Dan zou er dus een vervolgseizoen moeten komen. Het is vaak òf een pauze òf fillers... Doe me dan maar een pauze.quote:Op vrijdag 23 mei 2008 14:57 schreef pwned het volgende:
Ja, dat weet ik wel. Maar het gebeurt wel te vaak dat goede series een slecht einde hebben. Vooral anime waarvan de manga (in dit geval novels) nog niet is afgelopen. Berserk, Claymore, Twelve Kingdoms om maar even wat te noemen, dat verpest voor mij wel een beetje wat ik in het begin zo goed vond. Owja, elke anime met filler afleveringen of recaps mag ook dood
je weet wel dat 't gebaseerd is op een stel boeken en dat het verhaal in de boeken gewoon verder gaat toch?quote:Op vrijdag 23 mei 2008 13:22 schreef pwned het volgende:
Godver, waarom verkankeren ze toch altijd het einde van anime.... Net Twelve Kingdoms gekeken, wat een superserie is dat, maar die laatste aflevering is gewoon debiel.. Zo dat was mijn frustratie![]()
Maar al met al was het wel een van de beste anime die ik ooit gezien heb.
Vind het nieuwe seizoen wat tegenvallen weer (al bijna een jaar nu). Soul Eater en Nabari no Ou zijn wel geinig, maar niet episch. CG2 moet ook op gang komen en Macross Frontier is een beetje te muziekerig als ik het zo mag zeggen.
jij moet dus echt geen X-tv kijkenquote:Op vrijdag 23 mei 2008 23:07 schreef pwned het volgende:
Het is trouwens niet zo dat ik nu depressief wordt, maar er zijn gewoon weinig anime die gewoon een einde hebben waarvan je denkt, zo is het goed geweest, zo moet het gewoon eindigen. Vaak heb je het gevoel dat het einde gerushed is of dat je denkt dat ze nog makkelijk dubbel zoveel afleveringen hadden kunnen maken (dat er nog heel veel verhaal is te vertellen) en soms zelfs dat het einde gewoon verneukt is. Dat is toch heel jammer voor de anime.
"...Ninjin loves you, yeah!"quote:Op zaterdag 24 mei 2008 22:25 schreef zquing het volgende:
Ze moeten minder vechten en meer praten in macross
de episode van vorige week is de eerste echte serieuze episodequote:Op dinsdag 27 mei 2008 01:16 schreef Teije het volgende:
Hoe gaat het met Soul Eater? Eerste drie eps gechecked, en vond het om eerlijk te zijn nogal magertjes. (wel prachtige animatie en de personages waren ook wel oké)
er schijnt nog een 3de seizoen te komen.. echter is dit zover ik weet niet officieel bekend gemaaktquote:Op donderdag 29 mei 2008 12:05 schreef ASSpirine het volgende:
Vraagje, is Tsubasa reservoir Chronicles nu afgelopen?
Laboon!quote:Op zondag 1 juni 2008 22:57 schreef SpankTheMonkey het volgende:
One Piece; 355 episodes still going strong!
opzich bind ik die nieuwe kimi episodes wel leuk enzoquote:Op zondag 1 juni 2008 23:18 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
mensen die gravitation kijken/hebben gezien? ik vind het wel best leuk ookal gaat het in principe over een homorelatie
en ik word er nu echt knettergek van dat die laatste aflevering van Kimi Ga Nozomu Eien ~next season~ maar niet uitkomt, het zou 26 april zijn, toen werd het 26 mei en nog steeds geen spoor. IK MOET HET EINDE WETEN
ik was alles behalve tevreden over het eindequote:Op maandag 2 juni 2008 07:56 schreef DJ_ het volgende:
[..]
opzich bind ik die nieuwe kimi episodes wel leuk enzo
maar , waarom ? het einde was echt perfect gewoon
ik vind haruka een te grote huiliequote:Op maandag 2 juni 2008 12:04 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
ik was alles behalve tevreden over het eindedit is een andere "weg" vanaf het punt dat haruka weer wakker werd, zoals bij die foute datinggames
Inuppequote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 2 juni 2008 21:59 schreef SpankTheMonkey het volgende:
[..]
Inuppe
356: HE MADE A BRIDGE!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |