Omdat het niet geblust kon worden.quote:Op dinsdag 13 mei 2008 18:16 schreef Me_Wesley het volgende:
[..]
Maar hoe kan het dat zo'n gebouw na een kortsluiting in de koffiezetter echt compleet afbrand?
Ja tenslotte kan je met een constructie brand voorkomen...quote:Ik zal maar geen opmerkingen maken over het feit dat het faculteit bouwkunde betreft, want die zullen alw el genoeg gemaakt zijn
ja ze willen onrust creeeren zodat het aantal troepen in aghanistan opgevoerd kan worden!quote:Op dinsdag 13 mei 2008 18:17 schreef leejow het volgende:
Ik heb alle beelden van de brand bekeken, en ik weet zeker dat de regering hier achter zit!!! LOOSE CHANGE ZOMG!
Echt live is dat niet hè?quote:Op dinsdag 13 mei 2008 18:16 schreef CobusNet het volgende:
Maps.live.com;
http://maps.live.com/default.aspx?v=2&FORM=LMLTCP&cp=snzhs3hbybhy&style=b&lvl=1&tilt=-90&dir=0&alt=-1000&scene=20926878&phx=0&phy=0&phscl=1&encType=1
Met brandwerende muren en deuren en een sprinklerinstallatie (die je op een universiteit toch wel mag verwachten?) is het makkelijk in de kiem te smoren.quote:Op dinsdag 13 mei 2008 18:19 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Omdat het niet geblust kon worden.
[..]
Ja tenslotte kan je met een constructie brand voorkomen...
En post dan op z'n minst ook even de goede titelquote:Op dinsdag 13 mei 2008 17:53 schreef Netsplitter het volgende:
Gelukkig is die nog niet voorbij gekomen vandaag....
Dit is dus wel zwaar flauwekul.quote:Op dinsdag 13 mei 2008 18:06 schreef Disorder het volgende:
A second plane just hit the other tower!!!!!!!
Ben ik ook benieuwd naar!quote:Op dinsdag 13 mei 2008 18:26 schreef Me_Wesley het volgende:
Wat was er met die vrouw, heb het ff gemist?
Ja inderdaad, maar ze zag dan ook haar levenswerk in vlammen opgaan..quote:Op dinsdag 13 mei 2008 18:22 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ai, die beelden bij 1 vandaag zijn toch best indrukwekkend. Die vrouw is ook best fucked
Ze was architect historicus ofzo en werkte al heel lang op Bouwkunde. Een groot deel van de collectie daar kwam schijnbaar ook van haar af, ze verzamelde dingetjes enzo. Haar gedeelte zat in het deel dat ingestort is.quote:Op dinsdag 13 mei 2008 18:26 schreef Me_Wesley het volgende:
Wat was er met die vrouw, heb het ff gemist?
Wat? Ik heb het gemist.quote:Op dinsdag 13 mei 2008 18:22 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ai, die beelden bij 1 vandaag zijn toch best indrukwekkend. Die vrouw is ook best fucked
Ha daar heel haar levenswerk staan, dus toen hij instorten stortte ook haar wereld in.quote:
Ah, de architect vh gebouw dus?quote:Op dinsdag 13 mei 2008 18:28 schreef Curri het volgende:
[..]
Ja inderdaad, maar ze zag dan ook haar levenswerk in vlammen opgaan..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |