Serieus???quote:Op zondag 25 mei 2008 14:15 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ze is niet eens islamitisch. het is een dhimmie van het ergste soort. ik maak me er ook zorgen over. ze is wel allochtoon geloof ik en ze heeft een uitkering...
Spijker op de kop.quote:Op zondag 25 mei 2008 14:27 schreef EchtGaaf het volgende:
Nee, het is tekenend.
geen wederkerigheid, maar willen liever een voorkeursbehandeling.
'Islamitisering' kan hij/zij/het anders perfect schrijven. Het is niet alsof we het hier over een eeuwenoud woord en begrip hebben... En ja, je kunt anderen gewoon 'simpele zielen' noemen, ook al noem je 'islamisering' 'islamitisering'. The horror!quote:Op zondag 25 mei 2008 17:38 schreef Elfletterig het volgende:
Anderen 'simpele zielen' noemen en dan zelf het woord islamisering nog niet eens goed schrijven.
en dat bepaal jij ? En wie ben jij dan wel dat jij dat je denkt dat te mogen bepalen .. ? We hebben maar een norm op deze planeet, da's de jouwe en daar hoort iedereen zich aan te houden ?quote:Op zondag 25 mei 2008 15:30 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Nee, niemand mag eisen dat een ander zich aanpast aan zijn geloofsvoorschriften. Vanuit welk perspectief dan ook.
[..]
De norm is dus gewoon dat je je voor jezelf bezighoudt met je geloofsvoorschriften. Dat jij dat op een hoogst chaotische manier probeert omver te kwebbelen van "jamaar we sijn allemaal helegaar anders ik seg nog tegen jannie ik seg nog -mens die gordijnen- ik seg seg ik in Honoloeloe zijn rieten rokjes gewoon de standaard mag je daar dan geen boerka aan??" doet daar niets aan af. Je valt een ander niet lastig met jouw geloofsregels. Punt. Hoe moeilijk is dat?
Het kastenstelsel wel ja, maar dat een vliegtuigmaatschappij klantgericht werkt niet .. je wil immers dat elke klant, ongeacht achtergrond een fijne reis heeft, je bent er om hem/haar van punt A naar punt B te brengen, niet om een of andere politieke boodschap uit te dragen, jouw normen op te leggen of whateverquote:Ja, walgelijk. Heeft hier niets mee te maken, maar goed...
Nee, er wordt gewoon gekeken of aan dat verzoek tegemoet kan worden gekomen .. als er een plekje aan het raam vrij is, of iemand wil ruilen kan het, zo niet heeft de verzoeker pech gehad .. zo gaat dat met verzoeken ..quote:En dan? Dan hebben we er allemaal maar rekening mee te houden? "Ja mijn moeder zegt dat ik een versgeperst sapje moet na de stoelgang, en waarom heeft u geen punthoed op?"
Als ze had gevraagd om iets voor haarzelf dan is het normaal. Zij wil iets van een ander omdat zij dat gelooft. En dat is krom.
Ja ga het omdraaienquote:Op zondag 25 mei 2008 17:48 schreef moussie het volgende:
[..]
en dat bepaal jij ? En wie ben jij dan wel dat jij dat je denkt dat te mogen bepalen .. ? We hebben maar een norm op deze planeet, da's de jouwe en daar hoort iedereen zich aan te houden ?
Klopt. En iedereen is vrij om daar kritiek op te leveren of daarop te reageren. Want als de KLM de regels van bepaalde strenge islamitische stromingen als uitgangspunt gaat nemen, dan weet ik dat tenminste vantevoren.quote:Mi is het nog steeds die vliegtuigmaatschappij die dat bepaald .. als die mevrouw, om wat voor idiote reden dan ook, niet naast een man wil zitten en de vliegmaatschappij komt daaraan tegemoet, de klant is immers koning, is dat een zaak van hun en van niemand anders ..
Ja dat kan ook ja.quote:Daarnaast heb jij geen idee wat die vrouw gevraagd heeft, zij kan net zo goed gevraagd hebben of zij elders mag zitten en is het de stewardess geweest die op het idee kwam om de meneer te vragen .. het ging immers om een betere zitplaats, aan een verzoek tegemoet komen is een ding, maar op die manier een betere zitplaats proberen te krijgen kan natuurlijk niet
[..]
Nee maar een segregratiebeleid naar kaste, ras of religie is dus juist het uitdragen van een politieke boodschap of het opleggen van normen.quote:Het kastenstelsel wel ja, maar dat een vliegtuigmaatschappij klantgericht werkt niet .. je wil immers dat elke klant, ongeacht achtergrond een fijne reis heeft, je bent er om hem/haar van punt A naar punt B te brengen, niet om een of andere politieke boodschap uit te dragen, jouw normen op te leggen of whatever
[..]
Daar heb je gelijk in, het blijft de Telegraafquote:Nee, er wordt gewoon gekeken of aan dat verzoek tegemoet kan worden gekomen .. als er een plekje aan het raam vrij is, of iemand wil ruilen kan het, zo niet heeft de verzoeker pech gehad .. zo gaat dat met verzoeken ..
En zoals ik al zei, we hebben geen idee hoe zij het gevraagd heeft, er zonder meer van uit gaan dat zij wel gevraagd zal hebben of die man elders kan gaan zitten is net zo krom als de header van de Telegraaf die van een verzoek dat ingewilligd werd een eis maakt waarvoor gezwicht werd
Nee, inderdaad, je hebt daar niet zonder meer recht op dat te kunnen eisen, maar je mag het toch vragen!quote:Op zondag 25 mei 2008 19:43 schreef Elfletterig het volgende:
Je kunt NIET van medereizigers gaan verwachten dat ze zich aan jouw bekrompen denkbeelden aanpassen.
Klant: ik wil een ticket betalen, op voorwaarde dat ik niet naast een man zit.quote:Op zondag 25 mei 2008 19:43 schreef Elfletterig het volgende:
Tja, alsof het nieuwsbericht per definitie niet waar KAN zijn omdat het in De Telegraaf stond... De argumenten die ik tegenkom, zijn nogal matig. Mwanatabu heeft het prima verwoord. De KLM hoort zijn oren niet te laten hangen naar strenge moslimgelovigen. Als je als moslim echt zo principieel bent dat je niet naast een man wilt zitten, moet je niet gaan vliegen maar met je eigen auto gaan reizen. Of je moet zo veel mans zijn om gewoon de plaatsen naast je eigen stoel op te kopen. Je kunt NIET van medereizigers gaan verwachten dat ze zich aan jouw bekrompen denkbeelden aanpassen.
huh .. want iedere moslim die met de KLM vliegt moet in Nederland integreren ?quote:Op zondag 25 mei 2008 17:38 schreef Elfletterig het volgende:
is eenvoudig vast te stellen dat moslims zeer, zeer matig integreren in onze samenleving.
aah, en nu probeer je me te intimideren met 'als jij een andere mening hebt gaan we toch lekker je uitkering afpakken' .. toffe mentaliteit ..quote:Op zondag 25 mei 2008 17:41 schreef RonaldRegen het volgende:
[..]
Serieus???
Tsja, dit soort mensen gaan het uiteindelijk als eerste afleggen als ze hun kont tegen de krib blijven gooien. Dat wordt binnenkort bedelen.
hehe, maar dat is nou juist het punt .. verschillende normen die botsen .. ik persoonlijk vind onze normen ook beter, daar niet van, maar als dat mens daar anders over denkt, wie ben ik dan om haar te 'dwingen' om er anders over te denken .. ik zie het toch ook niet zitten als zij mij haar leefregels wil gaan opleggenquote:Op zondag 25 mei 2008 19:17 schreef Mwanatabu het volgende:
Ja ga het omdraaienDie mevrouw wil dat iedereen zich aan haar norm houdt maar nee hoor, ik heb het probleem...
nou nou, als uitgangspunt is nou ook weer zwaar overdreven .. gewoon 1 moslima die om religieuze redenen vroeg of het mogelijk is om niet naast een man te zitten .. zoals ik al zei, het gebeurt volgens hun zo goed als nooit, ze hebben er nog niet eens afspraken over ..quote:Klopt. En iedereen is vrij om daar kritiek op te leveren of daarop te reageren. Want als de KLM de regels van bepaalde strenge islamitische stromingen als uitgangspunt gaat nemen, dan weet ik dat tenminste vantevoren.
tja, ze had ook kunnen zeggen dat zij net zwanger is en kotsmisselijk wordt van die lichaamsgeur naast haar .. bvbquote:Ja dat kan ook ja.
hmz, ik zie het meer als klantgericht handelen, je legt die mensen immers niets op dat hun vreemd is, je past je, zover mogelijk, aan aan wat voor hun normaal is .. mi is het opleggen van jouw normen een politieke boodschap ..quote:Nee maar een segregratiebeleid naar kaste, ras of religie is dus juist het uitdragen van een politieke boodschap of het opleggen van normen.
lijkt net een kruistocht de laatste tijd .. ben benieuwd wat er volgende week weer komt, wie dan weer zijn 5 minutes of fame krijgt dankzij een klagende of vragende moslimquote:Daar heb je gelijk in, het blijft de Telegraaf
Mwah, dat valt wel mee hoor met die intimidatie. Ik doe alleen maar een voorspelling. Never bite the hand that feeds.quote:Op zondag 25 mei 2008 23:16 schreef moussie het volgende:
[..]
aah, en nu probeer je me te intimideren met 'als jij een andere mening hebt gaan we toch lekker je uitkering afpakken' .. toffe mentaliteit ..
En over vijf jaar, als men door heeft dat men alle 'wensen' inwilligt:quote:Op zondag 25 mei 2008 22:01 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Klant: ik wil een ticket betalen, op voorwaarde dat ik niet naast een man zit.
KLM: doen we niet aan, we willen geen winst maken, maar zorgen dat mensen altijd op hun bestelde stoel zitten. Pak maar de auto.
Yeah right..
In de realiteit zegt KLM dan natuurlijk; 'we zullen kijken wat we kunnen doen'. Ze zullen NOOIT een garantie geven op een stoel naast een andere vrouw. Zo zit het systeem gewoon niet in elkaar. Trouwens ook niet bij andere maatschappijen.quote:Op zondag 25 mei 2008 22:01 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Klant: ik wil een ticket betalen, op voorwaarde dat ik niet naast een man zit.
KLM: doen we niet aan, we willen geen winst maken, maar zorgen dat mensen altijd op hun bestelde stoel zitten. Pak maar de auto.
Yeah right..
Tja, zoals ik al zei, zet maar eens al dat vrijwilligerswerk om in betaald werk, wat het dus eigenlijk is, dan heet het niet meer uitkering maar inkomen .. er zijn hele kuddes mensen die geen 'regulier' baantje kunnen krijgen omdat zij te oud zijn, een arbeidshandicap hebben etc, die dagelijks vrijwilligerswerk gaan doen, zonder dat werk zouden hele sectoren dienstverlening niet kunnen draaien .. dus dat met het afschaffen van de uitkeringen zal echt zo'n vaart niet lopenquote:Op zondag 25 mei 2008 23:49 schreef RonaldRegen het volgende:
Mwah, dat valt wel mee hoor met die intimidatie. Ik doe alleen maar een voorspelling. Never bite the hand that feeds.![]()
nou, ik ben dat hele opgeblazen Telegraaf-gezeik om 5 klagende/vragende moslims anders ook meer dan zat .. ik vind het ongelooflijk dat er echt mensen rondlopen die aparte wetten voor moslims willen hebben op basis van dit soort opgeklopte berichtgeving .. wanneer was ook alweer de laatste keer dat we dat hadden ?quote:Mensen zijn dat hele moslimgezeik meer dan zat (zie bijvoorbeeld ook de poll op de frontpage). Als moslims zo door blijven gaan met hun gezanik, zal het er echt niet beter op worden voor hun. En juist de meest kwetsbare groepen, mensen met een uitkering etc., zullen daar het meeste last van krijgen.
hoh, wie dringt hier nou wie wat op .. deze moslima doet een verzoek, zij dringt helemaal niemand iets op .. diegenen die hier iets wil opdringen ben jij, sterker nog, je wil de moslima het recht ontnemen om te mogen vragen/klagen ..quote:Maar goed, doe lekker wat je wilt, ga lekker verder met het aan anderen opdringen van al je religieuze onzin. En laat je door mijn uitspraken en voorspellingen vooral niet weerhouden.
Het gaat om een gebeurtenis die uiterst abnormaal is in Nederland, dus dan is het niet vreemd dat erover bericht wordt.quote:Op maandag 26 mei 2008 00:31 schreef moussie het volgende:
nou, ik ben dat hele opgeblazen Telegraaf-gezeik om 5 klagende/vragende moslims anders ook meer dan zat .. ik vind het ongelooflijk dat er echt mensen rondlopen die aparte wetten voor moslims willen hebben op basis van dit soort opgeklopte berichtgeving .. wanneer was ook alweer de laatste keer dat we dat hadden ?
hoh, wie dringt hier nou wie wat op .. deze moslima doet een verzoek, zij dringt helemaal niemand iets op .. diegenen die hier iets wil opdringen ben jij, sterker nog, je wil de moslima het recht ontnemen om te mogen vragen/klagen ..
Jullie maken van onze vrijheid een lachertje, je bent alleen nog maar vrij om je aan te passen, anders mag je oprotten .. van vrijheid voor iedereen, ongeacht ras, religie, ideologie, sekse of seksuele geaardheid, is vrijheid geworden aan het loopbandje van de gratie van de meerderheid
Iets genuanceerder wat ik zei, maar dat bedoel ik. Ik ben het met je eens.quote:Op maandag 26 mei 2008 00:31 schreef HiZ het volgende:
[..]
In de realiteit zegt KLM dan natuurlijk; 'we zullen kijken wat we kunnen doen'. Ze zullen NOOIT een garantie geven op een stoel naast een andere vrouw. Zo zit het systeem gewoon niet in elkaar. Trouwens ook niet bij andere maatschappijen.
Als bij wijze van spreken de laatste lege stoel naast die vrouw is en die stoel kan worden verkocht aan een full-fare betalende man, dan wordt het gewoon 'we hebben het geprobeerd, maar het is niet gelukt helaas, volgende keer beter'.
Het gaat hier volgens mij ook niet om 'zwichten voor' maar gewoon om het voldoen aan verzoeken van passagiers waar redelijk makkelijk aan kan worden voldaan. En als blijkt dat het niet makkelijk is, dan kan de klant het mooi vergeten.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |