Figoquote:
quote:Op zaterdag 7 juni 2008 23:29 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Figo
Zelfs Rouvoet vindt dat het embryo van Figo uitgeselecteerd had moeten worden.
En waarom? Omdat hij niet deugt!!!
[quote:Op zondag 1 juni 2008 23:01 schreef Relneger18 het volgende:
[ afbeelding ]
+
[ afbeelding ]
=
[ afbeelding ]
Dan deug jij ook niet!quote:Op zondag 8 juni 2008 09:28 schreef sjippen het volgende:
Ik begrijp echt niet wat jullie tegen Portugal hebben.
Je hoeft niet te deugen om goed voetbal te spelen!quote:Op zondag 8 juni 2008 10:08 schreef MarkNMGN het volgende:
Speelden gisteren gewoon goed, positief voetbal
Vond het jank-gehalte gisteren ook niet zo hoog, maar dat kan nog komen.quote:Op zondag 8 juni 2008 10:10 schreef sjimz het volgende:
[..]
Je hoeft niet te deugen om goed voetbal te spelen!
O... mijn... god.quote:Op zondag 8 juni 2008 10:41 schreef thloreg het volgende:
helemaal nu ze mijn team gisteren met 2-0 versloegen. Onterecht en onverdiend
quote:Op zondag 8 juni 2008 10:41 schreef thloreg het volgende:
Onterecht en onverdiend want zoveel beter waren ze niet op die paar leuke acties na.
Op die 3 schoten op de paal en dat schot op de lat was Portugal inderdaad niet beter!quote:Op zondag 8 juni 2008 10:41 schreef thloreg het volgende:
Mooie TT van de TS. Ik [ afbeelding ] ook op die Portugezen,helemaal nu ze mijn team gisteren met 2-0 versloegen. Onterecht en onverdiend want zoveel beter waren ze niet op die paar leuke acties na. Op naar de 2de wedstrijd:
[ afbeelding ]
Turkiye!, Turkiye!, Turkiye!, Turkiye!
edit: ik hoop dat Nederland,als wij eruit komen te liggen, ff de rekening later vereffend aangezien die ook nog wat "open" hebben staan n.a.v. dat EK 2004 (schoppartij en naai-streken)
Ik hoop dat Turkije en Portugal er samen uitvliegen in de groepsfasequote:Op zondag 8 juni 2008 10:41 schreef thloreg het volgende:
edit: ik hoop dat Nederland,als wij eruit komen te liggen, ff de rekening later vereffend aangezien die ook nog wat "open" hebben staan n.a.v. dat EK 2004 (schoppartij en naai-streken)
Het is dan ook een grote plus dat Maniche en Figo er niet bij zijn.quote:Op zondag 8 juni 2008 10:15 schreef MarkNMGN het volgende:
[..]
Vond het jank-gehalte gisteren ook niet zo hoog, maar dat kan nog komen.
Dat valt dit jaar dan ook reuze mee, zowel in de Premier League als gisteren.quote:Op zondag 8 juni 2008 11:21 schreef Queen_Bee het volgende:
Ronaldo is gewoon goed, hij had hartstikke veel respect kunnen hebben als ie niet zon teringlijer was met zn janken ed. Hij heeft het niet nodig, eeuwig zonde.
Dat heft de voorgaande jaren niet ineens op. Maar goed, hopen dat ie volwassen is geworden.quote:Op zondag 8 juni 2008 11:26 schreef MarkNMGN het volgende:
[..]
Dat valt dit jaar dan ook reuze mee, zowel in de Premier League als gisteren.
Het is niet meer zo'n jankerdje.
Waarom niet? Het gaat er toch om hoe hij nu speelt.quote:Op zondag 8 juni 2008 11:36 schreef Queen_Bee het volgende:
[..]
Dat heft de voorgaande jaren niet ineens op.
Die Turken dachten vuur met vuur te bestrijden.quote:Op zondag 8 juni 2008 11:35 schreef DIGGER het volgende:
Gisteren waren het anders de Turken die tot 2 maal toe in de 16 vrijwillig naar de grond gingen en liepen te janken om een pingel. Zouden die dan nog erger zijn dan de Portugezen?
Die slaat nergens op doe je Hollandse bril is af. Robben springt anders ook om de 3 meter op de grond.quote:Op zondag 8 juni 2008 11:41 schreef sjimz het volgende:
[..]
Die Turken dachten vuur met vuur te bestrijden.
Kwamen die even van een koude kermis thuis!
Wat heeft de wedstrijd van gisteren met een Hollandse bril of met Robben te maken?quote:Op zondag 8 juni 2008 11:43 schreef Fener het volgende:
[..]
Die slaat nergens op doe je Hollandse bril is af. Robben springt anders ook om de 3 meter op de grond.
Nee.quote:Op zondag 8 juni 2008 11:35 schreef DIGGER het volgende:
Gisteren waren het anders de Turken die tot 2 maal toe in de 16 vrijwillig naar de grond gingen en liepen te janken om een pingel. Zouden die dan nog erger zijn dan de Portugezen?
Wat heeft Portugezen deugen niet met Turken die pingels vragen te maken?quote:Op zondag 8 juni 2008 11:45 schreef sjimz het volgende:
[..]
Wat heeft de wedstrijd van gisteren met een Hollandse bril of met Robben te maken?
Het is niet zo dat ik de Portugezen iets gun hoor.
Volgens mij was er gisteren een wedstrijd van Portugal tegen Turkije, maar ik kan het natuurlijk mis hebben.quote:Op zondag 8 juni 2008 11:56 schreef Fener het volgende:
[..]
Wat heeft Portugezen deugen niet met Turken die pingels vragen te maken?
De Portugezen deugen niet door hun huillies en schwalbes.quote:Op zondag 8 juni 2008 11:56 schreef Fener het volgende:
[..]
Wat heeft Portugezen deugen niet met Turken die pingels vragen te maken?
Hollanders die springen hebben dan ook verband met dit topic want die deugen ook niet.quote:Op zondag 8 juni 2008 11:59 schreef sjimz het volgende:
[..]
De Portugezen deugen niet door hun huillies en schwalbes.
Alleen was gisteren Turkije het land dat Portugal imiteerde.
Lijkt me toch een duidelijk verband voor dit topic
Nee alleen als ze van Nederland winnen deugen ze nietquote:Op zondag 8 juni 2008 12:01 schreef Anoniemos het volgende:
Ik vond portugal gisteren best aardig en sportief spelen, itt zoveel andere wedstrijden. Ze deugen ietsje meer (kan dat??)
If only. Zo werkt dat niet hè. Men vergeet niet zomaar. Daarom zeg ik ook, eeuwig zonde dat ie t doet/deedquote:Op zondag 8 juni 2008 11:40 schreef MarkNMGN het volgende:
[..]
Waarom niet? Het gaat er toch om hoe hij nu speelt.
Wat betreft Ronaldo wel hoor, je hoort alleen nog maar mensen praten over hoe goed hij het wel niet heeft gedaan dit seizoen bij Man utd. en wat hij zal gaan presteren op dit EK, op die paar huilies in dit topic na.quote:Op zondag 8 juni 2008 12:14 schreef Queen_Bee het volgende:
[..]
If only. Zo werkt dat niet hè. Men vergeet niet zomaar.
Die niet huilen als Nederland zo zou winnen. Maar wel zeggen dat het niet gaat om winst of verlies.quote:Op zondag 8 juni 2008 12:16 schreef MarkNMGN het volgende:
[..]
Wat betreft Ronaldo wel hoor, je hoort alleen nog maar mensen praten over hoe goed hij het wel niet heeft gedaan dit seizoen bij Man utd. en wat hij zal gaan presteren op dit EK, op die paar huilies in dit topic na.
Yup, als het even niet lukt wordt het weer een drama in dertien akten vrees ik.quote:Op zondag 8 juni 2008 10:15 schreef MarkNMGN het volgende:
[..]
Vond het jank-gehalte gisteren ook niet zo hoog, maar dat kan nog komen.
Nonsens. Die wedstrijd Nederland-Portugal en de verachtelijke rol van die pauperige mietjes van Portugal in die wedstrijd zijn niet vergeten. Veel Nederlanders koesteren nog haat tegen ze. Cronaldo was toen een van de grootste jankerds samen met die huichelaar van een Deco.quote:Op zondag 8 juni 2008 12:16 schreef MarkNMGN het volgende:
[..]
Wat betreft Ronaldo wel hoor, je hoort alleen nog maar mensen praten over hoe goed hij het wel niet heeft gedaan dit seizoen bij Man utd. en wat hij zal gaan presteren op dit EK, op die paar huilies in dit topic na.
Voor die kortzichtige mongolen die één keer in de 2 jaar voetbal kijken en dit jaar geen PL of CL hebben gevolgd misschien.quote:Op zondag 8 juni 2008 12:29 schreef Zzyzx het volgende:
[..]
Nonsens. Die wedstrijd Nederland-Portugal en de verachtelijke rol van die pauperige mietjes van Portugal in die wedstrijd zijn niet vergeten. Veel Nederlanders koesteren nog haat tegen ze. Cronaldo was toen een van de grootste jankerds samen met die huichelaar van een Deco.
Wij kunnen dat schoppen e.d. niet. Zag je toen ook. We verloren onze hoofden.quote:Op zondag 8 juni 2008 12:36 schreef MarkNMGN het volgende:
[..]
Voor die kortzichtige mongolen die één keer in de 2 jaar voetbal kijken en dit jaar geen PL of CL hebben gevolgd misschien.
En net alsof Nederland zich toen van zijn sterkste kant liet zien.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |