Geen AJAX SC dat is overbodig maar beetje SC laten staan in het Ajax topic. Natuurlijk niet te overdreven. De laatste tijd vind ik dat de mods het heul goed doen in het Ajax topic. Voorheen was dat nog wel eens anders.quote:Op woensdag 21 mei 2008 17:12 schreef RayMania het volgende:
Hoihoi. Zou iedereen die geregeld in deze reeks post in dit topic kunnen aangeven hoe hij/zij deze reeks het liefste wilt hebben? VBL Evaluatie; wat vonden we van VBL dit seizoen?
Bijvoorbeeld zoals het nu gaat (offtopic door ons verwijderen), of misschien vinden jullie dat er een Ajax SC moet komen? Discussier daar!
Dat is toch juist een van de leukere dingen van het voetbal?quote:Op woensdag 21 mei 2008 17:24 schreef Breach het volgende:
Het gebruikelijke kutten als een Topclub niet goed presteert of wanneer ze verliezen is vaak wel storend, maar dat zal altijd blijven.
SC in Ajax topic is echt lijpquote:Op woensdag 21 mei 2008 17:28 schreef Ordinair het volgende:
[..]
Geen AJAX SC dat is overbodig maar beetje SC laten staan in het Ajax topic. Natuurlijk niet te overdreven. De laatste tijd vind ik dat de mods het heul goed doen in het Ajax topic. Voorheen was dat nog wel eens anders.
Ja je moet het ook niet te zwart/wit zien. Heb pas nog in dat topic over de zogenaamde Ajax-haat nog gezegd dat ik het tot op zekere hoogte wel vind kunnen. Maar iedereen die regelmatig in het AFCA topic post, weet precies wie ik bedoel als ik het over irritant gedrag hebquote:Op woensdag 21 mei 2008 17:40 schreef BobbyHill het volgende:
[..]
Dat is toch juist een van de leukere dingen van het voetbal?Ik vind dat gejen vaak wel grappig. Maar gefrustreerd gaan lopen schelden hoort daar niet bij.
Zelf vind ik dat echt niets. Ten eerste is er geen enkele reden om naar IRC te gaan, want het schelden, trollen enzovoort is nagenoeg afgelopen in VBL. En de performance van FOK! heeft ups and downs, nu toevallig weer retetraag, maar andere keren is het gewoon normaal. Alleen de laatste twee speelronden waren dramatisch te volgen, dat is niet veel van de 34.quote:Op woensdag 21 mei 2008 17:24 schreef BliksemSchigt het volgende:
Ik zou nog steeds overwegen om live-wedstrijden en slowchat naar IRC te gooien. Zeker gezien de performance van FOK! is het tijdens wedstrijden totaal niet te doen, terwijl IRC altijd online is. Ondanks dat alle ziektes, bashes en foute tussenstanden wel verminderd zijn, zou het nog steeds een optie kunnen zijn. Mensen kunnen sneller op elkaar reageren, meer slowchat-gerelateerde opmerkingen kunnen er ook zonder irritaties en reageer-posts, wat weer scheelt tijdens het modden.
Valse tussenstanden, ziektes, flooden, etc kan dan allemaal een auto-ban opkomen zonder dat je ook gelijk je forumrechten kwijt bent. Niet dat je dan door zou moeten gaan op het forum.
Je kan dan ook met een algemeen kanaal komen (VBL) en dan eventueel nog een kanaal voor bijvoorbeeld Ajax, aangezien er daar ook genoeg zijn die gewoon willen slowchatten.
Zou best een idee kunnen zijn. De club-, speler- en competitietopics onderbrengen in de filters (zo heet het) Clubs, Spelers en Competities. Het wordt er zeker overzichtelijker op en voor degene die het niet zien zitten kan er gewoon ouderwets via de index geFOK!t worden. Toernooien lijkt mij zelf wat overdreven voor een filter, want vaak loopt er maar één per keer (nu toevallig drie) en die staat vaak gewoon in de index (zoeken op toernooi of tournament heeft altijd resultaat).quote:Op woensdag 21 mei 2008 17:24 schreef Breach het volgende:
Verder zou het een idee kunnen zijn om (en dan weet ik niet hoe het heet) maar zoals bij sport het geval is een apart wielrengedeelte, tennisgedeelte enz. En dat bij VBL te doen voor toernooien, clubtopics en overig. Is maar een idee, maar heb nu regelmatig dat ik de toernooien over het hoofd zie omdat de andere topics veel harder gaan.
Nogmaals, ik heb geen referentiemateriaal maar vind het allemaal wel goed gaan
Probleem is vaak dat sommige reacties initiëren tot een grote slowchat. Hoeft niet altijd zo te zijn, maar soms kan het wel gebeuren. Als je al van tevoren als mod zulke reacties kunt verwijderen, dan voorkom je vaak de mogelijke slowchat die daarna volgt. Het is een beetje inschatten, soms volgt er gewoon weer een inhoudelijke discussie en komt er helemaal geen berg slowchat. Ik voorkom het liever dan dat ik achteraf een hele zooi moet opruimenquote:Op woensdag 21 mei 2008 17:28 schreef Ordinair het volgende:
[..]
Geen AJAX SC dat is overbodig maar beetje SC laten staan in het Ajax topic. Natuurlijk niet te overdreven.
Dat is na dinsdag al niet meer posten in het Ajax topic dan.quote:Op woensdag 21 mei 2008 18:57 schreef N.i.c.k het volgende:
De belediswijziging die Raymania heeft ingezet in het Ajax topic is een ware verademing. Voor mensen die zelf geen onderdeel vormen in het geslowchat is dat gelul een doorn in het oog. Het huidige modbeleid werkt goed, off topic verwijderen zonder nadere mededeling lijkt me duidelijk genoeg.
Misschien moet er maar een emissie tax ingesteld worden, maximaal 3 topics per week ofzo.
En toch wordt het nog erg veel gebruikt, waaronder op een van de grote fora, die 'netwerk.to's'. Maar goed, die zijn ook een behoorlijke ramp onder een wedstrijd, dus dat is niet het beste voorbeeldquote:Op woensdag 21 mei 2008 18:56 schreef -Vaduz- het volgende:
Ik zie IRC ook niet als optie wat betreft livewedstrijden. Ik kan me ook niet voorstellen dat IRC sowieso voor VBL wat te betekenen heeft. Het is een ouderwets iets.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |