Apart dan waren de russen dus helemaal niet als eerste in de ruimtequote:Op zaterdag 10 januari 2009 15:42 schreef fFarl het volgende:
[..]
D'r is zelfs een film van:
1946 met een V2, tsk
quote:Op donderdag 18 december 2008 00:02 schreef dork22 het volgende:
[ afbeelding ]
De bekendste misschien wel, van Kevin Carter, hij pleegde een aantal maanden na deze plaat zelfmoord. Wat er met het kind gebeurd is weet niemand maar kan iedereen raden
quote:Hij had de natuur kunnen verstoren. Evengoed zijn foto kunnen maken. Daarna het kind kunnen redden. De gier weg kunnen jagen, het kind mee kunnen nemen in de auto, naar het voedselkamp, 2 kilometer verderop. Een daad van naastenliefde. Had hij kunnen doen. Hij deed het niet. Hij maakte de foto die hem de Pulitzer prijs van 1994 zou opleveren, stapte in, en reed verder, dromend van de roem die de foto hem zou opleveren, het stervende kind achterlatend.
heel kort door de bocht. Sommige gaan nu eenmaal dood zonder dat je er nog iets aan kan doen. Die quote gaat er echt van uit dat dat kind er helemaal bovenop zou komen en (bij wijze van) de nieuwe president van Amerika zou worden. Beetje kort door de bochtquote:
Duidelijk een parade van de KKK op Penssylvania Avenuequote:
Ik dacht dat ze alleen witte puntmutsen droegen die het hele gezicht bedekte.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 16:16 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
Duidelijk een parade van de KKK op Penssylvania Avenue
toen nog niet hoor. Toen was de ook nog een hele berg prominenten uit de senaat en rechters lid. Het was wat meer geaccepteerd toenquote:Op vrijdag 30 januari 2009 19:18 schreef huhggh het volgende:
[..]
Ik dacht dat ze alleen witte puntmutsen droegen die het hele gezicht bedekte.
indrukwekkendquote:Op dinsdag 17 februari 2009 21:07 schreef Mister1977 het volgende:
Kijk eens naar de fotoverzameling die op onderstaand forum gepost zijn.
nazi in colour:
http://community.livejournal.com/photo_polygon/991878.html
Bedoel je Otto Lilienthal?quote:Op dinsdag 17 februari 2009 22:21 schreef Mirel het volgende:
Er waren toch mensen vóór de Wright broers die hebben gevlogen. Zag ooit bij Discovery dat er een Duitser was die het eerder deed maar vanwege de 2 oorlogen is zijn verhaal in de doofpot gestopt ofzo.
Vond ik ook! Door de grootte en kleur ademen ze veel sfeer uit (van de ene kant mooi van de andere kant creepy). Ze komen allemaal uit het recent geopende Life archief zo te zien.quote:
Heel raar, maar met die kleurenfoto's lijkt het allemaal echter dan dat het normaal is.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 21:07 schreef Mister1977 het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 17 februari 2009 22:58 schreef huhggh het volgende:
[..]
Heel raar, maar met die kleurenfoto's lijkt het allemaal echter dan dat het normaal is.
Eigenlijk lijkt het met die kleuren ook wat dichter bij huis te komen omdat het meer lijkt op wat we tegenwoordig gewend zijn van foto's.
Best wel eng zo, die foto's van hitler en al die aanhangers.....wat een mensenmassa zeg.
Ik vind die foto van hem onderuitgezakt in een stoel nog het mooist en tegelijk het meest angstwekkend. Het is net een mens op die foto, en misschien nog best een toffe peer ook.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 22:58 schreef huhggh het volgende:
[..]
Heel raar, maar met die kleurenfoto's lijkt het allemaal echter dan dat het normaal is.
Eigenlijk lijkt het met die kleuren ook wat dichter bij huis te komen omdat het meer lijkt op wat we tegenwoordig gewend zijn van foto's.
Best wel eng zo, die foto's van hitler en al die aanhangers.....wat een mensenmassa zeg.
Inderdaad! dat representeert precies dat stukje geschiedenis met deze wolf in schaapskleren als hoofdrolspeler.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 23:41 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Ik vind die foto van hem onderuitgezakt in een stoel nog het mooist en tegelijk het meest angstwekkend. Het is net een mens op die foto, en misschien nog best een toffe peer ook.
Capa zelf is omgekomen doordat hij in Vietnam op een mijn stapte.quote:Capa's bekendste werk in de Tweede Wereldoorlog was de fotoreportage van de landing op Omaha Beach op 6 juni 1944 (D-Day), waar hij met de eerste aanvalsgolf mee aan land zwom gewapend met twee Contax II camera's en verschillende filmrolletjes. Van de 108 opnames die hij toen maakte zijn er echter slechts acht bewaard gebleven wegens een fout tijdens de ontwikkeling van de negatieven. Het verloren gaan van die opnamen wordt door sommige bronnen toegeschreven aan Larry Burrows.
Daar zitten tenminste zijn handen er nog aan...quote:Op zondag 22 februari 2009 02:01 schreef TheMagnificent het volgende:
Che Guevara, de dag na zijn executie op 10 oktober 1967, wanneer zijn dode lichaam in de wasserij van het Vallegrande-ziekenhuis tentoon wordt gesteld aan de wereldpers.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Die foto bij de Reichstag ook...propaganda doeleinden...quote:Op zaterdag 14 maart 2009 14:15 schreef Mirel het volgende:
Kijk 1 man kan een vlag best pakken, daar heb je er niet 4 voor nodig zoals bij Iwo Jima. Die foto schijnt in scene gezet te zijn.
quote:Notorious train robber Tom "Black Jack" Ketchum is prepared for the gallows on April 26th, 1901. Due to human error, the rope would be too long- -allowing his body to fall too quickly during the drop, decapitating him.
Helemaal links hangt een vrouw, hoor.quote:Op zaterdag 14 maart 2009 19:26 schreef Conekiller het volgende:
de executie van de mannen die verantwoordelijk waren voor de dood van Lincoln
[ afbeelding ]
Foto is 2 dagen later gemaakt inderdaad.quote:Op zaterdag 14 maart 2009 14:15 schreef Mirel het volgende:
Kijk 1 man kan een vlag best pakken, daar heb je er niet 4 voor nodig zoals bij Iwo Jima. Die foto schijnt in scene gezet te zijn.
idd, Mary Surratt, sorry. Was ik even vergetenquote:Op zaterdag 14 maart 2009 19:32 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Helemaal links hangt een vrouw, hoor.
Nope, dit is niet de eerste vlag die opgehesen is. Die was te klein en toen hebben ze deze gehesen.quote:Op zaterdag 14 maart 2009 20:17 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Foto is 2 dagen later gemaakt inderdaad.
Robert E. Lee, daar kan deze ook bij:quote:
Wat heeft die man om zijn hoofd ? Tevens TVP welgens ernstig interessant topic.quote:Op dinsdag 18 november 2008 17:54 schreef AryaMehr het volgende:
[ afbeelding ]
Howard Hughes. Wat een markant figuur was dat toch.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |