abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_58945746
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaw
I had a signature once. It was awful.
pi_58947901
gelijk nog maar even wat anders.... sinds vanmiddag maakt Sniff een vaag geluid, klinkt een beetje rochelend ofzo, soort 'kgh kgh kgh kgh' wat je min of meer bij iedere ademhaling hoort. Ook als hij piept als je hem aait hoor je dit er tussen door... Moet ie gewoon een keer goed hoesten ofzo?

Iemand enig idee wat dat is?
pi_58963047
hmm, vandaag doet Sniff weer normaal, vaag beest
pi_58964318
als je zoiets hoort kun je het beste even een beetje fluimicil geven, tegen vastzittend slijm, dat kan veel verlichting geven. Zeker met zulk benauwd weer als vandaag is het voor een cavia erg belabberd om slecht te kunnen ademhalen. fluimicil haal je gewoon bij de drogist.
I had a signature once. It was awful.
  Moderator woensdag 28 mei 2008 @ 17:22:29 #55
155227 crew  Guppy
dus
pi_58968093
-

[ Bericht 98% gewijzigd door Guppy op 28-05-2008 17:29:50 ]
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
  Moderator woensdag 28 mei 2008 @ 17:29:34 #56
155227 crew  Guppy
dus
pi_58968247
laat maar, Lyssa had die foto van icanhascheeseburger al gepost

en nog dubbel gepost ook
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
  woensdag 28 mei 2008 @ 18:31:23 #57
52016 Lyssa
music <3
pi_58969505
quote:
Op woensdag 28 mei 2008 17:29 schreef Guppyfriend het volgende:
laat maar, Lyssa had die foto van icanhascheeseburger al gepost

en nog dubbel gepost ook
Maar hij blijft gewoon te cute
  Moderator woensdag 28 mei 2008 @ 22:13:56 #58
155227 crew  Guppy
dus
pi_58974449
quote:
Op woensdag 28 mei 2008 18:31 schreef Lyssa het volgende:

[..]

Maar hij blijft gewoon te cute
echt wel
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
pi_58974980
awwwh dat drakenpakje, de liefheid!

Ik ging ook eens op 'lolpigz' jacht en kwam er nog een paar tegen:





eigenlijk hé, zijn dat er véél te weinig en zijn de cavia's erg slecht vertegenwoordigd, misschien moest ik maar eens wat foto's van een tekst voorzien en inzenden bij icanhascheezburger, dan wordt t nog eens wat met de cavia's daar
Bij deze dus een oproepje, wie wil mij helpen met leuke teksten bedenken?
Mijn fotomap met 18 pagina's aan foto's:
http://s102.photobucket.c(...)maris/Mijn%20dieren/
Ben benieuwd!
pi_58979358
Ik zat me dus eens iets af te vragen op een onchristelijk tijdstip.

Noa bijvoorbeeld, ligt (in een u-vorm) wel eens op het huisje en slaapt dan ook gewoon heel diep.

Maar is dit niet hartstikke onnatuurlijk?
Cavia's blijven natuurlijk prooidieren, met name van roofvogels die vanuit de lucht komen.

Slapen jullie caafs ook wel eens op huisjes/ verhogingkjes etc?
Blood runs through your veins, that's where our similarity ends.
In the end all you can hope for. Is the love you felt to equal the pain you've gone through.
pi_58980616
quote:
Op donderdag 29 mei 2008 01:58 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
Slapen jullie caafs ook wel eens op huisjes/ verhogingkjes etc?
Maar zat Cavia's die nooit tam gemaakt zijn hebben daar meer moeite mee en zul je niet zo snel in diepe slaap aantreffen in het zicht, maar onze caafs die zo tam zijn en zich nergens meer wta van aantrekken verleren het ook een beetje dat er altrijd gevaar dreigt.
I had a signature once. It was awful.
  donderdag 29 mei 2008 @ 18:22:39 #62
93499 Nonneke
-= People Are Strange =-
pi_58993767
quote:
Op donderdag 29 mei 2008 01:58 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
Ik zat me dus eens iets af te vragen op een onchristelijk tijdstip.

Noa bijvoorbeeld, ligt (in een u-vorm) wel eens op het huisje en slaapt dan ook gewoon heel diep.

Maar is dit niet hartstikke onnatuurlijk?
Cavia's blijven natuurlijk prooidieren, met name van roofvogels die vanuit de lucht komen.

Slapen jullie caafs ook wel eens op huisjes/ verhogingkjes etc?
die van mij zijn te lui om óp het huisje te springen, Asterix kwam een tijdje wel het huisje op als je er witlof op legde, of iets anders lekkers, maar sinds hij zn dames heeft kan je het er neerleggen maar 2 weken later ligt het er nog (bijwijzevanspreken natuurlijk )
Luie draken
-= Een ongeluk zit in een klein hoekje... =-
;)
Lekker motor rijjuuuuhh
  donderdag 29 mei 2008 @ 23:15:25 #63
85632 NijntjesUk
Nijntje is 'n uk..
pi_59001197


Fozzy (nu ongeveer 14 weekjes oud) doet de laatste dagen heel raar als ie op schoot/mn schouder zit. Zo mag ik m rustig aaien.. en nog geen twee seconden later springt ie weg en lijkt ie wel geïrriteerd.. terwijl hij een week geleden het nog prima vond om bij wijze van spreken uuuuren geaaid te worden.

Het is niet dat ie dan moet plassen of iets dergelijks, want dat geeft ie netjes aan met het 'whiepen' en dan daalt ie af naar zn handdoek.

Heb ook geprobeerd zn huid te controleren (hij heeft echt ontzettend veel haar.. niet persé lang, gewoon veel), en zag niets van wondjes e.d.
En het lijkt ook al niet op popcornen..

Iemand enig idee wat het zou kunnen zijn?

Op de foto issie trouwens een week of 6 oud..

[ Bericht 8% gewijzigd door NijntjesUk op 29-05-2008 23:22:22 ]
pi_59004920
de puberteit
I had a signature once. It was awful.
  dinsdag 3 juni 2008 @ 14:26:17 #65
85632 NijntjesUk
Nijntje is 'n uk..
pi_59089961
Serieus? (ja, tis een hele tijd geleden dat ik cavia's had, dus ben er een beetje uit)
pi_59099808
ik zat dus pas te vragen of dat Gerty caviavoer nog ergens te krijgen is
Inmiddels heb ik het online besteld, maar ik vraag me het volgende af... is het mogelijk dat een cavia afvalt omdat hij het voer niet lekker vind ofzo? En dan heb ik het niet over een paar gram, maar meer dan 100 gram

Verder lijkt er niks aan de hand met het beest, hooi en groenvoer gaat normaal naar binnen... maar hij lijkt nogal kieskeurig over het harde voer... Pas nog bij de dierenarts geweest ivm schurft, maar toen had ie verder nergens last van (en de schurft is ook allang weer over)....
pi_59123807
*update*

net naar de dierenarts geweest, Sniff blijkt keelontsteking te hebben. Dat verklaart ook waarom hij weinig eet, dat doet natuurlijk zeer ... kan bacterieel zijn, dus daar krijgt ie nou antibiotica voor. Dat zou binnen een paar dagen moeten helpen

Als dat niet helpt zou het kunnen dat er iets in z'n keel zit, maar daar zou ie in principe acuter last van moeten hebben, dus dat lijkt niet het geval....
  maandag 9 juni 2008 @ 11:25:18 #68
150847 RiesAmaris
'Dracarys.'
pi_59242015
Hallo,
mijn naam is mayo en ik woon nu heel gezellig bij mijn vrouwtje. Ze zegt wel dat ik binnenkort ga verhuizen, vraag me af wat dat is? Vandaag wil ik jullie een rondleiding door de tuin van vrouwtje geven. Laat ik mezelf eerst even voorstellen:

Hoi! Ik ben dus Mayo, een heel nieuwsgierige jongedame en mijn mama heet Amai.

Verder heb ik nog een heleboel ooms en tantes, ik heb ze deze week ontmoet en ze zijn heel grappig. Mijn zusjes en ik verstoppen ons graag onder hun lange haren, mijn mama noemt hun hippies ^^


Ook hebben we een tante die net zoals mama en tante Alléz klinkt, Belgisch! Wij vinden haar de leukste tante:

We zitten graag bij tante Quatta, zie!

Mijn zusje Mopke is een heuse schrokop, vrouwtje maakte stiekem een foto van haar:

En dat moet dan een nette dame worden later. Ik geloof er helemaal niets van, hihi!


Hmmz dat is niet lief, wie heeft die gemaakt?! :koa:

Nouja, snel verder met de rondleiding dan..! Tante Alléz let altijd heel goed op ons, ze hangt de hele tijd met haar neus in de lucht, op zoek naar nieuwe geuren. Tante is een stukje banger dan ons, waarom dat weet ik niet, ze wil er niet over praten :non:


Zo, laten we eens door de tuin wandelen. Het gras is nogal hoog voor mij, volgens vrouwtje moeten wij de tuin maaien voor haar...Hmmz oke dan :lol:
Een klein stukje in de tuin is knalgeel:

Ik heb er eens aan geroken, maar ze stinken heel erg, bahh! Wel vind ik ze mooi om naar te kijken..!

Deze vind ik ook heel mooi om te zien, maar ik mag ze niet proeven van vrouwtje. Ik mag alleen het gras hebben, maar gelukkig is daar heeeel veel van..!

Deze vind ik het allermooiste, ze zijn zo hoog en mooi gekleurd, prachtig toch :lol: Ik mocht ze van vrouwtje een beetje dichterbij bekijken en zie...


Wat zijn ze mooi....ik wil ze in mijn huis!

Owh voor ik het vergeet, we hebben nog 2 hele grappige buren, een konijnen echtpaar.
Allereerst de buurman, meneer Jansen. Hij is hééél groot,nog groter dan de hond die hier soms komt (Jack Russel) en hij is heel aardig voor ons:


Hij komt regelmatig eens hallo zeggen, mijn tantes vinden hem leuk!


De buurman komt heel vaak buiten loeren en dan snoept hij wat hij te pakken krijgt. Een leuk gezicht om te zien en vrouwtje moet er om lachen!


En dan is er nog de buurvrouw. Zij wil ook graag buiten kijken en snoepen, maarre....


Zo, nu ga ik weer slapen, ik hoop dat jullie de rondleiding leuk vonden..!
  maandag 9 juni 2008 @ 12:24:18 #69
93499 Nonneke
-= People Are Strange =-
pi_59243505
Tante Allez !! lieve foto's weer Ries ! gezellig zo met zn alle ! nee manon dát hok is vol

Loopt meneer Jansen ook los in de tuin ? graaft hij niet ? zei zij hoopvol na groenlicht voor een vlaamse reus mits hij los door de tuin kan lopen zonder er een gangenparadijs van de maken
-= Een ongeluk zit in een klein hoekje... =-
;)
Lekker motor rijjuuuuhh
pi_59243616
meneer Janssen heeft samen met het andere nijntje een hele grote ren waar veel zand in zit (en daaronder beton ofzo) waar hij naar hartelust mag graven (en dat doet hij ook) maar waar hij niet kan ontsnappen, en eens in de zoveel tijd spit Ries het hok om
I had a signature once. It was awful.
  maandag 9 juni 2008 @ 12:38:24 #71
93499 Nonneke
-= People Are Strange =-
pi_59243828
helaasch, geen vlaamse reus dan
-= Een ongeluk zit in een klein hoekje... =-
;)
Lekker motor rijjuuuuhh
pi_59244932
quote:
Op woensdag 4 juni 2008 18:56 schreef Xcalibur het volgende:
net naar de dierenarts geweest, Sniff blijkt keelontsteking te hebben. Dat verklaart ook waarom hij weinig eet, dat doet natuurlijk zeer ... kan bacterieel zijn, dus daar krijgt ie nou antibiotica voor. Dat zou binnen een paar dagen moeten helpen
En inderdaad, Sniff maakt geen gekke geluiden meer (niet gekker dan anders iig ) en is weer een stuk vrolijker
  maandag 9 juni 2008 @ 13:31:57 #73
93499 Nonneke
-= People Are Strange =-
pi_59245242
Oh heb het trouwens zaterdag gevraagd bij Dobey (en Welkoop) over die zakken Gertie, nadat ik er achterkwam dat ik wéér met allemaal kleine zakjes moest gaan zeulen en het is idd een leveringsprobleem vanuit Prestige zelf, maar dus niet zo dat de grote zakken helemaal uit de handel zijn.

De kinders hebben hier zolang nu Hope Farms Select (geloof ik, die gele zakken en dan die met biks+frutsels), en ze vinden het heerlijk
-= Een ongeluk zit in een klein hoekje... =-
;)
Lekker motor rijjuuuuhh
pi_59247946
ah, dat verklaart het...
Heb het inmiddels online besteld, maar daar heb ik ook nog niks van gehoord....
pi_59248924
De caafs doen het hier rustig aan, regelmatig wordt hier een siesta gehouden

Hebben jullie caafs last van de hitte?
Blood runs through your veins, that's where our similarity ends.
In the end all you can hope for. Is the love you felt to equal the pain you've gone through.
pi_59252670
hier valt het wel mee, maar in de woonkamer is het ook nog niet warmer dan 23 graden geweest
pi_59255289
Merci is zojuist bevallen terwijl het 29 graden was in de woonkamer, arm ding. Baby;s hebben wel een warm welkom haha
I had a signature once. It was awful.
  maandag 9 juni 2008 @ 20:34:01 #78
150847 RiesAmaris
'Dracarys.'
pi_59257124
Meneer Jansen en zijn vrouwtje Joyce hebben een groot buitenverblijf maar tijdens het maken van de foto's liep hij wel los door de tuin ja. Alleen de bloemen en de moestuin waren niet veilig voor hem (waarom gras uit een enorm grasveld eten als er een moestuintje is) dus na een half uurtje moest ie terug naar huis
  maandag 9 juni 2008 @ 21:04:38 #79
73004 Oxymoron
zoekt rust en ruimte
pi_59258036
Heeft er iemand, hier, ervaring met de Ferplastkooi van 1,40 cm lang?
Ik wil die graag, bestellen maar wil ook graag weten hoeveel zaagsel er per week in gaat? Ik verschoon ze, 2 keer per week, (steeds een half pak zaagsel). Of hoef je met zo'n grote kooi maar 1x te , verschonen?
Ik wil graag alles weten erover!
De grote kooi, kan bijv niet in de auto als ik, op verlof ben. Dan moet ik die oude kooi bewaren maar dat is ook al zo'n pakket (ik heb nu 1,00 bij 0,50 cm ) .

Verder, ben ik vergeten jullie, op de hoogte te houden over Belle. Ze bleek een week na aanschaf veel gewicht te zijn verloren en veel vocht te hebben verdampt (ze was, dus , uitgedroogd).
Toen heb ik haar gevoerd met een spuitje (zonder naald! ) En elke dag ging het wat beter. Eindelijk begon ze te eten (Science Selective) en ben nu, dus echt over op ander voer. Afgelopen donderdag heb ik haar weer bij Nova gezet en nu lijkt ze steeds sterker te worden en wat minder dromerig.
Oei, wat een hartebreekster is het!
Er is geen land over dat ik nog ontdekken kan. Er is alleen het eiland dat ik heet. - Ted van Lieshout
OUD Gouden Toetsenbord Award 2010!
  maandag 9 juni 2008 @ 21:12:04 #80
93499 Nonneke
-= People Are Strange =-
pi_59258297
quote:
Op maandag 9 juni 2008 21:04 schreef Oxymoron het volgende:
Heeft er iemand, hier, ervaring met de Ferplastkooi van 1,40 cm lang?
Ik wil die graag, bestellen maar wil ook graag weten hoeveel zaagsel er per week in gaat? Ik verschoon ze, 2 keer per week, (steeds een half pak zaagsel). Of hoef je met zo'n grote kooi maar 1x te , verschonen?
Ik wil graag alles weten erover!
De grote kooi, kan bijv niet in de auto als ik, op verlof ben. Dan moet ik die oude kooi bewaren maar dat is ook al zo'n pakket (ik heb nu 1,00 bij 0,50 cm ) .

Verder, ben ik vergeten jullie, op de hoogte te houden over Belle. Ze bleek een week na aanschaf veel gewicht te zijn verloren en veel vocht te hebben verdampt (ze was, dus , uitgedroogd).
Toen heb ik haar gevoerd met een spuitje (zonder naald! ) En elke dag ging het wat beter. Eindelijk begon ze te eten (Science Selective) en ben nu, dus echt over op ander voer. Afgelopen donderdag heb ik haar weer bij Nova gezet en nu lijkt ze steeds sterker te worden en wat minder dromerig.
Oei, wat een hartebreekster is het!
Misschien is het handig om de oude kooi bv bij je ouders (of waar je dan ook vaak heen gaat met verlof) neer te zetten.
Een plekje in de schuur of op zolder is vast wel over, zoveel plek neemt dat niet in. Dan kan je ze gewoon in zo'n vervoersbox meenemen
Ik gebruik Hemparade en verschoon alleen het nachthok 1x in de week (de ren verschilt nogal, ook ivm het weer, als het nat weer of juist heel warm verschoon ik de ren vaker, en daar gaat een hele baal in)
Toen Asterix nog alleen binnenzat verschoonde ik ook 1x in de week de kooi, hoeveel erin gaat heb ik eigenlijk nooit op gelet, ik heb van die grote balen.
-= Een ongeluk zit in een klein hoekje... =-
;)
Lekker motor rijjuuuuhh
pi_59676983

pi_59677667
aaaaw
I had a signature once. It was awful.
pi_59745458
Als ik dat zo zie wil ik ook weer cavia's
Aids.
pi_59751033
Ik mag waarschijnlijk in augustus twee weken op twee caafjes passen . Caafjes knuffelen .
Tap tap tap
pi_59767701
Ik had een vraagje.....

Gisteren is 1 van mijn 2 cavia´s overleden. Is het nu noodzakelijk om zo snel mogelijk weer een nieuw vriendje bij mijn cavia te zetten of maakt dat niet zoveel uit?

Nu heb in vanochtend een beetje zitten rondkijken op websites van cavia opvang en bij ´t Kuufke heb ik wel een schatje gezien, maar ja zij zitten helemaal aan de andere kant van het land limbricht-rotterdam.... lastig.....
pi_59769494
Het is heel belangrijk dat je cavia snel een maatje krijgt. Een cavia die gezelschap gewend is wordt al snel eenzaam en gaat dan heel vervelend doen omdat hij zich ongelukkig voelt.

Ik weet niet naar welk geslacht je op zoek bent, maar als je een beertje zoekt, dan heeft RiesAmaris nog zes ontzettend leuke opvangbeertjes te koop die volgend weekend naar Rotterdam kunnen komen.
I had a signature once. It was awful.
pi_59769846
quote:
Op zondag 29 juni 2008 12:10 schreef zoeperzazke het volgende:
Het is heel belangrijk dat je cavia snel een maatje krijgt. Een cavia die gezelschap gewend is wordt al snel eenzaam en gaat dan heel vervelend doen omdat hij zich ongelukkig voelt.

Ik weet niet naar welk geslacht je op zoek bent, maar als je een beertje zoekt, dan heeft RiesAmaris nog zes ontzettend leuke opvangbeertjes te koop die volgend weekend naar Rotterdam kunnen komen.
Oke, dan ga ik er in ieder geval voor zorgen dat er snel eentje bij komt
Ik heb nu (als het goed is) een zeugje, alleen zijn de opvangbeertjes van RiesAmaris zeker nog niet gecastreerd?
pi_59770433
nee, daar zijn ze te jong voor. Je moet wel 100% zeker zijn dat je huidige cavia een zeug is alvorens je een nieuwe cavia koopt hoor! Een castraat is overigens wel ontzettend leuk bij je een zeug. Beren en zeugen zijn toch de beste combi's.
I had a signature once. It was awful.
pi_59770557
dat dacht ik al inderdaad, jammer wat ze zijn wel heel erg schattig!
100% zeker ben ik inderdaad niet, ik heb haar een jaar geleden van iemand overgenomen omdat zij allergisch was, zij zei dat het een zeugje was..... Ik zal straks eens kijken of ik eruit kan komen.
Als je nog een gecastreerde beer kent die een huisje zoekt hoor ik het graag
pi_59771546
maak even een foto en zet deze op het forum? Hier zijn we er zo uit
I had a signature once. It was awful.
pi_59771710
ik ga even bij iemand informeren of zij nog iets heeft zitten
I had a signature once. It was awful.
pi_59773313
nou zover ik kan zien is het een vrouwtje, als ik het vergelijk met foto´s van andere vrouwtjes en mannetjes in ieder geval.
pi_59773398
www.cavijoy.nl heef nog een leuk zeugje zitten, maar die kan volgende week niet naar rotterdam toe komen, haar nestje is dan nog maar 3 weken oud dus dat is te vroeg.....

je zou je eens aan kunnen melden op www.caviagids.nl, daar komen veel fokkers die misschien nog leuke diertjes in jouw buurt hebben?
I had a signature once. It was awful.
pi_59774053
Ik ga me eens aanmelden bedankt!

2 vrouwtjes moet dus ook wel weer opnieuw kunnen?
pi_59774166
quote:
Op zondag 29 juni 2008 16:45 schreef Flower-Ti-Amo het volgende:
2 vrouwtjes moet dus ook wel weer opnieuw kunnen?
Jazeker, 3 maal ging het hier goed
Blood runs through your veins, that's where our similarity ends.
In the end all you can hope for. Is the love you felt to equal the pain you've gone through.
pi_59774866
quote:
Op zondag 29 juni 2008 16:53 schreef 4EverBlackEyed het volgende:

[..]

Jazeker, 3 maal ging het hier goed
Inderdaad, 49 van de 50 keer gaat het gewoon goed om twee zeugen aan elkaar te koppelen. Een doodenkele keer willen de zeugen gaan kibbelen. Maar persoonlijk vind ik een castraat en een zeug de leukste combinatie, beren zijn heel anders dan zeugen (veel aanhankelijker naar hun baasjes) en een castraat en een zeug kibbelen veel minder dan twee zeugen. En het is een leuke combi als je er later nog een zeugje bij wilt zetten. Daarbij zijn beren moeilijker te plaatsen dan zeugen, dus als je een beer als castraat zo'n leventje geeft (want welke beer wil er nou niet de rest van zijn leven bij een mooie zeug wonen?) is dat helemaal perfect!
I had a signature once. It was awful.
pi_59777466
quote:
Op zondag 29 juni 2008 17:37 schreef zoeperzazke het volgende:

[..]

Inderdaad, 49 van de 50 keer gaat het gewoon goed om twee zeugen aan elkaar te koppelen. Een doodenkele keer willen de zeugen gaan kibbelen. Maar persoonlijk vind ik een castraat en een zeug de leukste combinatie, beren zijn heel anders dan zeugen (veel aanhankelijker naar hun baasjes) en een castraat en een zeug kibbelen veel minder dan twee zeugen. En het is een leuke combi als je er later nog een zeugje bij wilt zetten. Daarbij zijn beren moeilijker te plaatsen dan zeugen, dus als je een beer als castraat zo'n leventje geeft (want welke beer wil er nou niet de rest van zijn leven bij een mooie zeug wonen?) is dat helemaal perfect!
Ik moet er wel bij zeggen dat bij 1 koppeling het een aantal weken oorlog was. Maar dat is geheel bijgetrokken, gelukkig

Mijn volgende caaf wordt waarschijnlijk een castraat, al kan ik het "kittige" van de zeugjes ook wel waarderen.

Kookai is qua aanhankelijkheid betreft op en top een "beertje"
Blood runs through your veins, that's where our similarity ends.
In the end all you can hope for. Is the love you felt to equal the pain you've gone through.
pi_59778244
mja ik heb hier nu dus twee zeugen die niet goed met andere zeugen samenkunnen. Allereerst Iwi, die kan echt niet meer mete en zeug samen, die vecht ze het hok uit, die draait helemaal door. Zij is gesteriliseerd (om medsiche redenen) en woont nu samen met m'n beer Oger en dat gaat vrij goed, maar ook niet iedere beer maakt een kans bij haar.

En Qwerty wordt ook een steeds groter kreng, die bijt zich helemaal suf in de billen van de andere dames... zij zit nu samen met Onyx en ook dat gaat uitstekend.....
I had a signature once. It was awful.
pi_59778335
quote:
Op zondag 29 juni 2008 20:34 schreef zoeperzazke het volgende:
mja ik heb hier nu dus twee zeugen die niet goed met andere zeugen samenkunnen. Allereerst Iwi, die kan echt niet meer mete en zeug samen, die vecht ze het hok uit, die draait helemaal door. Zij is gesteriliseerd (om medsiche redenen) en woont nu samen met m'n beer Oger en dat gaat vrij goed, maar ook niet iedere beer maakt een kans bij haar.

En Qwerty wordt ook een steeds groter kreng, die bijt zich helemaal suf in de billen van de andere dames... zij zit nu samen met Onyx en ook dat gaat uitstekend.....
Ik vind het wel leuk dat caafs zulke karaktertrekjes kunnen hebben (oke, het is minder als ze niet gekoppeld kunnen worden).

Op dit moment is Kookai de baas, maar (sneaky) Noa is een orenbijter en probeerd iedere keer weer de macht te grijpen
Wat wel jammer is, maar goed, het zijn toch geen showcaafs.
Blood runs through your veins, that's where our similarity ends.
In the end all you can hope for. Is the love you felt to equal the pain you've gone through.
pi_59780244
Ik ben een beetje rond aan het zoeken op internet, nu zag ik op marktplaats een advertentie staan van een peruvian zeugje bij Caviastal Babe in Lekkerkerk. Kennen jullie deze stal? ik ga dan altijd een beetje twijfelen als mensen hun beestje op marktplaats zetten.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')