jaap gaat winnen, niet NAAR BED GAAN. Anders mis je die bek van loooooser Bwianquote:Op donderdag 22 mei 2008 22:17 schreef beequeen het volgende:
Dank NMNS.
Ik ga echt niet kijken hoe die pauper de Kooi wint.
*duikt tussen de vette lappen en begint morgen de dag niet met een dansje.*
quote:Op donderdag 22 mei 2008 22:20 schreef Leandra het volgende:
* Leandra heeft inmiddels een 2de SMSje verstuurd![]()
![]()
Voor Jaap
Wtf...Leandra.....quote:Op donderdag 22 mei 2008 22:20 schreef Leandra het volgende:
* Leandra heeft inmiddels een 2de SMSje verstuurd![]()
![]()
Voor Jaap
Nee hoor, omdat Claire het koffertje pakte en hij logisch nadacht aan de hand van de polls en de berichten over de fanatieke aanhang van Huub.quote:Op donderdag 22 mei 2008 22:19 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Straks gaat die verliezen omdat hij Brian 3 punten heeft gegeven, en Huub 0![]()
Opa is een beetje dement aan het wordenquote:Op donderdag 22 mei 2008 22:19 schreef Opa_vertelt het volgende:
Zo, dat irritante schlemieltje genaamd huub loopt dus straks gewoon buiten.
Stel je voor dat Opa of een gelijkgestemde hem tegenkomt.
Opa: Hoi Huub!![]()
Huub: Dag meneer.
Opa: *pof*![]()
Huub: [ afbeelding ]
Héérlijk!
Yupquote:
Niet? Ik hoop toch echt dat Jaap nu wint.quote:Op donderdag 22 mei 2008 22:21 schreef MargrietV het volgende:
Nou Huubfans stemmen niet op een verrader matennaaier.
Ik heb nu wel zin om een Opa in elkaar te slaanquote:Op donderdag 22 mei 2008 22:19 schreef Opa_vertelt het volgende:
Zo, dat irritante schlemieltje genaamd huub loopt dus straks gewoon buiten.
Stel je voor dat Opa of een gelijkgestemde hem tegenkomt.
Opa: Hoi Huub!![]()
Huub: Dag meneer.
Opa: *pof*![]()
Huub: [ afbeelding ]
Héérlijk!
en zijn Anaalridderschap.quote:Op donderdag 22 mei 2008 22:20 schreef MargrietV het volgende:
Ja Misdaad loont... en Brian gaat binnenkort de bajes in..... kan hij zijn zelfbeheersing toepassen.
Al maanden.quote:
quote:Op donderdag 22 mei 2008 22:19 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik keek ook nog evenen toen
en
maar dan met een flute .
kop op schatje..het komt allemaal wel weer goed met Huub en met ons...quote:Op donderdag 22 mei 2008 22:17 schreef beequeen het volgende:
Dank NMNS.
Ik ga echt niet kijken hoe die pauper de Kooi wint.
*duikt tussen de vette lappen en begint morgen de dag niet met een dansje.*
en bovendien kan brian zich niet fatsoenlijk verwoorden als vertegenwoordiger van DGK. En hij heeft die del de hele tijd bij zich.quote:Op donderdag 22 mei 2008 22:20 schreef tutjehola het volgende:
[..]
Volgens mij is Jaap de enige die kan winnen met de minste kans op processen. Hij heeft niemand gemept, zich aan de regels gehouden. Als ze slim zijn gaat Jaap winnen, Brian kan echt niet, teveel negatieve publiciteit en filmpjes die de ronde doen.
Ik heb nog even een smsje voor Jaap gestuurdquote:Op donderdag 22 mei 2008 22:21 schreef VirtualPOM het volgende:
[..]
Nee hoor, omdat Claire het koffertje pakte en hij logisch nadacht aan de hand van de polls en de berichten over de fanatieke aanhang van Huub.
Waar dacht je dat al die views vandaan kwamen in de COS-sen? Lurkers, allemaal.quote:Op donderdag 22 mei 2008 22:21 schreef Mokum020 het volgende:
Waar komen al die ramptouristen vandaan eigenlijk?
Tuurlijk.... maar dan lopen de AManda fans massal op brian te stemmen.... deze finale was al kansloos voor iedereen behalve Brian.... in goed engels noem je dit gewoon een SCAM....quote:Op donderdag 22 mei 2008 22:20 schreef loisie het volgende:
ze zetten Jaap op de tweede plaats zodat de Huubfans op hem gaan stemmen en dan wint de Rat alsnog..............brengt geld op
quote:Op donderdag 22 mei 2008 22:19 schreef Opa_vertelt het volgende:
Zo, dat irritante schlemieltje genaamd huub loopt dus straks gewoon buiten.
Stel je voor dat Opa of een gelijkgestemde hem tegenkomt.
Opa: Hoi Huub!![]()
Huub: Dag meneer.
Opa: *pof*![]()
Huub: [ afbeelding ]
Héérlijk!
JAAAAH JAAAAH JAAP JAAPquote:Op donderdag 22 mei 2008 22:22 schreef noekje het volgende:
[..]
Niet? Ik hoop toch echt dat Jaap nu wint.
Nog genoeg filmpjes over die niet goed zijn voor Brian's image.. dus hup Jaap.quote:Op donderdag 22 mei 2008 22:22 schreef Vandaag... het volgende:
[..]
en bovendien kan brian zich niet fatsoenlijk verwoorden als vertegenwoordiger van DGK. En hij heeft die del de hele tijd bij zich.
quote:Op donderdag 22 mei 2008 22:21 schreef Sonique het volgende:
Brian kan niet winnen, want eigenlijk had Brian al 4 keer gediskwalificeerd moeten zijn.
omdat je van Fokkers houdtquote:Op donderdag 22 mei 2008 22:16 schreef Rens_Wilders het volgende:
kutktkutkutkut wat is het toch ook een kutprogramma, waarom heb ik uuuuuren van mijn leven besteed aan deze onzin?!
Gokje, op Brian gestemdquote:Op donderdag 22 mei 2008 22:19 schreef Opa_vertelt het volgende:
Zo, dat irritante schlemieltje genaamd huub loopt dus straks gewoon buiten.
Stel je voor dat Opa of een gelijkgestemde hem tegenkomt.
Opa: Hoi Huub!![]()
Huub: Dag meneer.
Opa: *pof*![]()
Huub: [ afbeelding ]
Héérlijk!
Dat zei hij anderhalf jaar geleden ook al, zegt genoeg lijkt mij.quote:Op donderdag 22 mei 2008 22:22 schreef Stienn het volgende:
John de mol zei vandaag nog dat hij er van uit ging dat brain zal winnen...vuile rat!
Deze week is idd gebleken dat Jaap het sterkst is in de media. Zijn verstand gekoppeld aan zijn humor laat zich geldenquote:Op donderdag 22 mei 2008 22:22 schreef Vandaag... het volgende:
[..]
en bovendien kan brian zich niet fatsoenlijk verwoorden als vertegenwoordiger van DGK.
Ik denk bijna dat het geen nep meer is, want dan hadden ze Huub toch niet laten gaan?quote:Op donderdag 22 mei 2008 22:19 schreef loisie het volgende:
ze zedtten Jaap op de tweede plaats zodat de Huubfans op hem gaan stemmen en dan wint de Rat alsnog..............brengt geld op
Ik denk dat de hopen stront op waren, en de vuilnisbakken geleegd. Daarom komen die vliegen hier maar heenquote:Op donderdag 22 mei 2008 22:21 schreef Mokum020 het volgende:
Waar komen al die ramptouristen vandaan eigenlijk?
Idd.Then again, Brian of Amanda gun ik het al helemaal niet.quote:Op donderdag 22 mei 2008 22:21 schreef humberto.tan het volgende:
Laat Jaap maar verliezen op exact het verschil in punten dat hij Brian cadeau heeft gedaan, dan mag hij zichzelf aanrekenen dat hij de meest wanstaltige deelnemer ooit aan een realityprogramma de overwinning geschonken heeft.
Precies in dit geval is de meest onterrechte winnaar de beste winnaar.quote:Op donderdag 22 mei 2008 22:21 schreef MargrietV het volgende:
Nou Huubfans stemmen niet op een verrader matennaaier.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |