Theoretisch reed dat ding tot eind april, daarna zou het vervoer over gaan naar een andere vervoerder (...). Desalniettemin reed vorige week maandag 5 mei de trein toch weer met tractie van Rurtalbahn. Standaard rijdt dat ding trouwens zoiezo maar 1x per 2 weken en alleen op maandagen uit Veendam ri Duitsland. Dus of de trein aanstaande maandag weer rijdt... we zullen zien...quote:Op donderdag 15 mei 2008 14:02 schreef Wadloper het volgende:
Rijdt die Rurtalbahn nog eigenlijk Zug-Chef? Ik heb deze al een tijdje niet meer gezien te Zuidbroek.
Hij kwam altijd rond 15.45 aan, en ging dan als losse loc door naar Groningen. Doorkomst Sappemeer meestal rond 15.55
Daarin lees ik dat de NS niet 50, maar 51 nieuwe VIRM stellen + een volledig opgebouwde kopbak heeft gekochtquote:Op donderdag 15 mei 2008 19:37 schreef Willy84 het volgende:
Nieuwe hov-rn.nl is uit.
Ze lopen 6 maanden achter op schema, het was de bedoeling dat eind dit jaar, de eerste treinen door de tunnel reden. Dat gaan ze niet halen, volgend jaar deze tijd. Is eerder haalbaar.quote:Op donderdag 15 mei 2008 00:01 schreef Willy84 het volgende:
Gaaf filmpje over Almelo. Ben al een tijdje niet meer langs gereden. Liggen ze een beetje op schema? Hoe is de planning?
Als ik het zo bekijk schiet het aardig op!
Gaat weer lekker daar...quote:Locomotief ontspoord tussen Rijswijk en Delft
DELFT - Een locomotief van een intercity is vrijdagochtend even na half acht ontspoord na een aanrijding met een werkvoertuig.
Het ongeval gebeurde op een spoorwegovergang tussen Delft en Rijswijk. Er zijn geen gewonden gevallen, zo meldde een politiewoordvoerster.
De intercity was op weg van Den Haag naar Venlo. Tussen Delft en Rijswijk is geen treinverkeer mogelijk. De dienstregeling tussen Den Haag en Rotterdam is volgens een zegsvrouw van Spoorbeheerder Pro Rail ernstig ontregeld.
offtopic: hoe kom ik aan zo'n leuk oranje tagje?quote:Op vrijdag 16 mei 2008 10:31 schreef dennistd het volgende:
stond ie daar niet voor instructie (of ben ik nou ik de war met de SLT, die staat daar namelijk ook ergens)
De SLT staat er geloof ik voor instructie. De GTW's zijn nog aan het proefritten, maar overnachten daar ook.quote:Op vrijdag 16 mei 2008 10:31 schreef dennistd het volgende:
stond ie daar niet voor instructie (of ben ik nou ik de war met de SLT, die staat daar namelijk ook ergens)
in het EK-forum kun je die aanvragenquote:Op vrijdag 16 mei 2008 10:52 schreef NordicBlue het volgende:
[..]
offtopic: hoe kom ik aan zo'n leuk oranje tagje?Nvm
ik had het over die elektrische spurt, grapjasquote:OT: het was een intercity met reizigers, dus dan zal ie wel niet voor instrucie hebben gestaan>
Iddquote:Op woensdag 14 mei 2008 00:00 schreef petre86 het volgende:
[ afbeelding ] Deze ookal een leuke omweg
quote:Een woordvoerster van ProRail meldde dat besloten is te wachten met het terugzetten en afvoeren van de ontspoorde locomotief tot na de avondspits. In de tussentijd zal het treinverkeer over een spoor langs de plek van het incident worden geleid. Na de avondspits wordt het treinverkeer weer stilgelegd om de locomotief in het spoor te hijsen en af te voeren.
Dat had ik een flink aantal topics geleden al gemeld. Slim onderhandeld van NSquote:Op donderdag 15 mei 2008 21:16 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Daarin lees ik dat de NS niet 50, maar 51 nieuwe VIRM stellen + een volledig opgebouwde kopbak heeft gekocht
nee, ding kwam zonder brandstof te staan precies op een overwegquote:Op vrijdag 16 mei 2008 19:18 schreef Ofyles2 het volgende:
Heeft iemand die vorkheftruck vergeten ofzo?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |