Kan hij in ieder geval zijn ossenhaas blijven bekostigen voorlopigquote:Op vrijdag 23 mei 2008 12:42 schreef mootie het volgende:
[..]
Een duizendje of 6 elk weekend een paar maanden lijkt me niet gek.
Ik en jou beschuldigen?quote:Op vrijdag 23 mei 2008 12:40 schreef Dementor het volgende:
[..]
Ik was voor Huub en Jaap, dus beschuldig mij daar niet van.
Heb jij toevallig Ricardo gezien in de villa tijdens de finale?quote:Op vrijdag 23 mei 2008 12:43 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Ik en jou beschuldigen?![]()
Ik doelde op lui, oudbewoners en gastspelers, die eerst aan de 'kant' van B en A stonden, maar later openlijk hun voorkeur naar Huub lieten blijken.
T-Lex werd zo vaak genoemd door B en A, dat hij in mijn ogen, ook een beetje een gastspeler was
Ja, dat was ik bijna vergeten:quote:Op vrijdag 23 mei 2008 12:37 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Net iets meer dan 49 procent van de bellers en sms-ers....?
quote:
Als ze het gaan doen, zien ze er geld in. Want dat is de enige reden om er een vervolg aan te geven, verder niets.quote:Op vrijdag 23 mei 2008 12:35 schreef Lobasca het volgende:
[..]
De uitzendingen van Studio Sport gaan meer kijkers trekken idd. Had zelf ook wel verwacht, dat het meer zou spelen bij de mensen, niet dus. Een DGK 2, lijkt me daarom ook vrij kansloos.
Volgens Rutger lijkt Brian een beetje op Joran, kan het dus wel verklarenquote:Op vrijdag 23 mei 2008 12:46 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Ja, het ging hier gisteravond sneller, dan ten tijde van de uitzending van Peterrrrrrrrrrrrrrrrr de Vries over Joran v/d Sloot.
Nope, maar ook niet opgelet..Ik had het geluid van de TV uitstaan.quote:Op vrijdag 23 mei 2008 12:46 schreef Dementor het volgende:
[..]
Heb jij toevallig Ricardo gezien in de villa tijdens de finale?
Dat waren geen individuele bellers, dat waren John stemmers. Van John zelf of van de kliek die ervoor moesten zorgen dat Brian nog verder door het keelgat geduwd werd.quote:Op vrijdag 23 mei 2008 12:37 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Net iets meer dan 49 procent van de bellers en sms-ers....?
quote:Op vrijdag 23 mei 2008 12:47 schreef dieenebart het volgende:
EN DEZE MOETEN JULLIE ALLEMAAL KIJKEN!!!
(nee, niet m'n capslock vergeten.)
het is toch fokking niet normaal![]()
edit: Dementor, je was me voooooor!![]()
Neeeeeeeeh Neeeeeeeeh.quote:Op vrijdag 23 mei 2008 12:47 schreef dieenebart het volgende:
EN DEZE MOETEN JULLIE ALLEMAAL KIJKEN!!!
(nee, niet m'n capslock vergeten.)
het is toch fokking niet normaal![]()
edit: Dementor, je was me voooooor!![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |