In Duitsland wisten zelfs een kudde schapen een trein te laten ontsporen, dus tegenwoordig kijk ik nergens meer gek van op.quote:Op vrijdag 16 mei 2008 23:50 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Dat is nog steeds niet iets waar 84 ton eloc en 10 keer 30 ton rijtuig echt wakker van ligt
Bewegende beelden ook goed?quote:Op zaterdag 17 mei 2008 00:29 schreef NordicBlue het volgende:
Nog meer pics van de loc toevallig?
quote:Op zaterdag 17 mei 2008 02:29 schreef sander89 het volgende:
[..]
Bewegende beelden ook goed?
http://player.nos.nl/index.php/media/play/tcmid/tcm:5-377368/
quote:Op zaterdag 17 mei 2008 02:29 schreef sander89 het volgende:
[..]
Bewegende beelden ook goed?
http://player.nos.nl/index.php/media/play/tcmid/tcm:5-377368/
De heftrucks op de hoogovens wel eens gezien?quote:Op zaterdag 17 mei 2008 00:08 schreef ghizzer het volgende:
[..]
In Duitsland wisten zelfs een kudde schapen een trein te laten ontsporen, dus tegenwoordig kijk ik nergens meer gek van op.
En euh.. 3 á 4 ton voor een heftruck is niets. In het magazijn waar ik werk hebben ze er een paar rijden van een dikke 6 ton. En zelfs dat is nog niet extreem.
weet dat Yale met de DB/EB heftrucks met een gewicht van 16 ton produceert.
Opbokken. Open maar een heftrucktopicquote:Op zaterdag 17 mei 2008 13:29 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
De heftrucks op de hoogovens wel eens gezien?![]()
Meerdere keren gedaanquote:Op zaterdag 17 mei 2008 13:46 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Opbokken. Open maar een heftrucktopic
ff één foto daarvan aub. ben toch wel erg benieuwd. eentje moet kunnen. gewoon eentjequote:Op zaterdag 17 mei 2008 13:29 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
De heftrucks op de hoogovens wel eens gezien?![]()
Ik heb geen fotos gemaakt op het hoogovensterrein de keer dat ik daar was, was er best wel illegaal namelijkquote:Op zaterdag 17 mei 2008 16:08 schreef ghizzer het volgende:
[..]
ff één foto daarvan aub. ben toch wel erg benieuwd. eentje moet kunnen. gewoon eentje
quote:Op zaterdag 17 mei 2008 13:19 schreef JDude het volgende:
Tweede foto-albumpje gewonnen bij NS Hispeed. Gaat goed zo
.
Ik heb ook ooit zoeen mailtje gehad. Wat moet ik ermee manquote:
Ja dat wordt geloof ik verloot onder mensen die in het NSpanel zitten en dan af en toe wat vragenlijstjes vol spugen. Eoa waardecheque van 9,50 waarmee je van je eigen foto's een fotoboek kunt laten maken, met maximaal 32 foto's erin of zo. zoiets. Iets doms iig.quote:Op zaterdag 17 mei 2008 16:58 schreef Willy84 het volgende:
Wtf waar gaat dit over?
Foto album winnen...heb ik wat gemist?
Op de veiling hoorde ik het verhaal dat de heftruck van een tuindersbedrijf was. Een grote tuinder, met kassen aan beide kanten van het spoor. Daarom rijden ze voortdurend heen-en-weer met heftrucks, want alleen op het hoofdbedrijf hebben ze een sorteer- en verpakkingsloods. De heftrucks zijn vrij licht want ze rijden iedere keer met 'n paar bakken losse producten. In die plukbakken kun je niet te veel gooien want anders wordt alles geplet. Het zijn vaak jonge gasten die met die heftrucks rondraggen. In dit geval was de knul 17 jaar. Het is op dezelfde plek al eens eerder raak geweest.quote:Op vrijdag 16 mei 2008 19:37 schreef dennistd het volgende:
[..]
nee, ding kwam zonder brandstof te staan precies op een overweg
wat is jouw definitie van licht in deze context? een heftruck weegt altijd minstens een paar ton en kan oplopen tot tientallen tonnen.. bovendien, (het is overigens beslist niet provocerend bedoeld!!!) wat wil je daarmee zeggen?quote:Op maandag 19 mei 2008 01:27 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
[..\.]De heftrucks zijn vrij licht[..]
Ja, stond ik ook van te kijken. Maar volgens GE is het de enige nog maar gelukkigquote:Op maandag 19 mei 2008 02:38 schreef Willy84 het volgende:
Dat er op zo'n druk traject eigenliijk nog overwegen zijn.....
Er zijn er 2 tussen den haag en rotterdam, de andere is ter hoogte van Kethelquote:Op maandag 19 mei 2008 08:29 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ja, stond ik ook van te kijken. Maar volgens GE is het de enige nog maar gelukkigAl heb ik niet de indruk dat daar snel iets aan gedaan wordt
Met vrij licht bedoel ik dat het een heftruck is die 3-4 ton op de lepels kan pakken. En zwaar is dan een heftvermogen van 40+ ton.quote:Op maandag 19 mei 2008 08:21 schreef ghizzer het volgende:
[..]
wat is jouw definitie van licht in deze context? een heftruck weegt altijd minstens een paar ton en kan oplopen tot tientallen tonnen.. bovendien, (het is overigens beslist niet provocerend bedoeld!!!) wat wil je daarmee zeggen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. met als eindpunt Medemblik.
Verder met de boot naar Enkhuizen waar een batterij treinen stond geparkeerd op het kop/eindtation.
Tenslotte in A'dam overgestapt waar ik deze Northlander en Hondekop weer tegenkwam, helaas wat gelig door het smoezelige VIRM-raampje.![]()
Al met al een geslaagd dagje stoomtrammen, ik weet nu daardoor wel het verschil tussen een stoomtrein en stoomtram.![]()
[ Bericht 7% gewijzigd door bork op 19-05-2008 20:51:39 ]I love tramcars,they go at the proper speed.You can see the world you know.They shake around,people adore them,it's great fun. B.Connolly
Wenn Träume sterben...Dann wirst du alt, Du bist dein eigener Schatten nur und du holst dich nicht mehr ein...
En dat is?quote:...ik weet nu daardoor wel het verschil tussen een stoomtrein en stoomtram.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Socialist in Mercedes
Alsmede het voormalig Mendinistel, de 4023quote:Op maandag 19 mei 2008 21:25 schreef SNArky het volgende:
De 4026 is inmiddels ook al door een "artiest" van een "kunstwerk" voorzien...
quote:Op maandag 19 mei 2008 16:04 schreef bork het volgende:
Onderweg gestopt op diverse (gerestaureerde) stations,
@Flesheb je die al Fles??
Ahum da's dus duidelijk, je zal toch nog een keer op pad moetenquote:Op maandag 19 mei 2008 22:09 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Uit de tijd dat "alle nieuwe bordjes van de dag" nog de norm was
Medemblik was af voor zover ik er verstand van heb. Stond in ieder geval helemaal geen bouwmateriaal meer.quote:Op maandag 19 mei 2008 22:36 schreef Dr_Flash het volgende:
ja, en Bennebroek-Sijbekarspel ligt daar nog, en Medemblik zonder bouwsteigers moet nog, en zo zijn er nog wel wat redenen. Was het verbouwen inmiddels klaar?
Het is wel weer feesttijdquote:Op maandag 19 mei 2008 21:36 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Alsmede het voormalig Mendinistel, de 4023
quote:239 Teletekst di 20 mei
*************************************
***************************** NED.2
*************************************
19.55-20.25 uur RAIL AWAY
Serie waarin markante spoorlijnen in
beeld worden gebracht.Afl.:India Toy
Train:Siliguri - Darjeeling.
Een trip met de Toy Train van Siliguri
naar Darjeeling brengt reizigers terug
naar de oertijd van het spoor.Een 100
jaar oude stoomlocomotief trekt de
wagons puffend en blazend door jungles
en heuvels.
Op een speelgoedstationnetje eindigt
de reis.De passagiers hebben vanaf
deze plek uitzicht op de Himalaya.
www.eo.nl/railaway
index tv 200 radio 250 EO 300
volgende nieuws index tv nu/straks
quote:******************************** 2/4
S P O O R W E G E N internationaal
19 en 20 mei
Staking Belgische spoorwegen
De Belgische spoorwegen kondigen een
staking aan van hun personeel
van maandag 19 mei 22.00 uur t/m
dinsdag 20 mei 22.00 uur.
Treinverkeer van, naar en in Belgie is
niet mogelijk.
Thalys Amsterdam-Parijs rijdt ook niet.
Voor meer informatie kijk op
www.nshispeed.nl
Het zijn twee volle DVD's met 25 afleveringen die in 't engels zijn. Samen ongeveer 9GB. Dan heb ik 10 afleveringen die vnl van de EO zijn maar ikzelf niet heb opgenomen, die zijn 2,7 GB. En sinds een paar weken ben ik die meuk zelf aan het opnemen met MythTV, daar staan nu 4 afleveringen, waarvan twee de eerste 3 minuten missen i.v.m. een foute tijd op mijn server. Die zijn ongeveer 700MB per aflevering en daar heb ik nog geen reclame e.d. vanaf geknipt.quote:Op dinsdag 20 mei 2008 10:25 schreef Darkwing_Duck het volgende:
en_door_slecht? Hoeveel gieg is dat bij elkaar? Misschien valt er iets te regelen qua hosting
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |