Ik heb echt geen zin om te werken...quote:Op maandag 19 mei 2008 09:08 schreef draculettetje het volgende:
ha lekker, kan ik daarna eens kijken wat ik moet gaan doen vandaag
dat is ook een kunstquote:Op maandag 19 mei 2008 09:11 schreef Dr.Droxz het volgende:
[..]
...
ajax weet weer eens een prijs te missen....
quote:
nja das dan vervelend voor jequote:Op maandag 19 mei 2008 09:55 schreef MaLo het volgende:
Goedemorgen! Ik ben weer van de partij!
Heb mijn werk voor vandaag erop zitten.
Ik kan nu wachten tot 4 uur, dan hebben we personeelsvergadering.
En ik ben blij voor Twente, ben een Tukker dus.
Op dit moment niksquote:Op maandag 19 mei 2008 10:07 schreef tripack het volgende:
[..]
nja das dan vervelend voor jedamn
wat verkoopt je bedrijf dan?
hebben ze veel negatieve publiciteit gekregen dan?quote:Op maandag 19 mei 2008 10:10 schreef MaLo het volgende:
[..]
Op dit moment niks.
Normaliter hardware, software en de bijbehorende support.
Nee, geen negatieve publiciteit. Niemand weet waarom het zo rustig is op het moment.quote:Op maandag 19 mei 2008 10:11 schreef tripack het volgende:
[..]
hebben ze veel negatieve publiciteit gekregen dan?
of doen ze daar helemaal niet aan?
Oh ja dat had je in het vorige topic ook geschreven. Waarom heb jij niks te doen dan? Niks te ontwikkelenquote:Op maandag 19 mei 2008 10:17 schreef tripack het volgende:
ik loop momenteel stage bij een webontwikkelaar die gespecialeerd is in een OpenSource CMS.
nee ik reageer zo nu en dan als ik me een beetje verveel en tussen de werkzaamhedenquote:Op maandag 19 mei 2008 10:27 schreef MaLo het volgende:
[..]
Oh ja dat had je in het vorige topic ook geschreven. Waarom heb jij niks te doen dan? Niks te ontwikkelen?
Haha, dat is ook een goede redenquote:Op maandag 19 mei 2008 10:31 schreef tripack het volgende:
[..]
nee ik reageer zo nu en dan als ik me een beetje verveel en tussen de werkzaamheden
en ben nu nog niks aant ontwikkelen net pas begonnen
das ook wel erg... zo erg is het hier meestal nietquote:Op maandag 19 mei 2008 10:37 schreef MaLo het volgende:
[..]
Haha, dat is ook een goede reden.
Weet dat van mijn stages ook nog wel ja, dan zijn je dagen ook nooit helemaal gevuld.
Op één stage was het zo dramatisch rustig dat we een beamer ritselden en alle afleveringen van SouthPark op de beamer gingen kijken.
altijd lekkerquote:Op maandag 19 mei 2008 11:02 schreef MaLo het volgende:
Ha, een lichtpuntje vandaag, er wordt gebak uitgedeeld!
welkomquote:Op maandag 19 mei 2008 12:04 schreef _F.U.B.A.R_ het volgende:
* _F.U.B.A.R_ komt zich ook melden ... is het al 15:00 ???
woooow das fokking langquote:Op maandag 19 mei 2008 13:22 schreef Bellerophon het volgende:
Gaarheid... vanaf deze morgen (08.00) tot daarnet wezen vergaderen... woensdag mag ik weer de hele dag, yeay
duss een beetje chaos daarbinnenquote:Op maandag 19 mei 2008 13:42 schreef Bellerophon het volgende:
Mwah kritieke succesfactoren van bepaalde projecten zijn aanzienlijk gedaald. Lees: Crisis aan de it-kan en business-kant
quote:Op maandag 19 mei 2008 12:45 schreef tripack het volgende:
[..]
welkom
nope tis bijna 1 uur... nog 22 uurtjes voor jouw
whehehe hoe een vertyping zo'n effect kan hebbenquote:Op maandag 19 mei 2008 13:47 schreef _F.U.B.A.R_ het volgende:
[..]
O.o 22 uur dat hoop ik niet ....... dan zit ik hier nog wel even...
Ja inderdaad jaquote:
Haai MaLo, ja eigenlijk ben ik dat alleen maar aan het doen. Vergaderen... Vergaderen... En nog eens vergaderen, leuk johquote:Op maandag 19 mei 2008 13:55 schreef MaLo het volgende:
Nou, ik heb vanmorgen dus een half uur gewerkt en net 20 minuten en nu kan ik wachten tot 4 uur voordat ik mag vergaderen![]()
Hahaha Bellerophon, dat wordt dus nog een boel vergaderen de komende tijd.
Jij doet tenminste IETSquote:Op maandag 19 mei 2008 13:58 schreef Bellerophon het volgende:
[..]
Haai MaLo, ja eigenlijk ben ik dat alleen maar aan het doen. Vergaderen... Vergaderen... En nog eens vergaderen, leuk joh
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |