Zie je die lange passes eigenlijk in de samenvatting van RTL?quote:Op zaterdag 24 mei 2008 13:29 schreef BliksemSchigt het volgende:
Zijn lange pass. Zijn goal tegen Feyenoord
. Zijn goal tegen Sparta
. Prachtige kopbal tegen Heerenveen
.
Middelmatige verdediger naar een middelmatige club. Johnny komt op zijn 30ste terug bij Ajax
.
Wat een twee maanden wel niet kan veranderenquote:Op vrijdag 23 mei 2008 14:37 schreef Breach het volgende:
Leuke discussie inderdaadMisschien speel ik nu een beetje advocaat van de duivel
Maar Er werd net gesteld dat HSV en Atletico op dit moment een stap hogerop is. En dat valt door geen enkele voetballiefhebber te ontkenne, ook door mij niet.
Als je naar Atletico gaat (en je wilt zelf een stap hogerop) dan vind je dus eigenlijk dat je een hoger niveau aankan. Maar als je dan Ajacied in hart en nieren bent zou je er ook voor kunnen kiezen om met jou hoger niveau, je club weer gelijk te trekken met clubs als HSV en Atletico die nu beter zijn...
Overigens gun ik als geen ander Heitinga zijn transfer. Maar ik zou het zelf (mocht ik zijn kwaliteiten hebben) niet doen.
quote:Op dinsdag 25 maart 2008 17:44 schreef Breach het volgende:
Ik vind het een goede keuze van hem. Hij weet dat ie hier elke week zal spelen. Wanneer ie naar het al vaker genoemde Real of Barca zou gaan dan is ie verre van zeker van zijn speelminuten. Bovendien is het (helaas) een grote stap wanneer je van Ajax naar zo'n grote club gaat. Daarom kan ie beter wat jaartjes bewijzen wat ie waard is en dan komt die grote club vanzelf en kan ie er wel in de basis spelen. Zo niet.. Dan komt ie toch lekker terug naar ajax. Johnny
quote:Op dinsdag 25 maart 2008 17:51 schreef Breach het volgende:
[..]
Laten we eerlijk zijn.. wat kan hij komende jaren bij Ajax nog bijleren.. Onze competitie is van een steeds minder niveau en we winnen die niet eens en ook Europees is het niks meer afgelopen jaren. Het is cru om vast te stellen maar het is wel zo.
Wat dan welquote:Op zaterdag 24 mei 2008 13:26 schreef RayMania het volgende:
Ik denk dat enkele users nog eens de titel moeten lezen. De voetbalkwaliteiten, gewonnen prijzen of aantal gespeelde wedstrijden maken helemaal niet uit bij deze verkiezing.
Per-soon-lijk-heidquote:Op zaterdag 24 mei 2008 15:02 schreef tong80 het volgende:
[..]
Wat dan wel
Of ie oude vrouwtjes helpt bij het oversteken ?
Ja dan staat Heitinga er terecht tussen. Wat een charisma, wat een uitstraling en wat een geweldige teksten heeft ie altijd.quote:
Respecteer gewoon elkaars keuze. Kan mij het schelen of jij op Groot, Swart of Keizer gestemd hebt en waarom je dat hebt gedaan. Misschien andersom ook eens doen?quote:Ajacied Johnny Heitinga was maandagavond samen Feyenoord-speler Giovanni van Bronckhorst te gast in het tv-programma Holland Sport. Beide internationals gaven aan échte clubvoetballers te zijn. "Ik zal nooit voor Feyenoord spelen. Ajax is mijn club", aldus de 24-jarige Heitinga resoluut.
Waar respecteer ik die keuze niet ? Ik zeg alleen dat het me verbaast. Ik vind het leuk om er over te discussieren. Is toch niks mis mee ? Daar is dit forum voor.quote:Op zaterdag 24 mei 2008 15:11 schreef RayMania het volgende:
Geweldige teksten inderdaad.
[..]
Respecteer gewoon elkaars keuze. Kan mij het schelen of jij op Groot, Swart of Keizer gestemd hebt en waarom je dat hebt gedaan. Misschien andersom ook eens doen?
In elk topic komen er wel vraagtekens langs als er spelers als Heitinga doorgaan en oud-spelers als Swart of Keizer afvallen. En elke keer het argument jonge FOK!kertjes die geen geschiedenis zouden kennen of geen Ajacied zouden zijn.quote:Op zaterdag 24 mei 2008 15:14 schreef tong80 het volgende:
[..]
Waar respecteer ik die keuze niet ? Ik zeg alleen dat het me verbaast. Ik vind het leuk om er over te discussieren. Is toch niks mis mee ? Daar is dit forum voor.
Nee hoor niet elke keer. Maar ben je het niet met me eens dat het absurd zou zijn mocht Heitinga de halve finale halen. Vorig jaar had ie bijvoorbeeld een totaal mislukt seizoen.quote:Op zaterdag 24 mei 2008 15:17 schreef RayMania het volgende:
[..]
In elk topic komen er wel vraagtekens langs als er spelers als Heitinga doorgaan en oud-spelers als Swart of Keizer afvallen. En elke keer het argument jonge FOK!kertjes die geen geschiedenis zouden kennen of geen Ajacied zouden zijn.
Kijk nou alsjeblieft eens naar de TT.quote:Op zaterdag 24 mei 2008 15:19 schreef tong80 het volgende:
[..]
Nee hoor niet elke keer. Maar ben je het niet met me eens dat het absurd zou zijn mocht Heitinga de halve finale halen. Vorig jaar had ie bijvoorbeeld een totaal mislukt seizoen.
Ok, wat een schatje is het.quote:Op zaterdag 24 mei 2008 15:20 schreef Breach het volgende:
[..]
Kijk nou alsjeblieft eens naar de TT.
fa·vo·riet2 (bijvoeglijk naamwoord; favorieter, favorietst)
1 meest geliefd
Eigenlijk moeten dat Petterson, Rich. Witschge, Litmanen en Rijkaard zijnquote:Danny Blind
Jari Litmanen
Frank Rijkaard
Marco van Basten
quote:Op zaterdag 24 mei 2008 15:35 schreef Dr.Daggla het volgende:
Volgens mij begrijpt de oude garde het verschil tussen beste en favoriete nog niet helemaal.
quote:Op zaterdag 24 mei 2008 03:02 schreef tong80 het volgende:
Neeskens was inmens populair in de jaren zeventig.
De vrouwen smolten voor hem en iedere man wilde zijn zoals de Nees.
Maar goed Heitinga is nu populairder.
Ik vergeet trouwens steeds zijn voornaam.
Stefan Petterson was idd ongekend populair. Zijn afscheid in de Meer is nooit meer geevenaard.quote:Op zaterdag 24 mei 2008 15:31 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Eigenlijk moeten dat Petterson, Rich. Witschge, Litmanen en Rijkaard zijn
Die matten in de hekken.quote:Op zaterdag 24 mei 2008 17:20 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Stefan Petterson was idd ongekend populair. Zijn afscheid in de Meer is nooit meer geevenaard.
Zeker wetenquote:Op zondag 25 mei 2008 02:26 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Die matten in de hekken..
Hele meer blauw.. Was dat trouwens niet de introductie van die vlaggetjes ook? Of was dat bij Rijkaards afscheid? Dat was ook wel mooi trouwens, maar dat van Petterson was echt kippenvel tot aan een brok in je keel.
Sorry tong. Maar doe je nu net alsof je dom bent?quote:Op zaterdag 24 mei 2008 15:19 schreef tong80 het volgende:
[..]
Nee hoor niet elke keer. Maar ben je het niet met me eens dat het absurd zou zijn mocht Heitinga de halve finale halen. Vorig jaar had ie bijvoorbeeld een totaal mislukt seizoen.
Nee...ben gewoon domquote:Op zondag 25 mei 2008 15:59 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Sorry tong. Maar doe je nu net alsof je dom bent?
Aan de stemmen hier zie je al dat Jari bij iedereen sowieso in de top 4 staat. Denk ook wel dat hij grote kans maakt voor de eindstreepquote:
Er zijn er al drie sowieso door, die zijn te ver weggelopen van de rest. Het gaat om de vierde plek, die is nog spannend.quote:Op zondag 25 mei 2008 16:27 schreef behangplakker het volgende:
[..]
Aan de stemmen hier zie je al dat Jari bij iedereen sowieso in de top 4 staat. Denk ook wel dat hij grote kans maakt voor de eindstreep
Al druk tellende danquote:Op zondag 25 mei 2008 16:34 schreef RayMania het volgende:
[..]
Er zijn er al drie sowieso door, die zijn te ver weggelopen van de rest. Het gaat om de vierde plek, die is nog spannend.
Deadline was toch 20.00 ong half uur geleden?quote:Op zondag 25 mei 2008 20:21 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Wacht je net zolang tot Heitinga genoeg stemmen heeft om door te gaan?
Dannyquote:Op zondag 25 mei 2008 21:49 schreef RayMania het volgende:
[ afbeelding ]
79 stemmers in totaal, wat 316 stemmen maakt.
Was spannend tussen Blind en Cruijff, ging op en neer. Vier stemmen verschil over 79 stemmers is weinig.quote:Op zondag 25 mei 2008 21:50 schreef Godlike02 het volgende:
Dennis!![]()
Dat johan nog spannend was ik had verwacht bergkamp
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |