Heeeel gunstig: Huub was de enige die lachte naar Bridget, dat kwam duidelijk in beeld. En dat huilen achter de piano was ook gunstig. Leuke uitsmijter in de chill "nou zit ik echt alleen nog maar met gekken" terwijl Amanda op de achtergrond gilt.quote:Op donderdag 15 mei 2008 22:58 schreef Taurus het volgende:
Brian gaat juist niet winnen denk ik. Het zag er vanavond veel te rooskleurig uit voor hem. Hij en Amanda blij, Huub huilend achter de piano. Het zal jullie wellicht verbazen, maar ik zie het nog best gebeuren dat Huub als sneutje wordt neergezet, waardoor hij weer de punten krijgt. Hij kwam er qua beeld erg gunstig vanaf in deze uitzending vond ik.
Brian toch wel, hij zou Jaap op 2 zetten en dat heeft ie gedaan.quote:Op donderdag 15 mei 2008 23:01 schreef rooie3 het volgende:
[..]
Dat snap ik heel goed,maar hij heeft wel voor Brian gekozen en niet voor Huub.Jaap dacht ook dat hij 7 punten van Amanda zou krijgen,maar dat viel tegen.Claire en Huub hebben zich wel aan de deal gehouden.Brian en Amanda niet.
Brian strijkt 50.000 euro op in het begin van het programma toen hij ook al geen fuck uitvoerde. Claire stapt met veel risico een verpauperd programma in en mag voor 25.000 euro opkrassen. Achterlijk.quote:Op donderdag 15 mei 2008 23:01 schreef Frasier het volgende:
[..]
Damn zeg, ben jij altijd zo'n zielig dwars kleutertje?
Ja, dat was mooi en echt.quote:Op donderdag 15 mei 2008 23:10 schreef avonne het volgende:
Alleen dat liefdesmomentje was wel heel mooi.
ff refreshen, Huub en Jaap zitten in de kapsalonquote:Op donderdag 15 mei 2008 23:12 schreef SIRA het volgende:
Waarom alleen dat tuig op de streams?
Jaap en Huub bij de Febo ?
Ik ben of te naief of te beschaafd voor dit kutprogramma.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |