw nemen met made-in-china producten, en die er net zoals Walmart weinig om geven dat voor de koper draadjes in je electronische speelgoed in Afrika een 13 jarig jochie koper staat te mijnen dat massaal naar China wordt afgevoerd voor koper in electronica....quote:Op zaterdag 14 juni 2008 02:35 schreef compier het volgende:
principe kwestie? wal-mart is veels te handig lol
Oh ja, die extra kosten was ik even vergeten. Die nummers zijn inderdaad makkelijk te achterhalen. Ik geloof dat m'n vriendin even haar bank had gebeld en het zo had uitgevogeld.quote:Op vrijdag 20 juni 2008 17:13 schreef Shivo het volgende:
Ik maak regelmatig geld over van de Rabobank naar mijn Bank of America rekening. Gaat simpel via internet bankieren en kost $15. Je hebt daarvoor drie gegevens nodig
- amerikaans rekeningnummer
- FEDWIRE nummer
- BIC nummer
De laatste twee kun je met wat googlen vinden en zijn algemene nummers gekoppeld aan de bank.
Ja en nee.quote:Op vrijdag 20 juni 2008 18:55 schreef Shivo het volgende:
Ik heb Paypal nog nooit geprobeerd maar ben een beetje huiverig omdat ik meestal grote bedragen overschrijf. Gaat het echt zo makkelijk?
Geniet er nog maar even flink van, deze laatste week!quote:Op vrijdag 20 juni 2008 23:02 schreef Vitamine_C het volgende:
meld zich nog maar even in dit topic, nog voor een week in de VS en dan ben ik weer gewoon een kaaskop in thuisland.
Terug van een paar dagen Vegas, roadtrip van vegas naar NY en een vakantie in Hawaii. Geweldige weken gehad maar de 27e komt nu wel akelig dichtbij....
Het is niet helemaal standaard maar wel algemeen gebruik. Ik heb dezelfde verplichting. Overigens is het niet zo moeilijk om daar dispensatie voor aan te vragen. De International Relations Officer die je J1 heeft ondersteund moet daar dan bij willen helpen. Kost iets van $200 en een maand of acht wachten. Ik heb alle papieren hier liggen maar ze nog niet opgestuurd omdat ik nog niet zeker weet dat ik hier ga blijven na afloop van mijn J1.quote:Op zaterdag 21 juni 2008 00:14 schreef Vitamine_C het volgende:
dat is standaart als je J1-visa voor de VS hebt. Dan mag je de eerste 2 jaar nadat die visa afloopt geen werk of studie visa meer aanvragen.
Omdat ik daarvoor geaccepteerd ben. Mijn faculteit (Amerikanistiek) heeft verschillende partner-universiteiten, en ik was voor deze voorgesteld. Mij maakte het niet echt uit waar ik terecht zou komen, en Maine is lekker dicht bij Boston, en New York is ook niet heel ver. Wel koud in de winter, maarja, daar zit ik niet zo mee.quote:Op zondag 22 juni 2008 20:18 schreef nickybol het volgende:
Waarom speciaal de University of Southern Maine?
Ja, ik kon een maand na dat ik ze belde er pas terecht.quote:Op maandag 23 juni 2008 07:52 schreef nickybol het volgende:
Houd er rekening mee dat de visumwachttijden bij het consulaat in Amsterdam nu behoorlijk lang zijn, dus begin op tijd met het maken van een afspraak.
Ik heb nog wel even, want ik ga pas in januari. Ik moet sowieso eerst het juiste formulier van de Amerikaanse universiteit krijgen voor ik het visum kan aanvragen. Maar ik probeer alles zo op tijd mogelijk te doen om problemen te voorkomen in ieder geval.quote:Op maandag 23 juni 2008 07:52 schreef nickybol het volgende:
Houd er rekening mee dat de visumwachttijden bij het consulaat in Amsterdam nu behoorlijk lang zijn, dus begin op tijd met het maken van een afspraak.
Best wel, en dat is mooi want er schijnt behoorlijk wat gewintersport te worden.quote:Op maandag 23 juni 2008 16:41 schreef Shivo het volgende:
Januari in Maine, ik hoop dat je van skieen houdt.
Zoals Shivo al over Maine schreef: het is geen skieen in de Alpen of de Rockies.quote:Op dinsdag 24 juni 2008 18:02 schreef nickybol het volgende:
Hoe is het skien in de buurt van Boston?
De Britten hebben daarover afspraken met de Amerikanen, wij niet, misschien omdat we zo'n klein land zijn?quote:Op dinsdag 24 juni 2008 20:19 schreef Klopkoek het volgende:
Hé Lyrebird, waarom kun jij als kaaskop er niet voor kiezen om onder het Nederlandse belastingstelsel te vallen en kunnen Britten dat wel? Das toch vreemd?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |