Haha, maar we moesten dan ook telkens tegen die rottige zon inkijken...quote:Op maandag 26 mei 2008 20:25 schreef -Menn0- het volgende:
[..]
Nee.
Verder wel vette foto'sJammer dat de drummer steeds kijkt alsof dat Skite nummer aan het doen is
quote:Op maandag 26 mei 2008 20:18 schreef Jorikjet het volgende:
kutmuziek?
En wat nu als ik zeg dat we Britpop spelen?quote:Op maandag 26 mei 2008 20:38 schreef Moozze het volgende:
Ik kan niet echt een muziekstijl eruit halen eerlijk gezegd...
Bluegrass straalt er van afquote:Op maandag 26 mei 2008 20:13 schreef The_Dean het volgende:
Zaterdag even fotoshootje gehad
Zouden jullie [zonder ons te kennen] een beeld hebben van wat voor muziek wij ongeveer maken?
En ben benieuwd naar jullie meningen
....
kan het altijd proberenquote:Op maandag 26 mei 2008 16:40 schreef Dribbel_ het volgende:
http://media.putfile.com/sdfasdf-19Beetje half half geimproviseerd dingetjes verzonnen
Dat nummer van je doet me denken aan van die Duitse Industrial =D
Probeer het eens in het duits =D
Dankjequote:
GT-8 is dus wel een paar stappen boven een berhinger bakje hequote:Op maandag 26 mei 2008 18:49 schreef The_Dean het volgende:
En die anderen niet? Naja, shit happens...
Maar waarom er in godsnaam een GT-8 voor hangen? Wat word de volgende stap, een Behringer amp?
ongeveer 2 keer rond, zit ie strak genoeg, en schiet ie niet los, rek hou je wel, maar ontstemmen valt opzich dan wel mee, is mij ervaring.quote:Op maandag 26 mei 2008 19:13 schreef Big_Boss_Man het volgende:
Als ik snaren op m'n gitaar zet doe ik dat altijd zo los dat de snaren vrij veel rondjes om de stemmechanieken moeten draaien. Soms gaat een snaar dan wel zeven keer rond voordat ie strak zit. Ik dacht dat hierdoor m'n snaren minder snel zouden ontstemmen, maar ze ontstemmen voor mijn gevoel veel te snel. Iemand vertelde mij dat het juist niet de bedoeling is om een snaar zo vaak om het stemmechaniekje te laten draaien omdat er dan meer snaar is om uit te rekken en het dus meer ontstemt.
Kan iemand mij vertellen hoe ik een snaar het beste op m'n gitaar kan zetten zodat ie zo min mogelijk ontstemt?
en dat is juist het handigst, en kan je ook wat lekkere vage effecten programmeren, en hoef je niet telkens een andere setting er in te draaien als je net een ander geluid uit je effect wilquote:Op maandag 26 mei 2008 19:16 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Multi-effecten zijn okLosse pedaaltjes zijn toch alleen maar lastig
Nu kun je handig presets maken en door 1 druk op de knop heb je ze...
of je plugt hem direct in de PA, probleem opgelost met je multi fxquote:Op maandag 26 mei 2008 19:27 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Mja als je met gigs over andere amps moet spelen zijn losse pedaaltjes heeeel veel makkelijker sneller bij te stellen dan die hippe patches van je multi effect.
Daarnaast zijn de instemmingen op vol volume sowieso weer totaal anders dan op slaapkamer volume enz.
Dus dat lijkt me niet heel handig though
een perfect geluid krijgen is moeilijk, maar bijstellen is meestal paar draaitjes aan de grote draai schijf en het kan zo klinken.quote:Op maandag 26 mei 2008 19:40 schreef Dribbel_ het volgende:
Mja maar dan moet je weer per Patch alles opneiuw gaan instellen.
Maarja geen idee hoe simpel het gaat. Het lijkt me een hoop gedoe
iets met bier en tieten orso?quote:Op maandag 26 mei 2008 20:13 schreef The_Dean het volgende:
Zaterdag even fotoshootje gehad
Zouden jullie [zonder ons te kennen] een beeld hebben van wat voor muziek wij ongeveer maken?
En ben benieuwd naar jullie meningen
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dan heb ik zoiets van 'oh!quote:Op maandag 26 mei 2008 20:42 schreef The_Dean het volgende:
[..]
En wat nu als ik zeg dat we Britpop spelen?
Dan is britpop ineens best wel tof.quote:Op maandag 26 mei 2008 20:42 schreef The_Dean het volgende:
[..]
En wat nu als ik zeg dat we Britpop spelen?
Britpop is ook tofquote:
Ach, er zitten wel leuke bandjes tussen, maar het gros van de britpop bandjes kan er wat mij betreft beter mee stoppen. Je wordt er de laatste paar jaar ook een beetje mee doodgegooid.quote:
Damn...quote:Op dinsdag 27 mei 2008 09:45 schreef Sergeant_Prepper het volgende:
[ afbeelding ]
Dit is mijn nieuwe schatje
Erg mooi! Ik zie dat ze geleverd worden met een vintage enkellaags slagplaat met 5 gaten. Cool wist ik niet.quote:Op dinsdag 27 mei 2008 09:45 schreef Sergeant_Prepper het volgende:
[ afbeelding ]
Dit is mijn nieuwe schatje
kewl nog een baja gitaristquote:Op dinsdag 27 mei 2008 09:45 schreef Sergeant_Prepper het volgende:
[ afbeelding ]
Dit is mijn nieuwe schatje
Dat zo ik dus nooit kunnen maken geloof ikquote:Op dinsdag 27 mei 2008 12:31 schreef Goover het volgende:mijn nieuwe projectje is onderweg, een Newtone Bender (Fuzz)
http://www.newtone-online.nl/downloads/NewtoneBender.pdf
De spullen zijn opgestuurd, nu nog een nieuwe soldeerbout en ik kan aan de slag!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |