SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 10% gewijzigd door DaFrenk op 13-05-2008 11:07:47 ]Michael Scott: If I were joking, you'd be laughing. Do you look like you're laughing?
Dwight K. Schrute: Impossible to say. I can't see myself.
Dat was wel een hele freaky scène ja..quote:Op dinsdag 13 mei 2008 10:41 schreef Xurk het volgende:
Om over Walt door te gaan: ik denk dat hij nog wel op de één of andere manier iets met de serie te maken gaat krijgen, aangezien er één van die mobisodes ook over hem ging. Daarin zie je Ben en Juliette die buiten kijken naar een berg met dode vogels die tegen de muur gevlogen zijn van het gebouw waar Walt destijds in gevangen werd gehouden. Zoiets brengen ze niet uit zondere verdere closure lijkt me...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gilmore Girls, Greys Anatomy, Charmed, One Tree Hill, The OC, Dawsons Creek, Veronica Mars, Buffy The Vampire Slayer, Brothers & Sisters, Lost, House , Heroes, Medium , Friends, Desperate Housewives, 24 , Simpsons,Southpark, AllyMcBeal
Mja wat heeft dat met aanraken te maken dan? want dat mocht niet..quote:Op zaterdag 10 mei 2008 22:10 schreef Liquidootje het volgende:
Weten we niet, maar het lijkt mij vrij zeker dat het een hartslag metertje is.
Hij dood = schip ontploft. Zo kan hij de losties ook mee overhalen om hem niet te doden ofzo. Zoiets zal het wel zijn.
quote:Op dinsdag 13 mei 2008 10:55 schreef DaFrenk het volgende:
Hier de gast acteurs van de finale, best wel spoilerig dus!!!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Daar speelt ie toch ook een beetje een psycho rolletjequote:Op dinsdag 13 mei 2008 10:41 schreef Xurk het volgende:
En aan het eind van het vorige topic wilde iemand weten hoe Michael Emerson [Benjamin Linus] in andere rollen is. Check eens de eerste Saw film, daarin speelt hij vooral in de tweede helft van de film een rol
quote:Op dinsdag 13 mei 2008 14:54 schreef dapluiz het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Michael Scott: If I were joking, you'd be laughing. Do you look like you're laughing?
Dwight K. Schrute: Impossible to say. I can't see myself.
quote:Op dinsdag 13 mei 2008 17:47 schreef DaFrenk het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Please sir. When moon? When Mustang?
Las het op Darkufo ja, tot februari heb ik het ook volgehouden met dit seizoen.. dus die 6 maandjes zijn nog wel te doenquote:Op woensdag 14 mei 2008 09:31 schreef DaFrenk het volgende:
Ai ai ai.. we moeten wachten tot januari voor seizoen 5. Maar ja, dat we moesten wachten wisten we natuurlijk al. Maar we krijgen er 17 afleveringen voor terug. Helaas geen 22 of meer. Maar goed.
http://darkufo.blogspot.c(...)ing-in-jan-2009.html
Er is toch niks anders met het 2e eiland? Zie niet wat voor aparte verhaallijn daar zou zitten. En het lijkt me stug dat de mensen op de boot alle gezichten van alle vliegtuigpassagiers zouden kunnen onthouden, dus als je op die boot gaat zitten met een andere naam en je onopvallend gedraagt moet dat prima te doen zijn lijkt me.quote:Op woensdag 14 mei 2008 11:37 schreef Geqxon het volgende:
Zeg, dat hele tweede eiland storyline, hebben de producers dat maar weer van de baan geschoven?
En daarnaast, als Michael één van de vliegtuig passagiers is, waarom herkend niemand op de boot hem, enkel de piloot?
Ik bedoel natuurlijk: Waarom gaat het team van commando's ook niet naar het tweede eiland?quote:Op woensdag 14 mei 2008 12:34 schreef G-Mart het volgende:
[..]
Er is toch niks anders met het 2e eiland? Zie niet wat voor aparte verhaallijn daar zou zitten. En het lijkt me stug dat de mensen op de boot alle gezichten van alle vliegtuigpassagiers zouden kunnen onthouden, dus als je op die boot gaat zitten met een andere naam en je onopvallend gedraagt moet dat prima te doen zijn lijkt me.
Omdat daar niemand is?quote:Op woensdag 14 mei 2008 12:47 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Ik bedoel natuurlijk: Waarom gaat het team van commando's ook niet naar het tweede eiland?
Alle negers lijken toch op elkaar enzo?quote:Op woensdag 14 mei 2008 11:37 schreef Geqxon het volgende:
En daarnaast, als Michael één van de vliegtuig passagiers is, waarom herkend niemand op de boot hem, enkel de piloot?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ze kwamen in eerste instantie toch voor Ben? Dan hebben ze weinig te zoeken op het Hydra eiland, want ze wisten waar ze zijn moesten toch? Of althans, Naomi en consorten.quote:Op woensdag 14 mei 2008 12:47 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Ik bedoel natuurlijk: Waarom gaat het team van commando's ook niet naar het tweede eiland?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Michael Scott: If I were joking, you'd be laughing. Do you look like you're laughing?
Dwight K. Schrute: Impossible to say. I can't see myself.
quote:Op woensdag 14 mei 2008 13:56 schreef DaFrenk het volgende:
[..]
Ze kwamen in eerste instantie toch voor Ben? Dan hebben ze weinig te zoeken op het Hydra eiland, want ze wisten waar ze zijn moesten toch? Of althans, Naomi en consorten.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 14 mei 2008 13:57 schreef dapluiz het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Michael Scott: If I were joking, you'd be laughing. Do you look like you're laughing?
Dwight K. Schrute: Impossible to say. I can't see myself.
Aaron is waar hij hoort te zijn, volgens Christiaan die namens Jacob spreektquote:Op woensdag 14 mei 2008 13:57 schreef SEMTEX het volgende:
Lang leve Torrents, we zijn weer bij tot afl. 11. Staat 12 al ergens online? Fucking hell, wat een spannende aflevering en wat een extra vragen riep-ie weer op!.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 14 mei 2008 14:16 schreef dapluiz het volgende:
Ik moet echt gaan stoppen, straks hoef ik die aflevering niet meer te kijkenWHYY did i click ?!!1SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[@Last.fm |
Freakyquote:Richard has been seen in the 1950s, 1960s, 1970s, 1990s, and in 2004 looking exactly the same age.
Dan lijkt het mij dat hij gewoon kan tijdreizen. Waarom zou hij de jonge Locke al opgezocht hebben zonder hem te kennen? Die is hij later pas op gaan zoeken, net als die donkere gast die Hurley later ook bezoekt.quote:Op woensdag 14 mei 2008 17:49 schreef DJKoster het volgende:
Zo, eindelijk weer bij
http://www.lostpedia.com/wiki/Richard_Alpert
[..]
Freaky
http://www.lostpedia.com/wiki/The_Hostiles dus.quote:Op woensdag 14 mei 2008 18:02 schreef Evil_Jur het volgende:
Richard is cool, maar ik vraag me af of al die 'echte' Others onsterfelijk of iets dergelijks zijn, of alleen hij.
Alleen Richard is tot nu toe een 'confirmed hostile', ik ben benieuwdquote:It was confirmed on the 3/20/2007 Podcast that there are Hostiles among the Others.
Omdat het eiland Locke nodig heeft denk ik.quote:Op woensdag 14 mei 2008 18:27 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Dan lijkt het mij dat hij gewoon kan tijdreizen. Waarom zou hij de jonge Locke al opgezocht hebben zonder hem te kennen? Die is hij later pas op gaan zoeken, net als die donkere gast die Hurley later ook bezoekt.
Inderdaad.. ik hoop dat hij er 4 heeftquote:Op woensdag 14 mei 2008 20:42 schreef Ascaroth het volgende:
We hebben eigenlijk nog nooit gezien hoeveel tenen Richard heeft.
Ja idd, dat lijkt me ook.quote:Op woensdag 14 mei 2008 18:27 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Dan lijkt het mij dat hij gewoon kan tijdreizen. Waarom zou hij de jonge Locke al opgezocht hebben zonder hem te kennen? Die is hij later pas op gaan zoeken, net als die donkere gast die Hurley later ook bezoekt.
Je weet niet of dat komt omdat hij van het eiland af is gekomen. Wie weet hebben ze allemaal wel die onsterfelijkheid na van het eiland afgekomen te zijn, hoeft-ie niet per se een hostile voor te zijn. Ik geloof niet dat Michael een hostile is trouwens, hij is echt een overlever van vlucht 815.quote:Op woensdag 14 mei 2008 18:44 schreef DJKoster het volgende:
Misschien is Michael ook een 'Hostile' omdat ie niet dood kan gaan.
Penny moeten ze in leven houdenquote:Op woensdag 14 mei 2008 22:23 schreef Tim86 het volgende:
het niet kunnen sterven heeft met zijn lot te maken icm het eiland..die speciale connectie en zijn nog te volbrengen destiny houden hem in leven..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |