Nou... dat dus...quote:Op zaterdag 10 mei 2008 00:44 schreef -Hans- het volgende:Calvin Harris - Acceptable In The 80s
![]()
Wan 'n track !
Ik zal je helemaal niet naar de keel vliegen. Maar je post vaker over hoe geweldig KX is en dat je 3FM helemaal niets vind dan dat ik Leaf of Alain Clark voorbij hoor komen.quote:Op zaterdag 10 mei 2008 00:44 schreef TheZapster het volgende:
Ik zal maar niet meer vertellen wat een topprogramma er op kxradio nu is voordat marc63 me weer naar de keel vliegt
Ik vind 3fm ook dramatisch de laatste tijd, nog even en het gaat op 100% nl lijken als het zo doorgaat.quote:Op zaterdag 10 mei 2008 00:46 schreef Marc63 het volgende:
[..]
Ik zal je helemaal niet naar de keel vliegen. Maar je post vaker over hoe geweldig KX is en dat je 3FM helemaal niets vind dan dat ik Leaf of Alain Clark voorbij hoor komen.
Jullie programma is echt leuk hoor en goede muziek, gewoon de pech dat jullie tegenover stenders zitten anders zou ik jullie zeker elke week luisteren.quote:Op zaterdag 10 mei 2008 00:47 schreef moveyourass-kevin het volgende:
(gaat nu even in kx topic spammen dat het bij 3FM zo leuk is op dit moment)
Waarom zou ik niet eerlijk zijn, niet zolang geleden luisterde ik minimaal 12 uur per dag 3fm maar het laatste half jaar is de muziek keuze zeker op de dag uren dramatisch omlaag gegaanquote:
Dat vind jij en ik snap ook wel een klein beetje waarom. Maar ik word er (in het algemeen) er een beetje moe van dat altijd hetzelfde gezegd wordt. Na 100x weet ik het wel. Ik zeik ook wel eens iets af, maar over het algemeen post ik liever iets positiefs dan iets negatiefs. Daarom luister ik ook bijvoorbeeld niet naar C&S. Dan kan ik me er niet aan ergeren en ik zal er dan ook zeker niet iets erover posten. Als je op het werk niets anders kunt dan 3FM luisteren, dan snap ik wel dat je af en toe je frustraties wil uiten, maar zoals nu neem ik aan dat je vrij bent om te luisteren wat je wil en je luistert dus KX. Vooral doen als je dat leuker vind, het is idd een leuke zender. Dat je zo af en toe hier wilt laten weten dat er een goeie plaat is dan kan ik daar ook inkomen. Maar soms heb ik het idee dat je bij elke plaat op KX hier wat moet melden en daar wordt ik juist dwars van en dan ga ik KX juist vermijden.quote:Op zaterdag 10 mei 2008 00:48 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Ik vind 3fm ook dramatisch de laatste tijd, nog even en het gaat op 100% nl lijken als het zo doorgaat.
Zijn er eigenlijk ook veel Nederlanders die bij Belgische stations werken?quote:Op zaterdag 10 mei 2008 00:57 schreef moveyourass-kevin het volgende:
ik promoot liever belgische bandjes
Terechte klacht maar als je naar mijn post count kijkt is het de grootste onzin, die paar posts van mij elke dag zijn meestal tijdens de stenders uren op 3fm als ik dus wel 3fm luister, verder zijn het er bar weinig.Op een vrijdagavond als nu als er wat bier inzit en ik wel ekstraweekend geluisterd heb wat ik echt topradio vindt zijn het er misschien iets meer jaquote:Op zaterdag 10 mei 2008 00:55 schreef Marc63 het volgende:
[..]
Dat vind jij en ik snap ook wel een klein beetje waarom. Maar ik word er (in het algemeen) er een beetje moe van dat altijd hetzelfde gezegd wordt. Na 100x weet ik het wel. Ik zeik ook wel eens iets af, maar over het algemeen post ik liever iets positiefs dan iets negatiefs. Daarom luister ik ook bijvoorbeeld niet naar C&S. Dan kan ik me er niet aan ergeren en ik zal er dan ook zeker niet iets erover posten. Als je op het werk niets anders kunt dan 3FM luisteren, dan snap ik wel dat je af en toe je frustraties wil uiten, maar zoals nu neem ik aan dat je vrij bent om te luisteren wat je wil en je luistert dus KX. Vooral doen als je dat leuker vind, het is idd een leuke zender. Dat je zo af en toe hier wilt laten weten dat er een goeie plaat is dan kan ik daar ook inkomen. Maar soms heb ik het idee dat je bij elke plaat op KX hier wat moet melden en daar wordt ik juist dwars van en dan ga ik KX juist vermijden.
Erg herkenbaar! Ook ik wordt nogal moe van dat contstante gezeik op 3FM en het ge-halleluja over KX...quote:Op zaterdag 10 mei 2008 00:55 schreef Marc63 het volgende:
[..]
Dat vind jij en ik snap ook wel een klein beetje waarom. Maar ik word er (in het algemeen) er een beetje moe van dat altijd hetzelfde gezegd wordt. Na 100x weet ik het wel. Ik zeik ook wel eens iets af, maar over het algemeen post ik liever iets positiefs dan iets negatiefs. Daarom luister ik ook bijvoorbeeld niet naar C&S. Dan kan ik me er niet aan ergeren en ik zal er dan ook zeker niet iets erover posten. Als je op het werk niets anders kunt dan 3FM luisteren, dan snap ik wel dat je af en toe je frustraties wil uiten, maar zoals nu neem ik aan dat je vrij bent om te luisteren wat je wil en je luistert dus KX. Vooral doen als je dat leuker vind, het is idd een leuke zender. Dat je zo af en toe hier wilt laten weten dat er een goeie plaat is dan kan ik daar ook inkomen. Maar soms heb ik het idee dat je bij elke plaat op KX hier wat moet melden en daar wordt ik juist dwars van en dan ga ik KX juist vermijden.
Ik gok dat Roisin Murphy Freakandel Speciaal is. De FS wordt namelijk meestal al tijdens EW gedraaid.quote:Op zaterdag 10 mei 2008 00:58 schreef -Hans- het volgende:
Kevin![]()
Tot volgende week MYA people!
Helaas staat de Freak 11 lijst van deze week nog niet online want de site van Ekdom Ekdom is down..
Belgische bands zijn zeker leuk, maar ook jij moet toch wel merken dat er veel leukere nl bandjes zijn dan racoon en leafquote:Op zaterdag 10 mei 2008 00:57 schreef moveyourass-kevin het volgende:
ik promoot liever belgische bandjes
Kan zijn dat ik je nu over 1 kam scheer met een aantal anderen, maar ik moest ff in het algemeen mn frustratie kwijt.quote:Op zaterdag 10 mei 2008 00:59 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Terechte klacht maar als je naar mijn post count kijkt is het de grootste onzin, die paar posts van mij elke dag zijn meestal tijdens de stenders uren op 3fm als ik dus wel 3fm luister, verder zijn het er bar weinig.Op een vrijdagavond als nu als er wat bier inzit en ik wel ekstraweekend geluisterd heb wat ik echt topradio vindt zijn het er misschien iets meer ja
Excuses mocht ik echt irritant zijn trouwens.
quote:Op zaterdag 10 mei 2008 01:00 schreef moveyourass-kevin het volgende:
ok, it's a wrap! tot volgende week!
Maar jij vindt dan ook echt alles goed op 3fm dus jij bent niet echt geloofbaarquote:Op zaterdag 10 mei 2008 01:00 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Erg herkenbaar! Ook ik wordt nogal moe van dat contstante gezeik op 3FM en het ge-halleluja over KX...
Voor klagen kan je een topicreeks in KLB starten.
3FM draait ook Tokio Hotel, dus hij vindt niet alles goedquote:Op zaterdag 10 mei 2008 01:02 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Maar jij vindt dan ook echt alles goed op 3fm dus jij bent niet echt geloofbaar
Mja, dat krijg je als je je site host bij de grootste kuthost van NL en omstreken (LaDot/Active24)...quote:Op zaterdag 10 mei 2008 00:58 schreef -Hans- het volgende:
Kevin![]()
Tot volgende week MYA people!
Helaas staat de Freak 11 lijst van deze week nog niet online want de site van Ekdom Ekdom is down..
Laat maar eens zien wanneer tokio hotel voor het laatst gedraaid isquote:Op zaterdag 10 mei 2008 01:03 schreef Marc63 het volgende:
[..]
3FM draait ook Tokio Hotel, dus hij vindt niet alles goed
Ook ik wordt moe van platen hoor. Zo heb ik een hekel aan Tokio Hotel, Amy Wijnkelder, C&S en een aantal (maar niet allemaal) veel gedraaide platen.quote:Op zaterdag 10 mei 2008 01:02 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Maar jij vindt dan ook echt alles goed op 3fm dus jij bent niet echt geloofbaar
http://www.3fmfan.nl/page/muziekstats/zoeken?zoekop=artiest&opdracht=tokio+hotelquote:Op zaterdag 10 mei 2008 01:05 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Laat maar eens zien wanneer tokio hotel voor het laatst gedraaid is
Wow!! zaterdag 19-4-2008 16:06 Tokio Hotel Don't Jumpquote:Op zaterdag 10 mei 2008 01:05 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Laat maar eens zien wanneer tokio hotel voor het laatst gedraaid is
Vara...quote:Op zaterdag 10 mei 2008 01:06 schreef -Hans- het volgende:
Giel Beelen doet een Rob Stenders.... Hij is te laat.
Van Angrylog vind ik het erg vervelend dat je de site eigenlijk niet hoeft te bezoeken als bijvoorbeeld Michiel Veenstra uitzending heeft. Dan open je de pagina en dan start direct die irritante stream... Grrrrrrr! Qua betrouwbaarheid - en daar gaat het nu natuurlijk over - is het wel primaquote:Op zaterdag 10 mei 2008 01:03 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Mja, dat krijg je als je je site host bij de grootste kuthost van NL en omstreken (LaDot/Active24)...
Gelukkig gaat Ekdom binnenkort verhuizen naar Angrylog.
Mij zal je ook niet betrappen op C&S klachten, dat luister ik niet terwijl ik ze in het begin best leuk vondquote:Op zaterdag 10 mei 2008 01:05 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Ook ik wordt moe van platen hoor. Zo heb ik een hekel aan Tokio Hotel, Amy Wijnkelder, C&S en een aantal (maar niet allemaal) veel gedraaide platen.
Sterker nog, als ik tussen 16 en 19 uur onderweg naar huis ben zet ik niet m'n FM-radio aan, maar ga ik MP3tjes of podcasts luisteren. Ik herhaal het alleen niet dagelijks/wekelijks.
Van Active24 vind ik het niet eens zo heel erg vreemd dat ze langer dan een uur down zijn, dat moet toch wat zeggen...quote:Op zaterdag 10 mei 2008 01:08 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Van Angrylog vind ik het erg vervelend dat je de site eigenlijk niet hoeft te bezoeken als bijvoorbeeld Michiel Veenstra uitzending heeft. Dan open je de pagina en dan start direct die irritante stream... Grrrrrrr!
Site ligt al meer dan een uur plat. Slechte zaak
Marc
Ik ben inderdaad pas bij de eerste Serious Request binnen komen vallen, dus da's nu ongeveer 4,5 jaar.quote:Op zaterdag 10 mei 2008 01:09 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Mij zal je ook niet betrappen op C&S klachten, dat luister ik niet terwijl ik ze in het begin best leuk vond.
Verder is het het leeftijdsverschil tussen de klagers, ik roel en misschien ook wel een cosmick schaar ik daar onder, we zijn zeker iets ouder dan sirolf, marc weet ik niet, wij hebben nog meegemaakt dat 3fm vooruitstrevend was maar dat is het nu zeker niet meer
Ik luisterde al 3fm toen frits spits nog de avondspits deed, daar kan menig 3fm dj van nu heeeeel wat van leren.quote:Op zaterdag 10 mei 2008 01:11 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Ik ben inderdaad pas bij de eerste Serious Request binnen komen vallen, dus da's nu ongeveer 4,5 jaar.
Yupquote:Op zaterdag 10 mei 2008 01:11 schreef -Hans- het volgende:
Hoor ik nu weer die super plaat van Stardust ? Yes ! Here we go again
* Sirolf gaat in de houding staan!quote:Op zaterdag 10 mei 2008 01:13 schreef DaMook het volgende:
Ah het is klaag avond vandaag ??. Nee toch zeker
, gewoon gezellig luisteren wat je wilt en vooral reageren in de daarvoor bestemde topics
. Hier gaat het vanaf nu over 3fm en Giel/freaknacht
, amders roep ik een modje hiernheen
![]()
.
Klagen over 3fm mag hier ook tenzij ik iets gemist hebquote:Op zaterdag 10 mei 2008 01:13 schreef DaMook het volgende:
Ah het is klaag avond vandaag ??. Nee toch zeker
, gewoon gezellig luisteren wat je wilt en vooral reageren in de daarvoor bestemde topics
. Hier gaat het vanaf nu over 3fm en Giel/freaknacht
, amders roep ik een modje hiernheen
![]()
.
Moi !quote:
Van mij mag het ook wel vooruitstrevender, maar wat Michiel ook zegt, als je de requests ziet, dan zijn de playlists best wel representatief voor wat er luistert. Dat trek je natuurlijk ook wel aan door veel Leaf, Krezip, AC en Anouk te draaien, maar ik denk dat KinkFM het gat heeft gevuld wat 3FM achter heeft gelaten. Ik luister niet veel naar andere zenders, maar ik heb wel het idee dat 3FM nog altijd wel afwijkt van andere radiostations. Dat ligt dan wel weer vooral aan programma's als MYA en 3voor12, maar toch ook wel aan Arbeidsvitaminen, Stenders Eetvermaak en MetMichiel. De afwijkingen ten opzichte van andere stations is misschien maar heel subtiel, maar ik denk niet dat je Jeremy's bij 538 zult horen (misschien nu wel als die film aanslaat waarvoor ze een soundtrack hebben gemaakt).quote:Op zaterdag 10 mei 2008 01:09 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Mij zal je ook niet betrappen op C&S klachten, dat luister ik niet terwijl ik ze in het begin best leuk vond.
Verder is het het leeftijdsverschil tussen de klagers, ik roel en misschien ook wel een cosmick schaar ik daar onder, we zijn zeker iets ouder dan sirolf, marc weet ik niet, wij hebben nog meegemaakt dat 3fm vooruitstrevend was maar dat is het nu zeker niet meer
Kinkfm is inderdaad zoals 3fm zou moeten zijn want het kinkfm van nu is ook niet meer het kinkfm wat het geweest is en tja de jeremy's als voorbeeld, hoor je die ergens anders dan bij michiel ?quote:Op zaterdag 10 mei 2008 01:16 schreef Marc63 het volgende:
[..]
Van mij mag het ook wel vooruitstrevender, maar wat Michiel ook zegt, als je de requests ziet, dan zijn de playlists best wel representatief voor wat er luistert. Dat trek je natuurlijk ook wel aan door veel Leaf, Krezip, AC en Anouk te draaien, maar ik denk dat KinkFM het gat heeft gevuld wat 3FM achter heeft gelaten. Ik luister niet veel naar andere zenders, maar ik heb wel het idee dat 3FM nog altijd wel afwijkt van andere radiostations. Dat ligt dan wel weer vooral aan programma's als MYA en 3voor12, maar toch ook wel aan Arbeidsvitaminen, Stenders Eetvermaak en MetMichiel. De afwijkingen ten opzichte van andere stations is misschien maar heel subtiel, maar ik denk niet dat je Jeremy's bij 538 zult horen (misschien nu wel als die film aanslaat waarvoor ze een soundtrack hebben gemaakt).
vrijdag 25-4-2008 23:56 Jeremy's Saturdayquote:Op zaterdag 10 mei 2008 01:18 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Kinkfm is inderdaad zoals 3fm zou moeten zijn want het kinkfm van nu is ook niet meer het kinkfm wat het geweest is en tja de jeremy's als voorbeeld, hoor je die ergens anders dan bij michiel ?
Bij mya is het niet zo verrassend, rabradio wel maar toch ook al weer 2 weken geleden, maar kijk nou weer eens naar de nieuwe mh.Wat is er nu speciaal deze dagen aan de mh?Kies dan een nummer onbekend bij het grote publiek, ze kiezen nu alleen nummers die toch wel een hit worden of al een hit zijnquote:Op zaterdag 10 mei 2008 01:21 schreef Marc63 het volgende:
[..]
vrijdag 25-4-2008 23:56 Jeremy's Saturday
vrijdag 25-4-2008 14:26 Jeremy's Saturday
Bij MYA en Rabradio dus. Ik hoop dat er meer van gedraaid wordt, want ze hebben per slot van rekening toch Serious Talent Award gewonnen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |