Je hebt toch een penisachtig iets daaronder zitten, dat zie jetoch door een badpak heen lijkt mequote:Op vrijdag 23 oktober 2009 14:01 schreef Elledan het volgende:
NekoKoneko - Woon je in Almere? Dan kunnen we samen studeren
[..]
Nee hoor, ik draag gewoon een badpak en er valt helemaal niets vreemds te zien
Nee hoor, bij mij blijkbaar niet. Krijg tenminste geen vreemde blikken en m'n huisgenoot zou het echt wel zeggen als hij iets vreemds zagquote:Op vrijdag 23 oktober 2009 14:03 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Je hebt toch een penisachtig iets daaronder zitten, dat zie jetoch door een badpak heen lijkt me
Wat een waardeloze topic-kick zeg. Voegt he-le-maal niks toe.quote:Op zaterdag 17 april 2010 09:06 schreef PatrickovicF het volgende:
Bij dit topic heb ik echt een dejavu gevoel
leuke vader bij wie ik oppas...
Hij heeft inmiddels 2 piemels en doet mee in diverse porno films.quote:Op zondag 18 april 2010 09:06 schreef Leintjeuh het volgende:
Elleldan, heb je nog nieuws voor ons?
Dat is helaas niet hoe het werkt. Dat zou betekenen dat ik iets zou willen worden (punt B), terwijl ik op dit moment nog niet weet wat ik nu ben (punt A). Ook zegt Duitsland nog steeds dat ik al een vagina heb en slechts een cosmetische operatie daarvoor nodig heb, terwijl Nederland zegt dat er niets bijzonders is en weigert met Duitsland te overleggen. Het zit volkomen vast en ik heb absoluut niet het gevoel dat het de nederlandse artsen ook maar iets kan verdommen wat er met mij aan de hand is.quote:Op zaterdag 17 april 2010 13:43 schreef valentina_4u het volgende:
oh dit vind ik echt vervelend voor je. zoiets gun je niemand.
is er geen mogelijkheid een geslachtsoperatie te ondergaan waardoor je compleet het uiterlijk van hoe jij jezelf ziet krijgt? meisje/jongen?
Graag gedaanquote:
Wat vind jij jezelfquote:Op zaterdag 24 mei 2008 01:13 schreef Elledan het volgende:
Hallo, en mijn verontschuldigingen voor dit best wel serieuze onderwerp in dit forum
Ik zit met een best wel ongebruikelijk probleem wat een grote impact heeft op mijn leven. Het is namelijk zo dat ik geboren ben met een geboortedefect dat, hoewel het vaak voorkomt, bij mij pas kortgeleden ontdekt is. In het kort ben ik een semi-hermafrodiet, wat betekent dat ik zowel mannelijke als vrouwelijke geslachtsorganen bezit, maar volledig onvruchtbaar ben.
Tot begin 2005 leefde iedereen in de veronderstelling dat ik een jongen was. Na een omweg van 2,5 jaar via de VUMC waar men weigerde te erkennen dat ik misschien intersexueel (hermafrodiet) zou kunnen zijn en geen enkel onderzoek heeft uitgevoerd. Uiteindelijk heeft in december 2007 een MRI scan in Duitsland uitgewezen dat ik inderdaad hermafrodiet ben, maar weigert men in Nederland nog steeds dit resultaat te erkennen. Waarschijnlijk zal ik hierom mij in Duitsland verder laten behandelen.
Mijn medische situatie is als kort: ik heb een vrouwelijk lichaam zonder enige mannelijke kenmerken afgezien van de geslachtsorganen. Daar heb ik een proto-penis, waarschijnlijk geen prostaat, iets wat op testikelen lijkt, geen baarmoeder of eierstokken maar wel een vagina, waarvan de schaamlippen volledig vergroeid zijn en dus de vagina opening afsluit.
Mijn ervaringen op sexueel gebied zijn best wel... interessant te noemen. Het begon allemaal met een verkrachting door een 'vriend' die dacht mij te helpen mijn lichaam beter te leren kennen. Als gevolg daarvan raakte ik volkomen het spoor bijster en heb mij laten verleiden tot een aantal trio's, die mij deden realiseren dat wat ik heb aan 'mannelijke' onderdelen inderdaad niet lijken te werken zoals ze zouden moeten, dat ik verdomd weinig aan sex lijk te hebben, en dat sex zonder liefde mij echt rot doet voelen.
Ondertussen ben ik redelijk gestabiliseerd, maar heb de hoop op een plezierig sexueel contact eigenlijk volledig opgegeven tot de operatie. Dit zeker om frustraties te voorkomen. Relaties ga ik nog niet aan omdat ik meen die niet aan te kunnen. Mijn hoop is dus eigenlijk volkomen gevestigd op wat ik in Duitsland kan regelen.
Alle commentaar en zo zijn welkom
jajajaja ik heb het gelezen;) en dit topic ook! erg aangrijpendquote:Op maandag 26 april 2010 15:16 schreef Elledan het volgende:
Dank je, Oksel
Ik weet trouwens niet of het iemand opgevallen is, maar ik heb in het 5 maart nummer van de Telegraaf (bijlage Vrouw) gestaan met mijn verhaal. Ik heb de scans ervan op mijn site gezet
Complex antwoordquote:
Mogelijk jaquote:Op maandag 26 april 2010 23:27 schreef TheFrankey het volgende:
tvp. Ps dit topic beter in RenP Psych?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |