Ligt er een beetje aan.quote:Op maandag 18 augustus 2008 04:55 schreef TubewayDigital het volgende:
bij die A-toernooien, doen ze dan ook een drankje na afloop
Ik had niet zo'n goeie dag denk ik....quote:Op maandag 18 augustus 2008 11:32 schreef Chriz2k het volgende:
Met jouw servicegeweld hadden het toch wel twee tie-breaks moeten zijn hoor.
Er zijn meerdere manieren om aan tegenspelers te komen. Als je vrienden hebt die tennissen helpt dat, zeker als ze ongeveer hetzelfde niveau hebben) en anders kan je wel aan tenniskennissen komen. Je kan lessen volgen en dat is misschien best een goed idee, daar kom je natuurlijk ook andere mensen tegen die ongeveer jouw niveau hebben en met wie je dus een keer een balletje kan slaan. Bij de meeste verenigingen kan je lid worden zonder lessen te nemen en bij sommigen ook lessen zonder dat je recht hebt daarbuiten te tennissen, dat hangt een beetje van je vereniging af.quote:Op vrijdag 22 augustus 2008 15:56 schreef Burdie het volgende:
Ja hoi, ik heb een vraag. Toen ik klein was, heb ik getennist, maar dat is echt alweer zeker 14 jaar geleden. Nu zit ik eraan te denken om het weer op te pakken (hoewel ik nog twijfel, want hockey lijkt me ook leuk) maar ik snap niet goed hoe het systeem werkt.
Ik snap wel dat je banen kunt 'afhangen', maar hoe kom je aan een tegenspeler? Moet je eerst lessen volgen en hoe kom je er achter wat je niveau is?
Je kan op elke leeftijd beginnen, de vraag is alleen hoe goed je wordt als je later begint zonder ooit een bal te hebben geslagen. Je kan het nog prima leren vanaf je 14de. Sommigen beginnen ook nog wanneer ze gaan studeren en sommigen pas op hun 30ste.quote:Op woensdag 20 augustus 2008 16:49 schreef Vanes28 het volgende:
Ik ben nu 14 jaar en wil misschien ook gaan tennisen. Is dat een beetje laat of zijn er meerdere die op die leeftijd beginnen? En hoe zit het met wedstrijden, moet je je voor wedstrijden opgeven of speel je gewoon vaste competitie? Alvast bedankt!
je kan prima op je 14e beginnen. Het is echter dan wel te laat om wimbledon te kunnen winnen.quote:Op woensdag 20 augustus 2008 16:49 schreef Vanes28 het volgende:
Ik ben nu 14 jaar en wil misschien ook gaan tennisen. Is dat een beetje laat of zijn er meerdere die op die leeftijd beginnen? En hoe zit het met wedstrijden, moet je je voor wedstrijden opgeven of speel je gewoon vaste competitie? Alvast bedankt!
Het beste in jou geval is gewoon lid worden van een club. Misschien ken je iemand in je omgeving die goed kan tennisen en met jou eens een balletje wilt slaan. Anders kan je les nemen en met de mensen van les eens wat afspreken. Vaak organiseren clubs ook van alles voor de leden zodat ze elkaar kunnen leren kennen.quote:Op vrijdag 22 augustus 2008 15:56 schreef Burdie het volgende:
Ja hoi, ik heb een vraag. Toen ik klein was, heb ik getennist, maar dat is echt alweer zeker 14 jaar geleden. Nu zit ik eraan te denken om het weer op te pakken (hoewel ik nog twijfel, want hockey lijkt me ook leuk) maar ik snap niet goed hoe het systeem werkt.
Ik snap wel dat je banen kunt 'afhangen', maar hoe kom je aan een tegenspeler? Moet je eerst lessen volgen en hoe kom je er achter wat je niveau is?
Ja.quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 11:42 schreef TubewayDigital het volgende:
worden voor de DSS bepaling van een wedstrijd de DSS scores vergeleken die op dag van spelen je rating aangeven?
Kswiss vind ik altijd lekkerquote:Op woensdag 10 september 2008 15:59 schreef Repeat het volgende:
Wat zijn nou de mooie patta's? Want wat ik bij bv een Adidas en Nike zie zijn die onwijs lelijke klompen
Eerst sets, dan games.quote:Op woensdag 10 september 2008 22:00 schreef Mr-Sander het volgende:
Hoe gaat trouwens het systeem van toernooiklapper.nl om met een gelijke stand in punten? Dus als je in een poule met z'n drieën 4 punten haalt? Want ik heb naar verschillende omstandigheden gekeken, maar ik kan niets ontdekken dat logisch is. Dus: Hoeveelheid games gewonnen/verloren, 'gamesaldo'? Weet iemand dat toevallig?
Ik heb sowieso elk seizoen nieuwe schoenen nodig, en zo vaak speel ik ook weer niet.quote:Op woensdag 10 september 2008 22:14 schreef Norrage het volgende:
Kswiss schoenen zijn prima, maar die slijten echt als een malle......
Ik weet niet wat jij met je schoenen doet, maar ik heb mijn KSwiss 7.0 nu al 5 jaar als schoenen voor het buitenseizoen. (Gravel) en ik speel dan ongeveer 6 uur per week.quote:Op woensdag 10 september 2008 22:14 schreef Norrage het volgende:
Kswiss schoenen zijn prima, maar die slijten echt als een malle......
quote:Op woensdag 10 september 2008 22:58 schreef VadeRetro het volgende:
[..]
Ik weet niet wat jij met je schoenen doet, maar ik heb mijn KSwiss 7.0 nu al 5 jaar als schoenen voor het buitenseizoen. (Gravel) en ik speel dan ongeveer 6 uur per week.
Ze zijn nog steeds goed.
Ik brak deze week voor de eerste keer een originele veter.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |