Als je gewoon goed geld krijgt is er geen beter optiequote:Op zondag 18 mei 2008 09:34 schreef F1Bas het volgende:
[..]
Als je er een leuk bedrag voor krijgt? Waarom niet.
Dat is inderdaad niet genoeg.quote:Op zondag 18 mei 2008 10:36 schreef GieJay het volgende:
Maar iedereen heeft het over gewoon even winnne thuis.. Als ik het goed bereken is 3-2 toch niet genoeg?
Ajax moet met 1-0 winnen of met twee goals verschil. Bij elke andere uitslag is FC Twente door en bij 2-1 is het verlengen.quote:Op zondag 18 mei 2008 10:36 schreef GieJay het volgende:
Maar iedereen heeft het over gewoon even winnne thuis.. Als ik het goed bereken is 3-2 toch niet genoeg?
Optimistisch blijven LUL!quote:Op zaterdag 17 mei 2008 21:04 schreef Nashje het volgende:
We kunnen dus zwaaien naar voorronde Champions League. Dit gaan we echt nooit redden tegen Twente.
Verlengen, dat trek ik niet hoorquote:Op zondag 18 mei 2008 10:45 schreef RayMania het volgende:
[..]
Ajax moet met 1-0 winnen of met twee goals verschil. Bij elke andere uitslag is FC Twente door en bij 2-1 is het verlengen.
Over optimisme gesproken, je laatste zinquote:Op zondag 18 mei 2008 10:54 schreef MisterJ.Lo het volgende:
[..]
Optimistisch blijven LUL!
Dit moet goed komen en anders is het seizoen hierop ook zo goed als verneukt, ik wil weer graag naar CL wedstrijden kijken waar Ajax aan meedoet
Financieel gezien moeten we CL halen, maar sportief gezien hebben we niks te zoeken daar. Krijg je weer van die Bayern-uit wedstrijdenquote:Op zondag 18 mei 2008 10:59 schreef Breach het volgende:
[..]
Over optimisme gesproken, je laatste zinKijk ik zie ze vanmiddag ook het liefst winnen. Maar het is geen drama als we de CL mis zouden lopen. En als we iets in de CL te zoeken zouden hebben dan kunnen we daarmee in de UEFA-cup net zo ver of misschien wel verder komen. Ikzelf zie volgend seizoen vooral als een (en ik haat de term, maar toch) overgangsjaar. Van Basten zal zijn team opnieuw vorm moeten geven, er moeten vastigheden ingeslepen worden enz.
Maar we zullen zien vanmiddag.
Ik ook niet, ik kan me nog een zekere bekerfinale herinneren. Slecht voor je hart zoietsquote:
Financieel juist niet, als er één club is die dat niet nodig heeft dan is Ajax het. In de begroting is ook altijd UEFA-cup deelname opgenomen dus in dat opzicht maakt het niks uit. Enige waar CL-deelname nu goed voor zou zijn is de uitstraling naar potentiele spelers. Maar als je naar de huidige selectie kijkt dan kun je maar 1 conclusie trekken en dat is dat we daar gewoon niet het materiaal voor hebben.quote:Op zondag 18 mei 2008 11:08 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Financieel gezien moeten we CL halen, maar sportief gezien hebben we niks te zoeken daar. Krijg je weer van die Bayern-uit wedstrijden
Het is financieel misschien niet noodzakelijk, maar uiteraard wel mooi meegenomenquote:Op zondag 18 mei 2008 11:13 schreef Breach het volgende:
[..]
Financieel juist niet, als er één club is die dat niet nodig heeft dan is Ajax het. In de begroting is ook altijd UEFA-cup deelname opgenomen dus in dat opzicht maakt het niks uit. Enige waar CL-deelname nu goed voor zou zijn is de uitstraling naar potentiele spelers. Maar als je naar de huidige selectie kijkt dan kun je maar 1 conclusie trekken en dat is dat we daar gewoon niet het materiaal voor hebben.
Ik zou dat wel bijna drama willen noemen. ajax moet gvd CL spelen. heb genoeg van die UEFA cup.quote:Op zondag 18 mei 2008 10:59 schreef Breach het volgende:
[..]
Over optimisme gesproken, je laatste zinKijk ik zie ze vanmiddag ook het liefst winnen. Maar het is geen drama als we de CL mis zouden lopen. En als we iets in de CL te zoeken zouden hebben dan kunnen we daarmee in de UEFA-cup net zo ver of misschien wel verder komen. Ikzelf zie volgend seizoen vooral als een (en ik haat de term, maar toch) overgangsjaar. Van Basten zal zijn team opnieuw vorm moeten geven, er moeten vastigheden ingeslepen worden enz.
Maar we zullen zien vanmiddag.
quote:Van Basten volgt Ognjen Vukojevic
Ajax is druk doende de selectie samen te stellen voor het komende seizoen. In de diverse media worden meerdere spelers in verband gebracht met een mogelijke transfer naar Amsterdam. Nu is het de beurt aan Ognjen Vukovic.
De 24-jarige middenvelder staat, volgens de Italiaanse krant Calciomercato, in de belangstelling van Ajax. De Amsterdamse club krijgt echter wel te maken met de concurrentie van onder andere Celtic en Fiorentina.
Vukojevic komt momenteel uit voor Dinamo Zagreb en wordt in zijn geboorteland vergeleken met de Italiaanse middenvelder Gattuso. De middenvelder kwam tot dusver tweemaal uit voor het nationale elftal en maakt deel uit van de selectie van Kroatië voor het komende EK.
Vukojevics zaakwaarnemer wenste echter geen uitspraken te doen ten aanzien van de toekomst van zijn pupil. "Er zijn grote clubs in Vukojevic geïnteresseerd. Maar een beslissing over zijn toekomst heeft hij nog niet genomen", aldus Danko Dikic.
Denk het wel, is in de Uefa cup toch ook zo.quote:Op zondag 18 mei 2008 11:53 schreef Noshiba het volgende:
[..]
tellen de doelunten van fct dan niet dubbel of nog wel?
En toch deed ik het een fractie van een secondequote:Op zondag 18 mei 2008 12:01 schreef DJ_Ryow het volgende:
Huysegems vol vertrouwen naar Ajax![]()
niet schrikken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |