Marco laat hem vast thuis.quote:Op zaterdag 10 mei 2008 21:21 schreef Mr.Mills het volgende:
KJH ook weer compleet onzichtbaar. Die is echt op.
Wat een gigant he? Ongelooflijk ook, 12 maand geleden nog niet eens een basisplaats bij een Braziliaanse club in de 3e divisie.quote:
Nogmaals, het boeit mij geen ene kut dat we slecht spelen. Ja, ik speel liever goed en win. Maar ondanks dat we zo verschrikkelijk slecht blijken te spelen, heeft Twente nul komma niks voor elkaar weten te spelen totdat je een penalty tegen krijgt waar geen regel voor te vinden is in de reglementen.quote:Op zaterdag 10 mei 2008 21:21 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Kom op man. Zit je te kijken? Dan zie je toch dat wij gewoon kut spelen. En dan is de scheidsrechter kut, maar dan kijk ik liever naar bijvoorbeeld Huntelaar die er weer bij loopt alsof het hem geen moer interesseert
Daar kreeg Ajax ze ook voor in die wedstrijd dus ik zie het voordeel niet.quote:Op zaterdag 10 mei 2008 21:22 schreef Palmboom313 het volgende:
[..]
rode kaart terwijl de eerste geen eens geel was
En 2-3quote:
Yup, mentaal zwak. Bij een tegenslag is het altijd een kwartier lang bibberen. Aan de andere kant werkt het twee kanten op. Heb je een meevaller, dan lukt gelijk ook veel meer.quote:Op zaterdag 10 mei 2008 21:23 schreef Plasterk het volgende:
[..]
En daar hebben we de zwakheid van Ajax.
Kun je nagaan hoe slecht onze verdedigers zijn.quote:Op zaterdag 10 mei 2008 21:23 schreef Blawh het volgende:
[..]
Wat een gigant he? Ongelooflijk ook, 12 maand geleden nog niet eens een basisplaats bij een Braziliaanse club in de 3e divisie.
el ahmadiquote:Op zaterdag 10 mei 2008 21:24 schreef Hertog_Martin het volgende:
Wie gaan er dit seizoen weg bij FC Twente?
Nadeel bij kleinere teams die CL of Ueafa halen is vaak dat ze na de zomerstop een schim zijn van wat ze warenValt bij twente denk ik nog wel mee denk ik tho
er is nog altijd een thuis wedstrijd.. mjaquote:Op zaterdag 10 mei 2008 21:22 schreef Enchanter het volgende:
Ik mis dus niks![]()
We zijn tenminste gewend aan het UEFA cup toernooi
Dat gaat een topper worden.quote:Op zaterdag 10 mei 2008 21:23 schreef Blawh het volgende:
[..]
Wat een gigant he? Ongelooflijk ook, 12 maand geleden nog niet eens een basisplaats bij een Braziliaanse club in de 3e divisie.
Leek er wel op...quote:Op zaterdag 10 mei 2008 21:26 schreef cultheld het volgende:
Trapte Rommedahl nou na?
Ik heb m'n raam open en hoor mn eigen tv niet eensquote:Op zaterdag 10 mei 2008 21:25 schreef Fipo_De_Kloon het volgende:
Wat een pokkelawaai hiero @ Angelslo
Tussen 21:00 en 21:20 is er 2 keer gescoord, kan dat?
Koster is een zeug. Had gehoopt dat 'ie ons op z'n minst nog voorronde Champions League kon bezorgen voordat hij oprotte naar de Toekomst waar hij Colin het leven weer zuur mag gaan maken.quote:Op zaterdag 10 mei 2008 21:23 schreef vingerplant het volgende:
[..]
En 2-3
Die Koster straalt toch zoveel minder uit dan de zogenaamd saaie Rutten he
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |